Патика-мотика• Изменено 29 января 2025
Мамі з класу подобається мій чоловік
Вона розлучена. Приєдналися до нашого класу 2 роки тому.
Вона постійно заглядає на нього, іноді торкається його та жартує. Чоловіку увага льстиль і що я ревную його забавляє. Сам веде себе стримано, на флірт не неагує, принаймні при мені.
Подруга моя також в нашому класі, вони ближче знайомі, бо разом виїзджали на відпочинок минулого року, класом.
І каже «вона не красуня, але така харизматична, магнетична, притягатєльна»
Кажу «зупинися, не продовжуй, я зрозуміла що ти ій симпатизуєш»
Вона «ні ні, я Просто обʼєктивна!»
Як я маю реагувати на цю жінку? Ніяк? Холодною байдужістю? Чи як? Спостерігати і відпустити ситуацію? Але чужа жінка торкається його, наче жартома, але..
Я не знаю
Я в ній нічого такого не бачила, але подруга розпіарила притягатєльну.. що думати?
Вона «ні ні, я Просто обʼєктивна!»
Я не знаю
Патика-мотика
• 29 января 2025
Ответ дляПишу, не читаю
Може оберіть собі якогось татка і заглядайтеся на нього, на радість чоловіку.
А якщо серйозно, мені якось не зрозумілий такий тісний контакт між батьками у класі. Батьківськи збори, виступи, по декілька разів на рік, і усе. Коли там жартувати і за ручки хватати? Це ж не посиденьки за столом на випускному) В машину заглядає. Ну як? Що при цьому каже? Здається, Ви дуже перебільшуєте присутність цієї жінки у вашому житті.
Нічого при цьому не каже) ми їдемо в машині а вона шию за нашим авто заертає.
ЭкстрасенсиХаЯ• 29 января 2025
Я б її жорстко стібала - маня, зовсім без чоловіка оголодала,- хоч чужого полапати вирішила? Так хоч так відкрито незадоволеність не демонструй, а то іспанський сором...
Чу Ча• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Я і так вкладаю в зовнішній вигляд. Не колю, але апаратні процедури, масажі, маски, манікюр, педикюр, фарбування, макіяж, одяг.. спорт.
Я добре виглядаю. Можна і краще, але і так реально добре.
Вот делайте еще вложения остальные. Занимаетесь собой. Пускай ваш муж волнуется о вас, а не вы о нем
Патика-мотика
• 29 января 2025
Ответ дляЧу Ча
Ми давно одружені, а разом взагалі років 15. Вже не дуже він мною хвилюється.
Звик як не як. А я приводу не даю
Патика-мотика
• 29 января 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
сразу в рожу ей. скажите, что коснулись.
Не зрозуміла
Elena_Kiev_Solomenskiy• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Не зрозуміла
по рукам ударить.. или сделать замечание сразу
ничевока• 29 января 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
одно я знаю точно, вам не нужно мужа постоянно грузить этим и акцентировать внимание на этой даме.
Если ревнуете, то поднимите себе самооценку, пойдите на танцы или пройдите курс по классному м%%инету.
Я прошла для себя, он кстати есть бесплатный в ютуб. Мужу нравится, он теперь постоянно хочет, когда я предлагаю заняться сексом. Раньше мог сказать , что устал и т.д. (Мы женаты 20 лет, нам по 40)
запишитесь в спорт клуб, там кстати тоже что надо экземпляры. Расскажите про это мужу как между прочим. Пусть тоже поревнует, это для отношений полезно.
И мне надо курс, подскажите где нашли)
Астоновитесь!• 29 января 2025
Ответ дляВідморожена
Автор, она на него «пялится»?
Пялится, и у нее ’улыбка до ушей’ при виде его.
Астоновитесь!• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Це концерти, ярмарки шкільні. Він приходить подивитися як виступає дитина, яка кличе його
И что, после концерта непременно со всеми мамашами начинает общаться?
Не верю.
Кусман Сиру• 29 января 2025
Мля, це де ви там у школі так двіжнячите, мій син у 9 класі, я в очі не бачила багатьох, раз у 2 роки якісь збори, і то переводять з класу в клас, а у вас щодня якась тусня у школі, всі одночасно там тусите, ви з чоловіком під ручеу вдох ходите у школу щодня? У нас пропускна система, ніхто батьків не пускає, якщо б я і ходила, що то за школа у вас там така, де всі батьки класу тусуються щодня
Кусман Сиру• 29 января 2025
Ответ дляСтрекозей
Не всі ж забивають на свою дитину. Багато хто цікавиться життям, в тч шкільним
Та я так і бачу, що в школі щотижня концерти і батька там обмацують
Гжегож Бженчишчикевич• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Дякую, от таких порад.
А подруга - точно не подруга? Бо я на емоціях також розчарована дуже. Але хочеться погляд збоку
подруга честно вам сказала.она молодец,не лила мёд вам в уши от малодушия.
Кусман Сиру• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Ні, рідко. Кілька разів в рік
Ви пищете, що постійно, а тут виходить за два роки 4 раза вас бачили?
Патика-мотика
• 29 января 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Навіщо мені казати її чесно, якщо ми з тією жінкою два роки як знайомі.
Магнетизм - то фантазія подруги, щоб насрати в душу. Магнетичні жінки не побираються по женатиках, а мають натовп прихильників
Кусман Сиру• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
На вулиці в машину втикає і в магазині заглядає на нього. Вітається з ним, не зі мною
Може вона думає що то за урод, а вам здається, що всі похотливо дивляться на вашого мачо.
Гжегож Бженчишчикевич• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
це в вас говорить образа і те, що подруга не назвала її кобилою.
Патика-мотика
• 29 января 2025
Ответ дляКусман Сиру
А за машиною постіно шию звертає, зазирає. В магазинах пялиться.
За рік 5 разів десь концерти і в нашій школі і в області.
А ви не хаміть «пищите»!
А уявіть як вашого буде інша жінка обмацувати чи не будете пищати. Хамло..
А ви не хаміть «пищите»!
Патика-мотика
• 29 января 2025
Ответ дляКусман Сиру
Ото ж ви нещасна.. 🤦🏻♀️
Патика-мотика
• 29 января 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ви Ванга?
Ви бачите що то магнетична жінка 100%, а в мені образа?
Гієни…
Кусман Сиру• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Ото ж ви нещасна.. 🤦🏻♀️
Таак по темі це ви тут боїтеся за чоловіка, уведуть такого красеня, ще трохи і з дому будете боятися випустити, бо всі на такого кидаються.
Кусман Сиру• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
А ви не хаміть «пищите»!
Я адекватно ставлюсь до всього, це ви перелякана якась, прям красень такий, що ви так боїтеся інших жінок?
Гжегож Бженчишчикевич• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Ви Ванга?
Гієни…
Удалено администрацией...
Відморожена• 29 января 2025
Ответ дляАстоновитесь!
В темах этого автора-тролля всегда кто то «пялится»
Кусман Сиру• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Ви Ванга?
Гієни…
Ви за свого оленя у класі зі всіма пересретесь, як тут на сайті. Ви так питаєте що вам робити, як наче вона працюю з ним в одному кабінеті, на 8 березня десь раз пересіклись, тепер ви не можете заспокоїтись, що у вашому класі є гарна жінка, з якою ви за рік ще один раз пересічетесь. Снайпера найміть, щоб і її і подругу, бо ви спати з переляку за оленя свого не можете, уведуть, їй Богу
Патика-мотика
• 29 января 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Удалено администрацией...
Відморожена• 29 января 2025
Ответ дляКусман Сиру
Не подсказывайте автору!)
Патика-мотика
• 29 января 2025
Ответ дляКусман Сиру
Удалено администрацией...
Відморожена• 29 января 2025
Ответ дляПатика-мотика
Удалено администрацией...
Гарна жінка, це мабуть, автор