Матусі завершала ГВ плавно дуже, коли залишились нічні годування, забрала і їх, з 13 числа вже не кормлю, змін в грудях не відчуваю, наливання молоком і тому подібного не було, нічого навіть не сціжувала, тільки коли надавити на груди то трохи витікало молоко. Так от в чому питання: останні декілька днів мені якось погано, голова крутиться, болить, підтошнює, якась я наче не з цього світу… оце такий стан… вагітність виключається. То я думаю чи може завершення ГВ давати такий стан через майже 2 тижні? Чи шукати причину в іншому?
БоХатая• 29 января в 14:42
У мене двоє дітей, з одним завершення було різке і мені було важко психологічно, з другим плавне і вже він сам відмовився.
Обидва рази фізично ніяких незвичних симптомів не було.
Шукайте іншу причину. Може, щось з´їли з того, що на ГВ не їли, і воно не так сприйнялося.
Стріляний птах• 29 января в 14:44
Ответ дляСусідка зверху
это не ГВ, это бури магнитные последние дни скорее всего)
Да да мне тоже плохо последние несколько дней
Ашолюдискажуть• 29 января в 14:52
Я заканчивала,как и вы, плавно
Грудь не наливалась, симптомов,как у вас не было. Ищите другую причину
Ответ дляБоХатая
Дякую. На ГВ все їла в принципі.
Ответ дляСусідка зверху
Можливо 🤔 я на них реагую зазвичай
Ответ дляАшолюдискажуть
Я заканчивала,как и вы, плавно
Дякую.
Патриоточка• 29 января в 15:10
Может это не связано с завершением гв? Магнитные бури, перепад давления, усталость, простуда.
Тоже завершала постепенно и неприятных симптомов не было ни в голове, ни в груди