Куколка-мяуколка• 29 января 2025
Чи ваш чоловік успішно проявився завдяки вам?
Ви брали участь в його кар*єрному рості?
Ось попалось:
Легендарный разговор жены Уинстона Черчилля с дворником
Как-то Черчилль с женой прогуливались по вечернему Лондону. Когда они проходили через очередной дворик, к ним подошел дворник. К удивлению премьер-министра, дворник заговорил с леди.
Черчилль удивился: «Почему он был так заинтересован в общении с тобой?». Она ответила, что в ее подростковые годы этот дворник был безумно влюблен в нее.
На что знаменитый политик заметил: «Видишь, если бы ты вышла за него замуж, ты бы сейчас была женой дворника…». Но супруга дала блестящий ответ: «Нет. Если бы я вышла за него замуж, он бы стал премьер-министром».
Ось попалось:
Я в дамках• 29 января 2025
У мене прекрасний дует з чоловіком. Я вийшла за прапорщика і він не хотів карʼєрного росту. Я пʼять років боролася і вмовляла. Пішов вчитися САМЕ завдяки мені. Коли отримав майора ( то вже багато років пройшло нашого подружнього життя) він виставлявся і сказав що це завдяки мені.
Але і завдяки йому я добилася багато чого, він дуже в мене вірив завжди
ПультОт_БМВ• 29 января 2025
Не смогла я никак вдохновить (
Как ни старалась, но человек не стремится выйти из бедности. Не знаю, может в будущем ещё какой-то шанс есть, а может и нет.
Значит я не умею так вдохновлять, как другие (
Силиконочка• 29 января 2025
Таке питання... багатогранне). Припустимо, до зустрічі зі мною, чоловік зовсім інакше одягався (що робило його менш ’представницьким’), зовсім інакше відпочивав (дешево і сердито), спілкувася з певним колом людей (але ж ми знаємо, людину великою мірою робить ’оточення’). В процесі нашого спільного шляху більшість з цього поступово змінилося, великою мірою завдяки мені. Зрозуміло, що і кар´єра його рухалася далі. Питання, яка саме моя роль в цьому - напевне, що я йому майже не заважала, підтримувала, ніколи не фокусувалася на грошах, хоча я достатньо вимоглива щодо багатьох матеріальних благ. Може й не скромно, але вважаю, що завдяки мені в нього є більшість з того, що він має. Без мене було б інше і по-інакшому:).
Закусенец• 29 января 2025
Благодаря мне мой муж стал миллионером. До встречи со мной был миллиардером.
БезникаЯ• 29 января 2025
Ми взаємно сприяємо зросту один одного. Із ним я здобула першу роботу, перше підвищення і зробила першу крупу покупку. Зі мною він вперше змінив спеціальність, знайшов віддалену роботу (без знання іноземних мов, шукав повністю самостійно) і піднявся від 200$ до 1600$
Киця-бриця• 29 января 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Не смогла я никак вдохновить (
Всього лише значить, що він лінива срака. Ви тут ні до чого! Виверніться хоч навиворіт - він як був лінивою сракою так і залишиться.
Я не в теме• 29 января 2025
Проявился в другом городе с новой любовью, которая его продвинула на работе. А так, всё сам, всё сам!