язззззь!!!• Изменено 29 января в 18:45

Що робити, якщо чоловік- випиває?

Ситуація: Жінка живе у хаті чоловіка, мають двох дітей - 14 і 4 роки. В тому ж дворі живе свекруха, але в іншому домі. Разом всі живуть через наслідки війни.
Чоловік вже рік не працює, отримав травму, яка не дозволяє повноцінно працювати і іти служити також . До його травми жінка сиділа дома, але коли чоловік втратив роботу- пішла працювати. Працює якраз рік. Роботу знайшла вдало, зп близько 60 тисяч. Не шикують, але гроші є. Десь з середини літа чоловік почав випивати. Не до всирачки, але достатньо. І може тиждень поспіль, потім три дні не п´є, потім тиждень знову ’свято’. Розмови не допомагають, говорить, що п´є того, що не має змоги працювати і заробляти кошти. Ось вчора обрізав виноград, цілий день потроху випивав та так, що о 17.00 вже влігся спати. Жінка прийшла з роботи- старший нагрів молодшій борщик, поїли і сиділи , гралися разом, чекали маму з роботи.
Бізнес дома- не варіант, немає хисту та ідей.
Піти від нього - зараз фінансово сама зможе забезпечити дітей. АЛЕ у неї немає абсолютно нікого, хто міг би їй допомогти, коли треба, з дітьми. Ні мами, ні бабусі, ні сестри- через війну вже немає нікого. У жінки раз на кілька місяців - відрядження, або може затриматися на роботі, або в суботу вийде на роботу. В цей час діти дома - старший на онлайні, молодша часто хворіє, але періодами таки ходить в садок. Поки батько нормальний- все ок, коли він в кондиції, то за малою може доглянути старший син, поки мама на роботі. Якщо мама у відрядженні і малу треба вкласти спати а папа ’ не в тому стані’, то кличуть бабусю, свекруху. Доречі, сама свекруха не допомагає і її просять тільки в критичних ситуаціях. Дітей батько не ображає, в хаті достаток , батько добре заробляв до травми, не агресивний.
Жінку бісить те, що він п´є щоденно, бісить нетверезий погляд, перегар у кімнаті. Але піти від нього і не мати нікого, хто би допоміг з дітьми- то так тримати її на роботі не будуть через постійну відсутність. На няню не вистачить її зарплати.
Зараз живе з ним, бо саме зараз їй так зручно, але як буде далі- не відомо...
Як діяти в цій ситуації?
Борщичок• 29 января в 19:37
Ответ дляязззззь!!!
Кодуватися не хоче, говорить, що ніякої проблеми немає. Говорить, що йому треба роботу знайти тоді все буде добре ( а так і було до травми). Але ніхто його не бере
А где он деньги берет на алкоголь?
автор язззззь!!! • 29 января в 19:37
Ответ дляМаю декілька думок
То у що ви брехуха і по факту нема ніякої компанії з ’італійськими донорами’🤣
Дурень думкою багатіє, працюйте і далі на своїй роботі , бо бачу, що чужі досягнення вам серпом по рейтингу.
Вважайте, що то я все вигадала і у мене фантазія багата, раз вам так легше жити
Мая твая не панимать• 29 января в 19:38
Ответ дляМаю декілька думок
Вместо тысячи слов и даже ссылок, автор могла бы просто написать название фонда. И десяток малообеспеченных логопедов и соцработников из Николаевской и Херсонской области получили бы шанс пойти на отличную работу
автор язззззь!!! • 29 января в 19:38
Ответ дляБорщичок
А где он деньги берет на алкоголь?
Всі гроші знаходяться дома, ніхто ніколи не ховав гроші один від одного. І зараз ховати від нього також ніхто не буде. Можливо це варіант, але кредитну карту ніхто йому не відмінив, тож було би бажання
автор язззззь!!! • 29 января в 19:39
Ответ дляМая твая не панимать
Да, і потім знати на роботі всі проблеми автора в сім´ї. Не хочу, вибачте. В пошуку все добре видає
Мая твая не панимать• 29 января в 19:41
Ответ дляязззззь!!!
А как бы вас узнали? По кулечку с виноградом?
Я Вас не боюся• 29 января в 19:42
Ответ дляязззззь!!!
А як воно допоможе в цій ситуації?
Ну посидит на белом друге раз, другой...когда одно и то же, до мозга доходить начинает. Желательно бы еще и со рвотой. Когда становится так хреново, что света белого не видит, не будет пить, но вам надо стараться.
Барвіночка• 29 января в 19:44
Ответ дляязззззь!!!
Зайдіть на сайт з роботою, по локації - Миколаїв і Херсон, шукайте в міжнародних фондах.
Мені треба була порада і погляд зі сторони, а не виправдовуватися по роботі і вакансіям
🥺
Ех, авторе, а до цього повідомлення я абсолютно була впевнена у тому, що Ви пишете правду. І вже хотіла вступитись за Вас перед дівчатами... А ви звичайнісінький троль і врушка. Що Вам дає ця брехня? Навіщо?
автор язззззь!!! • 29 января в 19:51
Ответ дляБарвіночка
Вважайте, як вам зручно і спокійно. Не маю наміру щось доводити. Я пришла почути пораду, а не виправдовуватися і працевлаштувати людей.
Барвіночка• 29 января в 19:56
Ответ дляязззззь!!!
Ну хто вам тепер що порадить, коли ви прийшли сюди з брехнею.
Маю декілька думок• 29 января в 20:03
Ответ дляязззззь!!!
Я й працюю, маю середній дохід чуть більше 60000. Навіщо мені вам заздрити? Якби я писала про свою роботу,я б писала про свою роботу, а не про те,які взагалі напрямки роботи є в моїй компанії. Ви ж нагородили купу всього, без конкретики, незрозуміла компанія, з якимись донорами, польові умови, і скважини, і робота з дітьми.... Ви скважини бурите?🤣
Маю декілька думок• 29 января в 20:04
Ответ дляязззззь!!!
Цікаво хто відкриє кредитну лінію людині без доходів...
Маю декілька думок• 29 января в 20:05
Ответ дляязззззь!!!
Просто брехливі люди відштовхують і нема ніякого бажання таким давати поради
З понеділка на дієті• 29 января в 20:28
Ответ дляязззззь!!!
Вона по місцю не рветься допомагати, а то треба буде їздити за 20 км від її хати ( у жінки є власна квартира). Вона цього не робитиме
Уходить женщине с детьми в свое жилье и периодами нанимать няню. Все равно это будет выгоднее, чем кормить и поить алкаша безработного
З понеділка на дієті• 29 января в 20:30
Ответ дляДюагональ
Только уходить. Возможно, это будет необходимой встряской для мужа. Со своим жильем и солидной зарплатой женщина не пропадет, не так часто будет потребность в няне, как кажется. Проблема вполне решаема. Муж пока не агрессивный, но чем дольше будет пить, тем это вероятнее. И детям это абсолютно не нужно.
Полностью с вамм согласна
-Ань-• 30 января в 00:49
Ответ дляязззззь!!!
Так, іти від нього бажання зовсім немає, стільки років разом і до цього нічого жахливого в стосунках не було. Просто розумію, що якщо не зупиниться, то далі буде гірше. В зупинятися він бажання не має, бо ніякої проблеми не бачить, годуватися відмовляється, говорить, що потім ще гірше може бути
Зі своєю квартирою і такою зарплатою не бачу проблеми забрати дітей і піти від алкоголіка.
А от якщо алкоголік почне з дитиною гратись, наприклад підкидати і ловити (не ловити), або буде вчити дитину підрізати виноград і підріже дитину - то вам грошей може не вистачити на лікування.
********************************************************************