Істеріомама• Изменено 29 января 2025

Чому на цьому форумі так не люблять людей з західної України?

Вони тут ледь не гірше за кацапів.
Якщо хтось задає питання пов´язане зі Львовом, по любому хтось виверне тонну лайна на місто і містян. Чому таке упереджене ставлення?
І це було ще задовго до війни ( справедливості заради, до жителів Донбасу теж часто упереджене ставлення).
Natalie 81• 30 января 2025
Ответ дляНеместная Я
А ’сутка’ замість ’доба’?
Я можу витерпіти багато чого - рондель, ровер, верета, банєк, п´єц, філіжанку з колєжанкою, але, бляха, ’сутку’ замість доби я пробачити не можу.
Есть ещё -процентів
Nikol-9a2f• 30 января 2025
Ответ дляЩас ухожу
Я думаю, бо вони ставлять себе вище за інших. Хоча я їх теж розумію, єдиний регіон, який не підлизував кацапщині
А на заробітках в рашці батрачити корона не заважала?
ivnata• 30 января 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Удалено администрацией...
Шановні модератори, Ви де??? Невже ви підтримуєте думку про ’хороших’ НКВДистів?
mazna• 30 января 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
А я була вражена гарним відношенням вихователя в садочку у Львівській області до моєї дитини ВПО і ніколи цього не забуду. В Києві і в приватному садочку за гроші ніхто так би не піклувався.
Подтвержу. Были в Винницкой области и в Яремче. Такого человечного отношения к детям в школе я в Киеве нигде не видела! А дети до сих пор вспоминают, какие вкусные обеды были) Кстати, в школе специально провели работу с детьми, чтобы не было буллинга по языку) хорошо бы и с некоторыми взрослыми провести такую работу)
Ирина-bbd0• 30 января 2025
Ответ дляivnata
Ну исторические ж факты))))))
И не стесняются дно такое писать
Поэтому и архивы закрыты многие.чтобы не удавили тех хороших нквэдистов
ivnata• 30 января 2025
Ответ дляMary_MMS
Підтверджую! І це було завжди. Ми з років 20 назад з групою поїхали на екскурсію. Моя подруга говорила російською. То ми навіть експеримент робили. На базарі 💯 була вища ціна. Ми тільки сміялись, були молоді дурні, не розуміли що це не ок.
А ще в якісь кав´ярні її сказали що кофе вони не роблять. Заказувала я , каву
От зараз мене це б образило, а тоді ми на їхню придуркуватість списали.
Не уявляю як зараз вони себе ведуть.
Це жахливо. От так і просуваются проросйські наративи українською. Але ж придурки вони, не переплутайте...
Distel• 30 января 2025
узькоязичні ждуни - це по суті москалі, от і вся відповідь
Ирина-bbd0• 30 января 2025
Ответ дляmazna
Главное чтобы взрослые не воприняли это как руководство к действию и не начали тягать там своё русскомирное дерьмо в стиле ’мы тут всегда жили.это наша узкая земля’
ivnata• 30 января 2025
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...
Але ж західна зберегла свою культуру і мову. А східна? Розказує про хороших НКВДистів?
Ирина-bbd0• 30 января 2025
Ответ дляivnata
Вы обратились к кацапке)))
ivnata• 30 января 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Вы обратились к кацапке)))
Ви впевнені? За духом кацапка, а за паспортом?)
Ирина-bbd0• 30 января 2025
Ответ дляivnata
Не знаю.думаю аналогично
ivnata• 30 января 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Не знаю.думаю аналогично
А чому таких не банять?) Подивіться, скільки лайків під її постами.
Ирина-bbd0• 30 января 2025
Ответ дляivnata
Выше ответила)))))
ivnata• 30 января 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Выше ответила)))))
Ви маєте рацію)
Я не Сірожа• 30 января 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Удалено администрацией...
А тепер моя історія. Точніше, моєї родини.
Жила-була в Тернопільській області звичайна собі родина, навіть дві. В одній родині росли два сина - гарні і розумні, в другій - 2 сини і донька.
Багато ці родини пережили, всякі складні часи, 2 світову в тому числі. Завжди прагнули жити мирно, працювати, бути вільними.
Але в 39-му до них прийшли Савєти. І через пів року своєї влади заарештували старшого сина з першої родини. Забрали вночі з хати і все, пропав. Він був вчителем, єдиною людиною з вищою освітою в селі. Через декілька місяців від людей дізнались, що він розстріляний в тюрмі НКВС в Чорткові. Це був старший брат мого дідуся.

В другій родині росли 2 хлопця, молодшому було 16, коли його вбили ’ястребки’ і нквдісти.
Він був зв´язковим в УПА, його вислідили, оточили загін, розстріляли всіх з кулеметів, оточили місце розстрілу і нікого не підпускали, хоча звідти ще 2 дні стогнали поранені.
Зараз на цьому місці великий пам´ятний знак, відкрили в 90-му, до цього часу навіть квіти не можна було принести на те місце.
Це був молодший брат моєї бабусі.
І апофеоз: після розстрілу молодшого брата до дому його батьків прийшли нквдисти, і хотіли розстріляти всю родину, мою бабусю, яка була на 7 місяці вагітності моєю мамою, в тому числі. Якийсь ’наївний, який не знав, що це погано’, можливо ваш дідусь, приставив пістолет до її живота, і пообіцяв вистрілити. Дідусь на колінах просив не вбивати молоду дружину і дитину. Йому сказали, що не вб´ють, якщо він вступить в партію. Ці уроди знали, що членів партії ненавидять, і що родина стане парією серед людей.

Ось така от сумна історія без прикрас про те, як ’наївні і не розуміючі’ вбивали свій же народ.
Olenenka_Ter• 30 января 2025
Ответ дляПросто каралева
более жадные, все себе, предприимчивые, хитрые, у большинства плохое отношение к животным (лично мои наблюдения). Я не знаю ни одной волонтерской организации по защите животных с этих областей.
На рынках ни 1 грн не уступят, если не будет хватать, в то время как у нас (ЦУ) всегда уступят.
Про животных и на рынке уступить,это совершенная неправда.Я жила во Львове,в многоэтажек,здесь в каждом доме в подвале коты,которых кормят все жители,собак бездомных нет почти,все по приютам.Из негативного могу отметить мовне питання,какую-то уникальную глупую уверенность,что на нас напали потому,что восток на русском языке разговаривает.И ещё слово понаехали.Как вроде они не понимают,что люди сюда приехали сохранить психику себе и детям,и снимают жилье за бешеные деньги.Еще хочу отметить колоссальную помощь баптистских церквей переселенцам,и очень душевное отношение.Ну аа горделиво-презрительный взгляд,это отличительная фишка местных женщин,но если не обращать на это внимание,то жить можно😀
Ирина-bbd0• 30 января 2025
Ответ дляЯ не Сірожа

Це був молодший брат моєї бабусі.

Вы где-то у той страдалицы по нквд увидели хоть слово о голодоморе?))) Дедушка не знал.поэтому просто стрелял.а так то поехал просто поговорить с восстанием ))
Почитайте концовку)
Биндеры злые.нквд ниучемниувинуватые няшки пушистики))))
Ирина-bbd0• 30 января 2025
Сравнить свидание и убийства людей ...это ж какой мозг нужно иметь ...
ТА7НЯ7• 30 января 2025
Ответ дляЯ не Сірожа

Це був молодший брат моєї бабусі.

На восточно части Украины был такой же беспредел. Я тоже кучу историй страшных знаю
romantica• 30 января 2025
Автор, заспокойтесь - я вас люблю! :)
Трохи не долюблюю донецьких, але не всіх. І з 14 року я ім співчуваю.
Lor111etta• 30 января 2025
Ответ дляПросто каралева
Винница это не запад
Та й я і про це.
Живу на заході і порівняла
Lor111etta• 30 января 2025
Ответ дляГага Газу
Так они и после 2014-го туда ездили
Їздили.
Бо сім*ю годувати треба.
vasilek5050• 30 января 2025
У Львові живуть неймовірно добрі, гостинні, приємні, милосердні люди. Мені тільки такі траплялись.
МаргариткаW• 30 января 2025
Ответ дляivnata
Удалено администрацией...
ТА7НЯ7• 30 января 2025
Ответ дляivnata
а в каком посте перешли на тему нквд?
Я не Сірожа• 30 января 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Почитайте концовку)
Багато можу на цю тему написати, але ну нах бісер розкидувати...
Я не Сірожа• 30 января 2025
Ответ дляivnata
Порву шаблони: я з півдня України, розказую про поганих нквдистів, і про те, що бандерівці - прості люди, які хотіли незалежності і миру.

Україна не ділиться на чорне і біле з межею десь посередині території.

П.с.: недолюблюю жителів західних областей за снобізм, нетерпимість і упередженість, але розумію, що це моя суб´єктивна думка.
OksanaGuculka• 30 января 2025
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...
МаргариткаW• 30 января 2025
Ответ дляOksanaGuculka
Удалено администрацией...