Вот Она Я• 29 января 2025
Пропав військовий може хто "бачить" - гляньте що з ним
Пропав з 30.09.2024 не виходить на зв´язок.
Нехай щастить• 29 января 2025
Мій теж брат серед зниклих. Надія, що в полоні, хоча невідомо що краще померти, чи піддаватись тортурам.
Хай ваш брат знайдеться і швидше дасть звістку
Прагматик флегма• 29 января 2025
Возьмте иголку на нитке и держите над фото. Если по часовой будет крутиться, то живой, против нет.
Можете убедиться над фото тех, чью судьбу точно знаете. Всегда правильно показывает
Люблю пиво• 29 января 2025
Не надо магии и таро, люди
Молитесь Господу нашему Иисусу Христу, а не с бесами играйте в эти гадания
Говорю-балакаю• 29 января 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Не надо магии и таро, люди
А что ж ваш господ допустил все это?!
Можете не отвечать.
Бога нет! Живите с этим
Можете не отвечать.
Бога нет! Живите с этим
Стигла полуниця• 29 января 2025
Будь-ласка, не шукайте його у гадалок та тарологів. Немає у них ніяких здібностей, окрім як обманювати та розводити людей, що опинилися в біді на гроші.
Нехай знайдеться живим!
Раздражевская• 30 января 2025
Автор, ну какие тарологи??
Ни один человек в мире не наделён даром видеть жив или нет человек.
Прекращайте верить в шарлатанов.
А я кумедна• 30 января 2025
Мій чоловік вже три роки на передовій. То завжди каже - якщо не виходить на звʼязок більше тижня то його вже немає. Тримайтеся.
Розбещена цяточка• 30 января 2025
Ответ дляА я кумедна
не факт, ми знайшли племінника майже через 2 тижні в госпіталі, в комі лежав. Зараз повертаються з полону люди, котрих вважали загиблими... дай Боже, шоб знайшовся живим
Сиренькая• 30 января 2025
Ответ дляА я кумедна
У мене знайомий ,через два роки сина знайшов в полоні