Ондатрова шуба• 30 января в 14:15

7000 грн. Алименты в месяц-это нормально?

Показушница• 30 января в 14:15
Прийшли похвастаться?
Україна наше все• 30 января в 14:16
так себе, более менее
Щепотка_совести• 30 января в 14:16
А что вы хотели 100% его зарплаты от бывшего мужа?
котопёс• 30 января в 14:16
а ви хто? якщо чоловік - то дуже багато! якщо жінка - просіть ще;)
Бюст Березуцкого• 30 января в 14:16
Ну если помимо этого одевает, обувает, секции, спорт, чем там занимается ребенок, оплачивает, то в принципе терпимо
Файно Замало• 30 января в 14:17
У мене 4-5 тисяч і на тому дякую.
Кукусикиииииии• 30 января в 14:17
Ми ж, не знаємо,,який у батька дохід. Є,і така зарплата, навіть менша за місяць.Кому, як
Запароленое одеяло• 30 января в 14:17
Ну это лучше , чем ничего . А кто - то вообще тех алиментов платит 1000-1500.
ЗаведУющая• 30 января в 14:18
На одного ребенка - более чем нормально. Это почти в 2 раза выше минимального рекомендуемого размера алиментов (и в 4 раза выше минимального гарантированного).
Файно Замало• 30 января в 14:18
Ответ дляБюст Березуцкого
Круто, тобто 7 тисяч це лише на їжу, круті аліменти, я вам скажу, мало хто такі отримує.
Проработник• 30 января в 14:18
Ответ длякотопёс
Вона нова дружина, хоче зрозуміти чи не забагато йде грошей на дитину чоловіка від першого шлюбу
сладкий_ноябрь• 30 января в 14:19
Ні
Цього вистачить лише на більш менш нормальну їжу.
Але якщо дитина ходить до приватного садочку, ходить на якісь додаткові заняття, то це не покриє всіх витрат
Файно Замало• 30 января в 14:20
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні
Так це 50% витрат, а 50% мама повинна оплачувати, то 14 тисяч більш менш гарна сума, я вважаю.
Бюст Березуцкого• 30 января в 14:21
Ответ дляФайно Замало
Ну как бы на 7000 не разгонится сейчас
котопёс• 30 января в 14:21
Ответ дляПроработник
ну як так, то хай не суне свого пятачка до цього питання
Файно Замало• 30 января в 14:21
Ответ дляБюст Березуцкого
Ну как бы на 7000 не разгонится сейчас
Ну так і мама додасть ще 7000 і вже 14 виходить, не так і погано, батьки ж мають рівні права і обов´язки.
Шикаю і викаю• 30 января в 14:22
В цілому так, якшо дуже скромно, дешеві речі та без додаткових занять.
Бюст Березуцкого• 30 января в 14:22
Ответ дляФайно Замало
Ага, счас, маме ж заняться больше нечем
Файно Замало• 30 января в 14:22
Ответ дляБюст Березуцкого
Ага, счас, маме ж заняться больше нечем
Ну то її проблеми, вона теж повинна забезпечувати дитину.
из_под_тишка• 30 января в 14:23
Ответ дляФайно Замало
А чому мама повинна оплачувати 50%, якщо дитина проживає з матір´ю, тож мати витрачає свій час більше?
Несправедливо виходить.
Бюст Березуцкого• 30 января в 14:23
Ответ дляФайно Замало
Ага и растить и обеспечивать и готовить и возить по везде, ещё и работать, вы на приколе? Вот такие как вы приучают мужиков к тому что женщина должна все, потом ноют
сладкий_ноябрь• 30 января в 14:24
Ответ дляФайно Замало
14 тис може коштувати лише садочок
І 50% витрат то значить, ще тато 50% часу дитини проводить з дитиною
Розумієте про що я?
Кудесница_с_пургеном• 30 января в 14:24
Як кому, мені було б точно мало цих грошей на дитину
Пустощі-веселощі• 30 января в 14:24
Ответ дляФайно Замало
Це все прикольно, але у 80% ситуацій емоційна складова і витрачений час на дитину і близько не 50% на 50%.
из_под_тишка• 30 января в 14:25
Ответ дляФайно Замало
Тоді на тата 50% часу дитини.
Повноцінного, з усіма соплями, уроками, вередуванням та іншими бонусами материнства.
Невгамовна Бу• 30 января в 14:26
Ответ дляПоказушница
Прийшли похвастаться?
А чем хвастаться? Я бухгалтер по зарплате. Минимально у нас удерживаю алименты более 16 тыс , это на одного ребенка.
Шикаю і викаю• 30 января в 14:27
Ответ дляБюст Березуцкого
Ви не виключення з правил, є дитячі садочки, школ, няні, бабусі. Навіщо всюди возити? Я працюю з 6 місяців дитини, жива-здорова.
сладкий_ноябрь• 30 января в 14:27
Ответ дляФайно Замало
Тоді все повинно бути 50/50
Столічна штучка• 30 января в 14:27
Нет, это очень мало
Хотя бы 15 к
Пустощі-веселощі• 30 января в 14:28
Ответ дляиз_под_тишка
Тоді на тата 50% часу дитини.
Так, не просто. Тиждень там, тиждень там, а розрулювати всі дитячи конфлікти, повне залучення в дитячу шкільну/позашкільну діяльність, лікарняні і т.д