Ондатрова шуба• 30 января 2025

7000 грн. Алименты в месяц-это нормально?

сладкий_ноябрь• 30 января 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Тоді на тата 50% часу дитини.
Повноцінного, з усіма соплями, уроками, вередуванням та іншими бонусами материнства.
Саме так
из_под_тишка• 30 января 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
А чем хвастаться? Я бухгалтер по зарплате. Минимально у нас удерживаю алименты более 16 тыс , это на одного ребенка.
У вас там немає зарплат менше 48 тисяч, чи ви чоловіків з низькою зарплатою взагалі без трусів лишаєте?
Мост_Устал• 30 января 2025
Ну слушайте :) вы лучше знаете вашего бывшего... кто он, сколько зарабатывает или зарабатывал до развода. Грубо говоря родить условно от водителя троллейбуса и ждать от него 2 тыс долларов алиментов - это странно.
Если мобилизованный с зп в 30 тыщ грн - то где-то так и выходит 25% - это около 7 тыщ грн.

Если депутат ВР или бизнесмен какой - то очень мало. Требуйте больше!
из_под_тишка• 30 января 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Ви не виключення з правил, є дитячі садочки, школ, няні, бабусі. Навіщо всюди возити? Я працюю з 6 місяців дитини, жива-здорова.
А ще є тато. В нормі. Незалежно від того, розлучені чи ні.
Щедрик ведрик• 30 января 2025
Ответ дляПроработник
Вона нова дружина, хоче зрозуміти чи не забагато йде грошей на дитину чоловіка від першого шлюбу
Це нам батько платив лише мінімальні аліменти,хоча взагалі там з жінкою вони не бідні були,а тепер на старості йому спілкування хочеться
Шикаю і викаю• 30 января 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Згодна, абсолютно. Всі обов’язки пополам.
Бадабум• 30 января 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
І де ж у Вас так заробляють.
Щедрик ведрик• 30 января 2025
Ответ дляФайно Замало
Ну то її проблеми, вона теж повинна забезпечувати дитину.
А батько теж буде і до лікаря водити,і гуляти і все інше.чи тільки мама?
coch100• 30 января 2025
7 тыс отец и 7 тысяч мать, я думаю вполне хватит на содержание ребёнка.
Ан_нет• 30 января 2025
думаю, що в порівнянні - бульш менш. У нас 7 тис на двох .
Чай не пью, только кофе• 30 января 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Коли батько пропонує, щоб дитина жила з ним, а до мами приїздила на вихідні, мама категорично проти.)) Хоча батько і аліменти гарні платить (біля 10 тис), і крім аліментів одягаю/взуває і інші потреби закриває.
сладкий_ноябрь• 30 января 2025
Ответ дляcoch100
Дитина теж 50% у тата і 50% часу у мами?
Чи все на мамі?
coch100• 30 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Чи все на мамі?
А кто его знает, автор ничего не пишет.
бювет_в_обед• 30 января 2025
Я и 100 грн не получала. Даже не подавала на алименты. Оно мне угрожало, если подам, то мне жизнь устроит. У него доход официальный мизер. Мне бессмысленно было драться за эти копейки на чупа-чупс. А сейчас он отдыхает. На том свете. Государтсво платит 3000 по потере кормильца.
Бюст Березуцкого• 30 января 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Ну так работайте дальше, я что не даю. У меня нет такой возможности, да и некогда, экс это прекрасно понимает
Капуста Маша• 30 января 2025
Для меня было бы нормально) у меня алиментов от бывшего мужа 0.0
Пліснявілий сир• 30 января 2025
розкішно
Автопортрет нурофена• 30 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні
Цього вистачить лише на більш менш нормальну їжу.
Але якщо дитина ходить до приватного садочку, ходить на якісь додаткові заняття, то це не покриє всіх витрат
А по закону сума алвментіа і не має покривати ВСІХ витрат. Зазвичай 50/50 мати/тато
Автопортрет нурофена• 30 января 2025
Ответ дляиз_под_тишка
А чому мама повинна оплачувати 50%, якщо дитина проживає з матір´ю, тож мати витрачає свій час більше?
Несправедливо виходить.
Бо ми живемо не по справедливості, а по закону
Невгамовна Бу• 30 января 2025
Ответ дляБадабум
І де ж у Вас так заробляють.
Вы что с другой планеты? У нас у всех нормальные, полностью официальные зп. Даже если алименты 16 тыс на одного ребенка, то это ЗП 64 тыс, это разве много для мужчины? У нас есть такие, с кого удерживаю только максимум по алиментам, установленный законом, а вообще получается гораздо выше. На самом деле есть немало нормальных работодателей, кто ж вам виноват что вы соглашаетесь на зарплату в конвертах и рабские условия труда
Автопортрет нурофена• 30 января 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Ага и растить и обеспечивать и готовить и возить по везде, ещё и работать, вы на приколе? Вот такие как вы приучают мужиков к тому что женщина должна все, потом ноют
Вы это судье расскажите, или любому адвокату, вот смеху то будет
Атятя_тётя• 30 января 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Тоді на тата 50% часу дитини.
Це різні предмети спору в суді. Дівчата ж пишуть, як по закону має бути, а не лірики й мрії, якщо в дитини батько Ілон Маск. Тобто законно визначити графік перебування дитини з обома батьками 50-50, це одна справа в суді. І інша розмір аліментів, і якщо суд присуджує 7, то це розуміємо так, що і мати витрачає стільки ж своїх коштів на дитину.
Бюст Березуцкого• 30 января 2025
Ответ дляАвтопортрет нурофена
из_под_тишка• 30 января 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
Це ви, схоже, з якоїсь іншої планети, і геть не в курсі середніх зарплат в Україні.
PinkMa• 30 января 2025
кому нормально, кому нет
по моему это вам решать.
Давайте я вам напишу что 2000 нормально, срочно бегите отменяйте вашу сумму
Невгамовна Бу• 30 января 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Не все мужчины у нас платят алименты и да, у нас нет низких зарплат.На 2000 сотрудников, всего 5 алиментщиков. Один из них вообще мобилизованный, а у нас всем им сохранили выплаты и получается что его бывшей ещё и 33.3 процента алиментов перепадает от нас , вместо того чтобы эти деньги шли сотруднику и плюс ещё и от того, что он на нуле получает. Но такой у нас дурной закон, что алименты почти со всех доходов
viter33• 30 января 2025
Це відчутно вище середнього
Кудряшка Сью• 30 января 2025
Ответ дляФайно Замало
Так це 50% витрат, а 50% мама повинна оплачувати, то 14 тисяч більш менш гарна сума, я вважаю.
Якщо дитина живе з мамою, мама повністю нею опікується, вирішує всі проблеми, що виникають, то з якого дива 50/50?
Ivan.Ka• 30 января 2025
Ответ дляФайно Замало
Ну так і мама додасть ще 7000 і вже 14 виходить, не так і погано, батьки ж мають рівні права і обов´язки.
Але якщо дитина з мамою живе. Якщо захворіла - мамини проблеми. Приготувати - мама. Д/з , батьківські збори та і взагалі всі проблеми з дитиною це все мама... в чиєму житлі живе дитина? Тоді все порівну має бути
Невгамовна Бу• 30 января 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Я в курсе, что есть и минималку получающие, но и очень многие получают нормальные официальные зарплаты, в моем кругу такие практически все.