Моя улюблена страшко• 30 января 2025
Помітила, що смерджу після кави)
Покинула каву на тиждень і запаху поту нема. А поки вживаю каву, то піт жахливий запах має і відіпрати футболки майже нереально.
Це через вплив кофеїну на гормони? Чи печінка не справляється з кавою?
Дивне створіння• 30 января 2025
Ответ дляОце так цабе
Ушла нюхать свои подмышки )
Зачем уходить, тут нюхайте
Гарантую неперелевки• 30 января 2025
Ответ дляДивне створіння
Зачем уходить, тут нюхайте
Та да. Мы все сейчас нюхаем. Присоединяйтесь
МУСЯкомарова• 30 января 2025
Не пила кофе, и запах пота у меня едучий. Начала пить, ничего не изменилось.
Триндю-бриндю• 30 января 2025
Ответ дляДивне створіння
Зачем уходить, тут нюхайте
Нет, пускай идет
Дивне створіння• 30 января 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
На мне котяра развалился, нюхаю вкусную морду
Гарантую неперелевки• 30 января 2025
Ответ дляДивне створіння
А вы подмышки коту понюхайте. Тема про подмышки
Дивне створіння• 30 января 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
И подмышки и пузико, попу не предлагайте, хоть он и моет её чаще чем я
Клевотница• 30 января 2025
Это не печень, а просто кофе имеет свойство обезвоживать, поэтому пот более концентрированный.
Я такая - жду трамвая• 30 января 2025
Это болезнь. Причем тут кофе? Я ведрами пью кофе. Потею только летом и то когда очень жарко. Так чтоб футболки нельзя было отстирать, то эта фигня у моего знакомого. И круглый год. Это гипергидроз.
Моя улюблена страшко
• 30 января 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Яка нах болєзнь. Не п´ю кави - нема запаху.
Я такая - жду трамвая• 30 января 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Смердить ще й з рота у вас коли мати гнете. А я вам написала нормально. І те що ви це повʼязуєте з кавою, то це не так. Як кажуть є тільки ваша думка і вона правдива? Тоді ви самі все знаєте і краще лікарів. І якщо вже створили питання, то вмійте і відповіді приймати адекватно без своєї матюкливоі чорноти. Допобачення
Моя улюблена страшко
• 30 января 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
FYI До побачення пишеться окремо