ГугелП@лАмался• 30 января 2025

Моя стопятсота тема. Ангіна, мононуклеоз? Я вже не знаю що думати

Син 11 років, температура з суботи.
Висока до 39-40, але збивається на 6-7 годин. Стрептотест негативний.
Кров здавала в вівторок. Температура з суботи). Горло болить дуже ,як при ангіні , мигдалики збільшені ( але вони на кожну віруску збільшуються).
З вівторка вечера п´є дитина антибіотик, бо лікар написала катаральна ангіна. Амоксиклав п´є. Сьогодні другий день закінчив.
Горло все ж болить дуже, з того боку де мигдалик більший, збільшився підщелепний лв ( але син лімфатик, часто на інфекції реагують лв). Лікар каже також що нормалноно, бо захисна реакція.
Горло ще болить, але наче менше. Друга доба антибіотика, але температура ще є, і навіть вдень була 39.
Ще на всяк випадок поїхала на швидку в приймальний, лор дивився, каже скоріш за все дійсно ангіна.
Приїхала додому, і син з таким висипом.
Педіатр каже не схоже на мононуклеоз, бо аналіз для нього не був характерний.
+ Літом здавала антитіла дитині м і джи до барра, й інший герпесів. То м - активних не було, а джи були, тобто вже хворів тим всім як пояснила лікар.

І я вже вся на нервах, бо не знаю що робити, знов здавати кучу аналізів, чи вспокоїтись, чи куди йти?
Просто син спортсмен, 4-5 разів в тиждень плаває, і коли одужає йому треба туди ходити , а читаю спорт не можна кілька місяців.
Не хочу щоб йому щось нашкодило. Як то все вияснити
автор ГугелП@лАмался • 30 января 2025
Вибачте , знаю що від моїх тем сіпається око, але зверталась не до одного лікаря, а толку не багато, я не з великого міста і тут вибір невеликий
Леді Душка• 30 января 2025
Чому Ви не вимагали мазок на ангіну ?
Стрептоест то той, що з аптеки ?
Висип де більше злокалізований?
Як сипле ?
Зверху вниз чи знизу вверх по тілу ?
Викликаю на дебати• 30 января 2025
Може на антибіотик висип
Викликаю на дебати• 30 января 2025
Так а лікар брав тест ? Чи ви самі дома
автор ГугелП@лАмался • 30 января 2025
Ответ дляЛеді Душка
Чому Ви не вимагали мазок на ангіну ?
Стрептоест то той, що з аптеки ?
Висип де більше злокалізований?
Як сипле ?
Зверху вниз чи знизу вверх по тілу ?
Так з аптеки, сама купила і зробила. Бо лікар сказала що їй й так видно що вірус. Але каже , якщо переживаєш то можеш зробити сама. От і зробила.
Не знаю куди сипе, помітила, бо син почав рухатись, подивилась і обсипана спина, живіт, ноги чуточку, обличчя чисте.
автор ГугелП@лАмался • 30 января 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Так а лікар брав тест ? Чи ви самі дома
Сама вдома робила і скидала результат . А тепер вже їй пишу, вона каже що не мононуклеоз, бо аналіз не такий. Не має атипових мононуклеарів і лейкоцити мають бути високі здається.
автор ГугелП@лАмался • 30 января 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Може на антибіотик висип
Та може як тепер знати ?
автор ГугелП@лАмался • 30 января 2025
А знаєте що найцікавіше , що зараз ( фото з висипом було півгодини тому ) , зараз висипу немає
Леді Душка• 30 января 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Автор, при ангіні аналіз крові не був би таким.
Якщо мононуклеоз, то антибіотик саме пеницілінової групи викликає такий висип.
І так, мононуклеоз мож бути повторно.
Я б зробила мазок з горла і ще раз на ВЕБ.
автор ГугелП@лАмался • 30 января 2025
Ответ дляЛеді Душка
І так, мононуклеоз мож бути повторно.
Але бляха атипових мононуклеарів не було. І дійсно треба якісь обмеження по спорту після цього? Бо коли хворів перший раз я й так не знаю, тому скоріш за все прийняли то все як звичайний вірус
КарамбОлька• 30 января 2025
У нас частично похожая картина , удочки темп была до 39.6 , сама сдала анализы врач сказала похоже на монунуклеоз . Но ребенок им уже болел и это привело к острой тромбоцитопении. Кстати тогда сыпи не было . Врач гоаорит , что второй раз им болеть нельзя. Антибиотик не назначила. Темп уже нет , но у ребенка слабость ужасная.
Помеха справа• 30 января 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Нет лейкоциты понижены, лимфоциты повышены.
У нас летом был мононуклеоз, так в бассейн категорически нельзя , сказали если одна дочка сходит заразит весь бассейн.
Так он не сильно заразный, кроме воды
Помеха справа• 30 января 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
У нас тоже не было, у нас вообще просто слабость была, даже горло не болело,сдали анализы , а там АСТ и алт шокирующие, сдали пцр на все, и обнаружили Эпштейн Барр
Леді Душка• 30 января 2025
Автор, почнемо від основ: грип , корону виключили ?
Помеха справа• 30 января 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Проверить надо аст , алт, ггт мы вообще долго на диете сидели, все показатели в норму приводили
автор ГугелП@лАмался • 30 января 2025
Ответ дляКарамбОлька
Температура ще сьогодні в сина була раз вдень, не як раніше 2-3. Без температуру активний , горло каже вже порівняно з іншими днями болить менше і бачу той мигдалик що був великий , вже чуточку зменшився.
Я так думаю що дитина допє антибіотик, і як все ок, то десь за кілька днів після антибіотику здам Зак, щоб подивитись чисто для себе що там за картина, може ще тоді здам той аст і алт. Бо температура 6 днів то не шуточки
автор ГугелП@лАмался • 30 января 2025
Ответ дляПомеха справа
Так он не сильно заразный, кроме воды
Тобто кров така як на монуклеоз чи ні ?
автор ГугелП@лАмался • 30 января 2025
Ответ дляЛеді Душка
Ні, лікар не казав робити цих тестів і я не робила.
Хи хи, ну ну• 30 января 2025
Ответ дляЛеді Душка
І так, мононуклеоз мож бути повторно.
Їх не всі лаборанти вміють побачити
Добро с Кулаками• 30 января 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
У моей тоже не было моноцитов в анализе, и потому педиатр мононуклеоз исключила.
Но уже в инфекционке сразу поставили мононуклеоз, герпес 6 кажется типа подтвердился, на узи была увеличена печень.
А до этого тоже температуру сбить практически не получалось, только незначительно на пару часов, и антибиотики не помогали естественно.
После первых же капельниц герпевира началось улучшение.
автор ГугелП@лАмался • 30 января 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Блін і будь розумним якщо лікарі в тому не розбираються. Завтра ще спробую з кимось проконсультуватись що здавати і робити далі.
Але висип зник, повністю, я не давала нічого
При монуклеозі повинні лімфовузли збільшуватись вдається, в мого все як завжди , я все прощупала все як завжди, один збільшився, там де збільшений мигдалик але так в нього майже завжди, збільшується мигдалик збільшується той лв.
КарамбОлька• 30 января 2025
Ответ дляПомеха справа
Так он не сильно заразный, кроме воды
Очень извиняюсь , что в чужой теме со своим анализами, но не могли бы вы сказать похоже на мононуклеоз?
КарамбОлька• 30 января 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
У моей еще ноги прям очень болели , один день даже ходить не могла. Педиатр говорит, я думаю это грипп .
Добро с Кулаками• 30 января 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Врач у нас хорошая, с большим опытом, но ошиблась, бывает
Добро с Кулаками• 30 января 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Лимфоузел один шейный был настолько увеличен, что это было видно визуально, без ощупывания, и шея болела
автор ГугелП@лАмался • 30 января 2025
Ответ дляКарамбОлька
Ноги не боліли, но вірус жорсткий
Щоб майже тиждень температура , такого ще не було.
автор ГугелП@лАмался • 30 января 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
В сина тоже той лв що біля мигдалика роздуло трохи, коли голову вверх закидає видно, але то не вперше таке. Більше нічого на шиї не змінилось і не болить.

Завтра ще проконсультуюсь з лікарем , якщо скаже що все ок, тоді після антибіотиків перездам Зак , срб подивлюсь як він впав , бо був 55 , ну і здам той атл аст , і скину.
Але тепер питання як відновлювати імунітет після такого вірусняка. Цілу осінь син не хворів.
автор ГугелП@лАмался • 30 января 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
А збільшений був лише один чи багато. ?
Добро с Кулаками• 30 января 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
А збільшений був лише один чи багато. ?
Один был виден визуально, на второй стороне прощупывался врачом, я в этом не понимаю
автор ГугелП@лАмался • 30 января 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Ясно. А яка реабілітація була? Спорт? Як часто контролювали аналізи, УЗД?