Бідося• 30 января 2025
Що то може бути ?
Дитина лікує ангіну , антибіотиком.
З´явився на другий день прийому такий висип , лікареві написала, але ще не прочитав
То алергія, чи що то таке?
Бідося
• 30 января 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Так, алергія на а/б буває нерідко
Каже лоскоче його. Сильно
Робот Вертер• 30 января 2025
А/б пеніцилінового ряду? Аналіз крові сдавали? Атипічних мононуклеарів не було?
Бідося
• 30 января 2025
Ответ дляРобот Вертер
Амоксицилін. Не знаю якого ряду. Наче не було, але то був аналіз на аналізаторі.
Робот Вертер• 30 января 2025
Ответ дляБідося
Це може бути мононуклеоз. При мононуклеозі після прийому антибіотиків пеніцилінового ряду можлива кожна реакція. У вас саме пеніцилінового ряду антибіотик.
Можна здати кров і попросити подивитись мононуклеари.
Бідося
• 30 января 2025
Ответ дляРобот Вертер
А що міняє це в лікуванні? Якщо лікар не відповість сьогодні, то до завтра чекає?
Робот Вертер• 30 января 2025
Ответ дляБідося
Так, звісно чекає. В лікуванні нічого не міняється, просто потім довший період одужання, якщо це дійсно мононуклеоз. Але це може й не він. Здоров´я дитині
Бідося
• 30 января 2025
Ответ дляРобот Вертер
Ой блін. Дякую
Бідося
• 30 января 2025
Ответ дляРобот Вертер
А як діагностувати мононуклеоз?
Була вірус з горлом , але довго температура і по крові вже бак інфекція, виписали антибіотик. Приймає другий день. От по йшов і каже що чухає, дивлюсь, а він весь обсипаний.
Аналіз здавали позавчора , то показує бактерію. Ніяких мононуклеарів не було в аналізі
Бідося
• 30 января 2025
Ответ дляРобот Вертер
Можна в двох словах, чим він поганий? Читаю що то вірус барра, але в сина вже були ( літом була потреба) то здавали антитіла до цих вірусів і там були титри, просто в неактивній фазі, хіба може бути ще раз?