Аноним_Русалка• Изменено 30 января в 21:08

Зустрічне питання на "держава мені нічого не дала!"

А що власне ви дали державі?!
Яку користь принесли?
Значит надо• 30 января в 21:21
Автор-Ленка скумбрия?
Вилами по воде• 30 января в 21:21
Ответ дляЗначит надо
Оплатила образование
Лечусь платно
Плачу налоги
Военный сбор
До 2022 10 ч. Обеспечивала рабочие места. Вопрос. Что мне дало государство?
Обобрало как липку
Жертва интернета• 30 января в 21:21
що відала?? супер-здоров’я (бо спорт і нагороди),котре держава профукала на чорнобильський парад. https://kyiv.depo.ua/ukr/kyiv/tilki-sprobuy-ne-pro...
--
оці червоні костюми з лампасами - ( на фото ),говорять що гарно світилися. А нас -тиждень!! тягали на треніровку по Хрещатику.,коли своїх дітей повивозили.
Околовита• 30 января в 21:21
Ответ дляСижуревувшоке
Так, чиновники, включно з президентом, - це просто наймані робітники, які виконують роботу.
Не більше й не менше.
А вот они себя боярами возомнили, а нас холопами крепостными...
90x60x90• 30 января в 21:21
Лікуєшся за свої гроші, дитину вчиш за свої гроші, ще й податки платиш, а вона ще питає, що ти зробила для держави. А що держава мені і моєму сину дали ? Право загинути на війні ?
А шо сталося?• 30 января в 21:21
Ответ для90x60x90
Автор, ви де ?
А що власне ви дали державі?!
Яку користь принесли ?
Написала лаконічно Багато чим

Тут ніхто не конкурент такому корисному автору
90x60x90• 30 января в 21:22
Ответ дляЗначит надо
Автор-Ленка скумбрия?
Тухла по 8 ?
А шо сталося?• 30 января в 21:22
Ответ дляОколовита
Та ні
ПреЗЕдент казав що кожен з нас преЗЕдент
Які таки кріпосні - всі президенти
Значит надо• 30 января в 21:23
Ответ дляВилами по воде
Обобрало как липку
Сдали в первые часы войны, оставили бомжами. Не впо, ни компенсации за разрушенное жильё. Вот так
Значит надо• 30 января в 21:24
Ответ для90x60x90
Тухла по 8 ?
Да, просрочка
Кров з молоком• 30 января в 21:24
Ответ дляТролю як можу
Сколько лет государство обворовывало народ дефолтами и девольвациями.
ДевАльвация
Lulo• 30 января в 21:25
Принести користь державі- це працювати день у день до 60+ і вмерти за день до виходу на пенсію. Мого діда спіткала така доля. А бабуся - молодець, їй вже 93 роки.
ротцвеники• 30 января в 21:25
Все советские сбережения держава забрала.Мало?
Сижуревувшоке• 30 января в 21:26
Ответ дляОколовита
Це якби найнята домогосподарка раптом вирішила, що вона тепер головна в домі. Сама собі зарплату призначила, забороняла б ходити в тапочках та відкривати вікна, посадила б під замок господарів дому, і так далі.
Звучить дико, але зараз ця домогосподарка керує всім нашим великим домом як їй заманеться.
Разгуляшка• 30 января в 21:27
Ответ для90x60x90
Я була підприємцем, платила багато податків, потім так сталося, що я стала інвалідом. Держава мені дає пенсію по інвалідності 2725 грн. Мінімум ліків, які мені потрібні на місяць, коштують від 5 до 7 тис. грн. Питання, нафіга я платила купу років величезні податки ? краще я б ці гроші відкладала в панчоху.
Якщо Ви платили великі податки, то мали гарний дохід. Де він? Розказувати про фопів мені не треба. Працюю 25 років головним бухгалтером і кухню мінімізацію і приховування податків знаю дуже добре.
Значит надо• 30 января в 21:27
хде афтор, гений мысли. жду от нее возражений
Сижуревувшоке• 30 января в 21:28
Ответ дляЗначит надо
Судячи зі зникнення автора, вона явно не очікувала, що тема поверне в цей бік. )))
90x60x90• 30 января в 21:28
Ответ дляРазгуляшка
Купила квартиру собі, потім сину. Я ж не знала, що стану інвалідом, великих заощаджень не зробила.
Мerida• 30 января в 21:29
Ответ дляLulo
Неповезло государству с вашей бабушкой.
Никогда не забуду, как моя бабушка попала с игсультом в больницу, после того, как ей пересчитали пенсию , и добавили 60 грн
Однозначная• 30 января в 21:29
Держава дала. Уряд нічого не дав і я йому нічого давати не хочу, тому з 19го року я перестала працювати і поїхала подалі.
Мerida• 30 января в 21:30
Ответ дляСижуревувшоке
Она работает. На пользу государства
Разгуляшка• 30 января в 21:33
Ответ для90x60x90
Тобто Ви платили по суті мізер: есв і єдиний податок, а хочете гарний гешефт. Ви свою пенсію у вигляді квартир заробили.
Lulo• 30 января в 21:33
Ответ дляМerida
Неповезло государству с вашей бабушкой.
Да, с бабушкой не повезло государству.
Помните старый анекдот: Пушкин погиб на дуэли в 37, Лермонтов — в 28,
Есенин покончил жизнь самоубийством в 30,
Маяковский — в 36, Цветаева — в 48, Фадеев — в 54.
А что ты сделал для Пенсионного фонда
sim_sims• 30 января в 21:34
Ответ дляРассказница
Сидим в этой тюрьме и оплачиваем все хотелки дурного руководства!!!
Яке по приколу обрали
Неновая почта• 30 января в 21:34
Отремонтировала садик, потом школу) налоги платила
Мerida• 30 января в 21:34
Ответ дляLulo
Да, с бабушкой не повезло государству.
А что ты сделал для Пенсионного фонда
Ага, я ж об этом и говорю.
Голодаю• 30 января в 21:35
Буквально каждый человек платит налоги, как прямо, так и косвенно
Да и ничего не стоит того, чтобы отдавать свою жизнь
90x60x90• 30 января в 21:36
Ответ дляРазгуляшка
Ви адекватна ?
90x60x90• 30 января в 21:38
Ответ дляРазгуляшка
Бідним суддям і прокурорам все додають і додають до пенсії, може ви їм розкажіть, що вони вже заробили свою пенсію у вигляді квартир , палаців і автопарків .
Околовита• 30 января в 21:40
Ответ дляСижуревувшоке
Именно!