мадамГрицацуева• 30 января в 22:07
Хто не набрав багато під час вагітності, як ви це зробили ?
Зараз 24 тижні, набрала 2´8 кг. Але відчуваю що процес набору пішов і живіт вже сильно виріс, хоча термін наче ще не дуже великий. Хто зміг набрати н більше 10-12 кг, як ви це зробили? Харчування? Намагаюся бути активною, гуляю, в басейн хожу, але вже тяжко навіть швидко ходити, а ще ж ходити більше 3 місяців(((
Ленне-Рейма• 30 января в 22:17
Ответ дляСама не знаю
бо постійно ригала
Я ригала 3 місяці, потім перестала. Почалась страшенна печія навіть від ковтка води.
Ковбой Хагис• 30 января в 22:17
Їла все. На останньому узд сказали, що вже величенький син і вже й пора…
А я ніяк. Тому було багато прогулянок, рухів, ходіння по сходам- аж до 42 тижня.
Набрала наче 9, але з пологового вийшла мінус 5 кг своєї звичайної ваги. Штани підвʼязала стрічечкою блакитною.
Заикальница• 30 января в 22:18
Набрала 8 кг ,токсикоз був 3 місяці .Але я не переїдала і до вагітності.Вела активний спосіб життя ,працювала ,тому мабуть нічого не залежувалось
Сама не знаю• 30 января в 22:19
Ответ дляЛенне-Рейма
так і печія теж була, хотілося з´їсти хоча б хлібчика, зате ніякої зайвої ваги
Чарівна патика• 30 января в 22:19
Токсикоз, печія, геморой, пневмонія+ у мене не було тупих забаганок типу полуниці серед ночі взимку, слідкувала за тим, що їм, набрала 7кг, з пологового вийшла худішою ніж до вагітності
Оце так цабе• 30 января в 22:20
Набрала 8,5 кг. Питалась как и до беременности, до начала третьего триместра двигалась тоже как и до беременности. В третьем триместре уже не хотелось ни есть ни двигаться
Леся Українка• 30 января в 22:22
Токсикоз перші 5 місяців страшенний був. Потім вже не було рвоти, але нудило від усього. Тому не набрала майже нічого лишнього. Щоправда після пологів страшенно повипадало волосся і розкришилися зуби((
Жена миллионера• 30 января в 22:25
Набрала 5 кг за всю беременность. Ничего не меняла в рационе, разве что салат из свежих овощей хотелост ежедневно и по сникерсу в день сьедала. В первом триместре похудела на 3 кг, хотя у меня не было токсикоза, а потом набрала 6, за неделю до родов скинулось 1.5 кг, хз как это работало. И это при том, что последний триместр пришелся на лето...отеков не было, только лицо немного подпухло и нос, после родов все сошло через 2 недели.
Заздрість то погано• 30 января в 22:27
Обе беременности по 3,5 кг набирала.
Не знаю, как. Ходила каждый день, да.
Ела полезную еду, вредности почти исключала.
Не знаю, как. Ходила каждый день, да.
Редиска Я• 30 января в 22:28
Прибрала мучне і солодке. Ходила мінімум 10000 кроків, а краще 20. В першу багато набрала. І хоч тоді скинула швидко, але другий раз контролювала. Набрала потім, коли харчування стало швидкими перекусами і не контрольоване(
СпайдерВумен• 30 января в 22:30
Ответ дляЛеся Українка
а до вагітності зуби полікували? вагітним не назначають додатково приймати кальцій?
У меня вообще не было токсикоза. Точнее рвоты не было, а тошнота была. Проблема с выбором продуктов. Не могу есть ничего мясного и рыбного. Питаюсь овощами и фруктами. Килограммами просто. Через силу, раз в пару дней творог со сметаной. Итог. 4 месяца. Вес на 3кг ниже , чем до беременности.
Леся Українка• 30 января в 22:35
Ответ дляСпайдерВумен
Зуби були цілі. Кальцій теж пила в комплексі з іншими вітамінами.
Радикальная• 30 января в 22:35
Я худа по життю. Набирала 8 і 12. То 12 для мене було занадто вже. Токсикозу не було. З пологового виходила у своїй вазі
тянитолкайка• 30 января в 22:46
Я набирала 20 кг, але потім через місяць- два після пологів важила вже на +2 кг більше. Організму своєму довіряю, він знає як краще. Але я худенька, немає схильності до повноти.
ніколи такого не було• 30 января в 23:08
Генетика і токсикоз.
Скинула за перший триместр з першим 3 кг, з другим 5 кг. Потім потихеньку їх набрала.
З першим завагітніла з вагою 74 кг і 74 кг була перед пологами. Після пологів була 63 кг.
Не було дивних бажань у плані їжі і апетит був звичайний.
Але. Я,як і моя мама, набирала під час ГВ сильно. По 10 кг за дитину. Бо як не поїсти після годування, то на наступне молока не було зовсім. І під час ГВ апетит був скажений.
Упругая попка• 30 января в 23:33
Ответ длямадамГрицацуева
Зовсім? Жодного кг?
За вагітність набрала 8кг, дитина народилась 4100, з пологового вийшла худіша ніж була. Контролювала їжу, багато рухалась, працювала до 39 тижня.
aljonyshka• 31 января в 00:06
У меня не было токсикоза, но на последнем месяце ужасная изжога) Вес до 65 кг) Рожать шла 89 кг, сразу после родов стала 69 кг, не знаю, как- и через недели 2 уже 60- ничего не делала, растяжек тоже не осталось- но я всю жизнь на спорте и питаюсь соответственно)
мадамГрицацуева
• 31 января в 00:23
Ответ дляaljonyshka
Ну тут зрозуміло - спорт допоміг зберегти тіло. Це ви молодець, я наче теж намагаюся, але можу себе прямо спортсменкою назвати )
Стріляний птах• 31 января в 08:28
Набрала 11 кг, ничего особо не делала. Активная была до 8 месяца, потом уже только по дому ходила . Токсикоз был такой, что вся моя еда уходила в унитаз очень быстро. Жила только на фруктах. А вот набор веса начался когда ребенку было около 3 х, проблемы с щитовидной железой дали о себе знать и за 10 лет у меня+30 кг, которые не могу скинуть.
Пешеходик• 31 января в 10:02
Ответ длямадамГрицацуева
Хотілось би набрати не більше 12 , але щось передчуваю що буде більше( а скидати потім , як подумаю 🤦🤦
40 кг набрада первой -ничего не делала
второй 9 тоже ничего
вес 55 кг
второй 9 тоже ничего
вес 55 кг
мадамГрицацуева
• 31 января в 18:10
Ответ дляПешеходик
40 кг набрада первой -ничего не делала
второй 9 тоже ничего
вес 55 кг
второй 9 тоже ничего
вес 55 кг
Ого! 40 кг?! Потім скинули? Нічого собі у вас різниця 40 і 9))))
Lux Aeterna• 10 февраля в 00:08
из роддома приехала +1 кг к добеременному весу, через 10 дней было -1 кг от добеременного веса. Правда, и набрала я 8 кг всего, а ребенок 3500. И это без токсикоза и ожирения, ИМТ уукладывался в норму. Хотя всю жизнь склонна к полноте, была готова к тому, что разнесет меня, накупила одежки на вырост, ничего не пригодилось за беременность
а еще живот вернулся в доберемнный вид за 3 недели. Только полоска осталась. Секрет могу рассказать - 8 месяцев до беременности и первые 2 мес беременности я впахивала в зале по 3 раза в неделю с акцентом на пресс, спину, ноги и бедра. В итоге мышцы хорошо помнили форму и встали на место