Барабасиха• 31 января в 00:00

Общий анализ крови ребенка в 9 месяцев

Педиатр сказала, что необходимо сдать общий анализ крови в 9 месяцев, что это обязательный плановый анализ. Это действительно так? Вы делали своим детям? В какой лаборатории? Переживаю, что малыш сильно испугается, когда будут брать кровь из пальчика.
Ні за холодну воду• 31 января в 00:01
Так , робили. Нічого страшного. Дитину почали розважати, вона і не зрозуміла що взяли кров.
автор Барабасиха • 31 января в 00:02
Ответ дляНі за холодну воду
Ви робили в приватній лабораторії?
Ні за холодну воду• 31 января в 00:03
Ответ дляБарабасиха
Ви робили в приватній лабораторії?
Ні, в державній дитячій
Манкоголік• 31 января в 00:03
Хороший педиатр. Наша бестолковая сама не направляет никогда, даже когда антибиотики назначает. Поплачет и перестанет, ничего в этом страшного нет.
Не любовница• 31 января в 00:19
Оберіть дружне до діток місце і зробіть, я так само боялася, але відволікали і все ок. Зате ви дізнаєтеся, чи все нормально і, головне, чи нормальний гемоглобін - в цьому віці він дуже важливий.
автор Барабасиха • 31 января в 00:21
Ответ дляНе любовница
Ви робили в приватній лабораторії?
Не любовница• 31 января в 00:23
Ответ дляБарабасиха
Ви робили в приватній лабораторії?
Так, я і собі не ходжу в державну, бо кров банально не йде, довго колють, можу втратити свідомість і все таке. А там до такого взагалі не лояльні, як і до дитячого плачу зазвичай... То й дитину не мучаю зайвий раз.
автор Барабасиха • 31 января в 00:26
Ответ дляНе любовница
Зрозуміла, дякую!
Контрольница• 31 января в 00:31
Ну таке, зараз багато хворих, я особисто грип тільки там могла підхопити. Є ще знаю варіант виклик медсестри на дім. Але по темі - нормально переносив.
На циголках• 31 января в 00:59
В Диле делала не раз, все норм
Весняний Марафон• 31 января в 01:06
Ответ дляБарабасиха
Ви робили в приватній лабораторії?
В приватній лабораторії беруть кров із вени. І треба щоб в лабораторії була дитяча медсестра. Не всі можуть взяти кров у малої дитини.

В державних лабораторіях роблять меньше показників, але всі головні - роблять. При цьому кров беруть капілярну (із пальчика). Ви ж розумієте, що це менш травматично.