Місячне Сяйво• 31 января 2025

Розсудіть

Я тимчасово не працюю,якщо коротко то у новому приміщені для моєї роботи зараз - ремонт. Мої доходи на паузі 2 місяці. Ще можливо буде місяць.
У чоловіка зп 850$, працює онлайн всього 4дні на тиждень. З самого початку влаштувався на цю роботу як «ну хоть щось буде», казав буде шукати іншу. За пів року - ніякого результату. Я на нього не давлю, тк і сама буду працювати. Кажу що з його знаннями може отримувати більше, може більш щільний графік, більше обовʼязків буде так і грошей ну хоча б 1000-1200$, робить вигляд (я так вважаю) шо шукає альтернативу. Може я якось не мотивую? От просто не та жінка для кого хочеться робити більше? Чи то людина така.
Щедрий, подарунки робить, жаліється що мало грошей, малює нам «краще життя»
Типу ну «ось ось і буде»
аромат Жука• 31 января 2025
Ответ дляtereska
Згадую кацапнячу пісню: А пока, есть что есть, есть как есть...(((
Я би нашептувала частіше, що хочеться у подорож, автівку оновити, он ту каблучку з маленьким діамантиком хоча б на 0.3 каратика і очі так закотити, он ту сукенку чи ту сексі спідню білизну...
Ну і гарно його так ’віддячити’, щоб так би мовити, закріпити ефект і алгоритм вистроїти. Ну ми ж хитренькі, знаємо як правильно і вчасно підійти до свого чоловіка
Типа, за бриллиантик отблагодарить минетиком? А за авто аналом? Как собачке сухарик за выполненный трюк дают?
Українська зірочка• 31 января 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
В Украине. Но неужели 850$ это потолок? С этой суммы невозможно почти ничего отложить.
А ви на яку зарплату працювали? І чого 2 місяці сидите без роботи? Не погоджуєтесь бодай на 850 дол? Чи ви такий ’спец’ що і того вам не пропонують?
Українська зірочка• 31 января 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Мне по вашему надо выйти на любую работу. Потому что в моем помещении ремонт?!
Ну, ви ж вимагаєте від чоловіка шукати більше
Українська зірочка• 31 января 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Куда ему ехать? Работа онлайн за компьютером
Мне нет смысла выходить на месяц куда то. У меня есть моя работа, просто жду помещение готовое
Ждете на його шиї, котру ще й пиляєте?
Українська зірочка• 31 января 2025
Ответ дляЯжемать Мне можно
Так вас же не устраивает его работа.
Вы же сами его толкаете на поиски чего-то другого.
Скажите, а вы сама пробовали ему помочь с этим?
Например нашли и предложили ему 10 вакансий, а он тот них отказался - не было такого?
Головне, що автора влаштовувало, коли чоловік заробляв 2 тис, а вона -копійки, порівняно з ним. А найголовніше, чоловіка тоді все влаштовувало і він не розказував їй, що вона могла би і більше заробляти, але просто робить вигляд, що шукає що щось краще)
Українська зірочка• 31 января 2025
Ответ дляА вот недавно
У мужчины либо есть жилка, либо нет, и никакая писанная красавица и мисс мира не смотивирует мужчины зарабатывать больше. Это исключительно его проблема, а не ваша
+10000000
Українська зірочка• 31 января 2025
Ответ дляХвостПистолетом
У неё с подросткового возраста пунктик - не быть одной . Уходит из отношений только тогда , когда на горизонте есть новый кандидат
Ясно)))) типовий паразит, котрий по життю повзає по шиях
Українська зірочка• 31 января 2025
Ответ дляаромат Жука
А потім такі розказують, що чоловіки їх не поважають
Из Виа-гры• 31 января 2025
Я б на його місці роботу тож не міняла, вмерти вже на тій роботі?
850$ хороший заробіток у війну для віддаленої роботи 4 дні і тиждень, та й ви працюєте
Якщо щось не влаштовує - шукати нового чоловіка🤷‍♀️
Жена брата Админа• 31 января 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
Его все устраивает. Да, меньше денег, но и ж@пу поднимать не надо.
Нажаль така тенденція у чоловіків 40+
Жена брата Админа• 31 января 2025
Ответ дляЛеди Г
Если вам не хватает денег и хочется больше - да, выйти на любую, пока ремонт
Мамка синочка-квіточки, чи квіточка власною персоною.
Примарочка• 31 января 2025
Ответ дляtereska
він просто втече від неї і все, зрозуміє, що і одному норм на свою зп і ніхто не іпе мозок хотілками, тим паче з цього питання йде норм пропаганда в інтернеті
tereska• 31 января 2025
Ответ дляПримарочка
Мабуть ні, бо чоловіку буває і так добре, вони довго наважуються на зміни або лише, якщо нова фєя візьме в оборот.
Правильно та вчасно підібрані слова, то запорука успіху. А чоловічі інстинкти ніхто не відміняв, вони швидше спрацьовують ніж мозок.
Примарочка• 31 января 2025
Ответ дляtereska
зараз простіше подрочити на порно
Примарочка• 31 января 2025
Ответ дляtereska
зважуються аж бігом, скільки тут покинутих жінок в темах, ще з дітьми
Брюлик в стразах• 31 января 2025
Ответ дляА вот недавно
Вы правы на все 200%! У меня был такой бывший, все ныл, что я его не поддерживаю, не мотивирую, не хочу брать на себя кредит на его бизнес, потому что у меня доход официальный, а ему не дадут кредит. Ушла, чтобы не мешать его развитию, раз я такая неумеха, не могу смотивировать и поддержать альфа-самца. За 15 лет ничего в его жизни не поменялось. Похоже, проблема была не во мне.
Леди Г• 31 января 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Нема ще ні синів-квіточок, ні дочок-пиріжечків
І я мамин пиріжечок, а не квіточка