пані Солоха• 31 января 2025
Якщо піти працювати поліцейським
Привіт) питання таке. Брат дуже хоче змінити професію. До цього працював дуже давно в міліції. Хоче назад працювати в поліції. Питання в чому, це правда що з самого початку Трета якісь навчання пів року проходити ? І що зарплата взагалі тисяч 7 буде ?
Клевотница• 31 января 2025
Ответ дляКарпатський грибар
Видадуть пістолет і скажуть: крутись, як хочеш.
Зато бронь є
АсобеннАя• 31 января 2025
Ответ дляКарпатський грибар
А шапочку?
пані Солоха
• 31 января 2025
Ответ дляБеллаДонна
А ви вперше чуєте?
Я не цікавилась цим. Просто я в шоці з зарплати, і з того що він на повному серйозі хоче піти туди
Гигиенишвили• 31 января 2025
Ответ дляпані Солоха
А що з зарплатою не так? Якщо він раніше служив у міліції, то працівники міліції завжди стояли на окремому військовому обліку, вони згідно закону не підлягають мобілізації, а не по броні
пані Солоха
• 31 января 2025
Ответ дляГигиенишвили
Блін
Я це запитаю в нього. дякую
Просто він сказав що півроку буде навчатись і отримуватиме 8 тис грн
Так як і написано на сайті нацполіціі
Алю як жити за ці гроші 😭
Я це запитаю в нього. дякую
Так як і написано на сайті нацполіціі
Алю як жити за ці гроші 😭
Платья Всем• 31 января 2025
Ответ дляпані Солоха
Блін
Я це запитаю в нього. дякую
Так як і написано на сайті нацполіціі
Алю як жити за ці гроші 😭
Я це запитаю в нього. дякую
Так як і написано на сайті нацполіціі
Алю як жити за ці гроші 😭
Можна піти в зсу. Там наче більше хлопцям платять.
Дівчина, в поліцію не за зарплатою йдуть
Гигиенишвили• 31 января 2025
Ответ дляпані Солоха
Блін
Я це запитаю в нього. дякую
Так як і написано на сайті нацполіціі
Алю як жити за ці гроші 😭
Я це запитаю в нього. дякую
Так як і написано на сайті нацполіціі
Алю як жити за ці гроші 😭
’Заборонено залучати поліцейських, які не пройшли первинну професійну підготовку, до виконання повноважень поліції, допускати до роботи з інформацією з обмеженим доступом або до будь-якої діяльності, пов’язаної з використанням зброї та спеціальних засобів (крім навчальних та тренувальних занять під час проходження первинної професійної підготовки’. 8000 то не грошове забезпечення за виконання обов´язків поліцейського, то стипендія
Ля-ля-ля• 31 января 2025
Ответ дляпані Солоха
Справді?
Ну він же для цього і іде, що ви придурюєтеся.
Раздражевская• 31 января 2025
Ответ дляпані Солоха
Блін
Я це запитаю в нього. дякую
Так як і написано на сайті нацполіціі
Алю як жити за ці гроші 😭
Я це запитаю в нього. дякую
Так як і написано на сайті нацполіціі
Алю як жити за ці гроші 😭
Не бідкайтеся
Вони зараз отримують гарні надбавки 30 000 бойові типу. + Зарплатня. + ’Крутяться’. Всі кого знаю тільки встигають машини міняти на нові, ремонти, подорожі, техніка. А до війни бідкалися, зараз зажили. І на фронт не загребуть і пенсія в 45 років гарна
Organic• 31 января 2025
Ответ дляКлевотница
Зато бронь є
А недавно ж, вроде, приняли, что полицию тоже призывают и скандал был по этому поводу. Сначала коллектив отказался, а потом их, вроде, принудили:(
И Лють же, вроде, как раз из полицейских сформировали?
Добрая свекровь• 31 января 2025
Під час навчання вам мало? Півроку ніяк? Навіть у школі поліцейські 35 тис на руки
ПАЦАНКА О• 31 января 2025
Ответ дляпані Солоха
Блін
Я це запитаю в нього. дякую
Так як і написано на сайті нацполіціі
Алю як жити за ці гроші 😭
Я це запитаю в нього. дякую
Так як і написано на сайті нацполіціі
Алю як жити за ці гроші 😭
Так, це виплати по навчанню. Я коли навчалась було 5700, але тоді було 4 місяці і нас не годували. В Києві зараз точно обід є безкоштовний. Плюс форма. Тоді я ще без форми була)
Я вже не служу. Але друзі там є, в академії теж, тому знаю.
Я б такое не носила, но продаю• 31 января 2025
Ответ дляПлатья Всем
а за чим дівчата йдуть?
Меломанка Маланка• 31 января 2025
Ответ дляРаздражевская
Не бідкайтеся
Що Ви сплIтаєте…
Меломанка Маланка• 31 января 2025
Ответ дляOrganic
Зараз вже Хижак з‘явився. Стрілецька бригада.
Гигиенишвили• 31 января 2025
Ответ дляРаздражевская
Не бідкайтеся
Ні, поліцейські не отримують надбавку 30000, бойові отримують тільки ти співробітники,які приймають участь у бойових діях, або несуть службу в регіонах де ведуться бойові дії! Є поліцейський підрозділ ’Лють’, який виконує бойові задачі на передовій. Пенсія в 45 років лише за наявності 25 років страхового стажу 12 з яких в поліції, і там мінімальна пенсія для поліцейських нараховується. Загалом аби вийти на спецпенсію в поліції потрібно відтарабанити саме в поліції 25 років, і за законом граничний строк служби у поліції 45 років, після чого цілком законно можуть заільнити. І так, щось не видно багато охочих за такі ’плюшки’ йти служити до поліції, ризикувати своїм здоров´ям та життям, не мати вихідних, бути на поготові в будь який час доби прибути на службу, не мати право покинути межі гарнізону (міста) без паспорта і дозволу і це не гарантія, що тебе звідти викличуть. Не мати можливості вільно виїжджати за кордон і купі інших обмежень. То за то все, невисоке забезпечення вони отримують. Якщо 20000 то капець які великі гроші за все вище перераховане, то чому ви не в поліції, там же лафа, і на пенсію ’величезну’ в 45 підете
Платья Всем• 31 января 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
а за чим дівчата йдуть?
варіантів багато за чим