Божа кульбабка• Изменено 31 января 2025
садівник Київ
дівчатка, порадьте, будь-ласка садівника, який допоможе позбутися бурʼянів і посадити газон чи краще застелити, підстригти кущі. витягнути занедбаний сад в норму.
а ще питання по автополиву. не працює автополив - треба новий переробляти чи є шанс відремонтувати? чи таки простіше новий зробити?
Коплю на груди• 31 января 2025
Садівника нема, автополив, дивлячись яка поломка,викличте майстра, тількі він скаже може там протікає і хомути тільки змінити, або забилось з колодця чимось, може насос не працює і теж може забитий бути. Насос на зиму дістаєте з колодця?
Всі ці люди можуть бути на кабачику і олх.
Божа кульбабка
• 31 января 2025
Ответ дляКоплю на груди
дякую. нічого не знаю про поломку, сказали минулі власники що не працює, а що і чому ніхто не знає. вода централізована, що таке колодець і чи діставався насос не знаю
але бурʼян стоїть хоч і короткий але бачу навіть зараз зелений. треба якось до ладу привести все. пошукаю на олх, дякую
КрестьянинДиор• 31 января 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Де ви територіально знаходитесь?
Божа кульбабка
• 31 января 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
Де ви територіально знаходитесь?
голосіївський район
КрестьянинДиор• 31 января 2025
Ответ дляБожа кульбабка
голосіївський район
На жаль, не підходить((