ХтоЯкщоНеЯ• 31 января в 13:35

Вчора випадково послухала My way від Armani і закохалась…

Ледь не купила, але навчена гірким досвідом, тепер перед покупкою, обовʼязково, наношу на себе.
Прокинулась сьогодні від жахливого запаху лілій, який мене душив.
Добре що не купила
Козачка• 31 января в 13:37
Если бы вы остались его слушать дальше, он бы вам многое рассказал о вас.
Прокачую сідниці• 31 января в 13:38
Возьмите на распив, попробуйте в разные дни цикла и погоду, также наносите дальше от лица
автор ХтоЯкщоНеЯ • 31 января в 13:40
Ответ дляПрокачую сідниці
Ні ні😂 я так не можу. Мамі багато повіддавала
автор ХтоЯкщоНеЯ • 31 января в 13:41
Ответ дляКозачка
А мені ваш коментар, багато розказав про вас😂
На_оба_рот• 31 января в 13:42
А я купила :) спочатку пшикнула на руку, попав на рукав пальто, кілька днів супер аромат, як одягала пальто. Замовила в брокарді по знижці, іііі теж на шкірі душить, жесть просто.
Тож поки на одяг та волосся пшикаю,смачно та шлейф.
автор ХтоЯкщоНеЯ • 31 января в 13:45
Ответ дляНа_оба_рот
Я на волосся і на шкіру наносила. Бувають такі аромати😂 в мене так років 10 тому з коко мадмуазель було. Після того без затесту на собі, ні ні
Маргарита и Мастер• 31 января в 13:54
Я його обожнюю, мене не душить, на щастя. І бойфренд мій з розуму від нього сходить
автор ХтоЯкщоНеЯ • 31 января в 13:55
Ответ дляМаргарита и Мастер
Це індивідуально
Маргарита и Мастер• 31 января в 13:56
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Це індивідуально
То ж зрозуміло. Я просто поділилась як він мені
Маю сечі• 31 января в 13:56
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
На распив самое оно.Я люблю Шанель Тендер,летом он на мне по-другому раскрывается,чем сейчас.
Бутербродница• 31 января в 13:58
Мені тоже дуже, якби не ціна
автор ХтоЯкщоНеЯ • 31 января в 14:03
Ответ дляМаю сечі
Тендер мій улюбленець, роки 3 тільки він був, іншого не хотілось. Доречі, там і початкові ноти і база гарні.
Зараз дуже люблю діор роуз енд роузер і армані сі
дякую аж підскакую• 31 января в 14:42
То вы еще si не тестили)))
My way мне очень нравится, уже второй год с ними)
На_оба_рот• 31 января в 15:18
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Сі подобається, а май вей душить? А мені казали, що він навпаки легше, ніж сі. Треба спробувати
автор ХтоЯкщоНеЯ • 31 января в 15:20
Ответ длядякую аж підскакую
То вы еще si не тестили)))
Я люблю сі. Дуже багато компліментів отримую
дякую аж підскакую• 31 января в 15:24
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
А меня он душит )
А мой муж перепутал бутылки (я фанатка армани) и вместо because it’s you подарил 2 si 😂
Перловая Кашка• 31 января в 16:32
Ответ дляНа_оба_рот
Мне Си классический прям совсем не понравился, бяка. В красном флаконе Си пассион еще ничего
Зубожиння• 31 января в 16:57
Армани люблю в принципе. А эти модные тенденции слушать аромат,просто смешно) и абьюз, ресурс и поток туда же
автор ХтоЯкщоНеЯ • 31 января в 19:14
Ответ дляЗубожиння
Таким чином ви показуєте свою невихованість. Аромат слухали завжди і це не нова тенденція.
Лікбез в історію! Хоч може і таких слів ви не знаєте? То раджу розширювати свій словниковий запас і обізнанність😂
ЧОМУ ПАРФУМИ СЛУХАЮТЬ А НЕ НЮХАЮТЬ При виборі аромату, напевно, кожен любитель парфумерії зустрічав таку фразу від консультанта в магазині - Який аромат ви хочете послухати? На перший погляд цей вираз здається абсурдним, адже всі запахи ми вловлюємо за рахунок рецепторів нюху (носа). І до чого тут взагалі може бути слух? У цій статті інтернет-магазин Sun Parfum розібрав це питання… Спочатку варто відзначити таке поняття як ’синестезія’. Це таке відчуття, при якому в сприйнятті людини всі звуки, які вона чує, несвідомо асоціюються у неї зі смаковими або колірними властивостями. Дане поняття, а також експерименти з музично-колірними аналогіями бере свій початок ще з давніх часів. Всевідомий Піфагор в давнину, і так само Ньютон в епоху Проснітництва неодноразово стверджували, що якщо в природі існує 7 колірних гам, то їх можна перенести на 7 основних нот у музиці. Ця метафора, більш філософська та близька до теорії про загальну гармонію у всесвіті. Де кожному явищу у природі відведено певне місце, де навіть маленька крапля води у океані та величезна гора протилежної частини світу нерозривно пов´язані. І цей зв´язок всього з усім, створює загальну світову гармонію. Крім Ньютона та Піфагора, на тему кольоро-музикальних асоціацій висловлювалося чимало вчених і філософів у різні часи. Ці паралелі підходять також і для опису смаку. Більшість відомих сомельє дегустують дорогі вина на смак, але описують букет вина за принципом асоціацій. Також шеф кухарі та гурмани спочатку пробують вишукані страви на смак і вже після, становлять їх опис за рахунок асоціативних реакцій. Але повернемося все ж таки до парфумерії... Наприкінці далекого 19 століття, у 1877 році англійський хімік-парфумер Джордж Вільям Септімус Пієсс, створив та опублікував авторську теорію. У якій порівняв аромати природи та леткість коливань амплітуд звуку. Майстер стверджував, що чим довше амплітуда, тим вище буде звучання і навпаки, чим менше коливання амплітуди тим нижче буде вплив на слух. Септімус підкреслив, що короткі та інтенсивні звуки з високою амплітудою, впливають на нас також як і важкі та сильні аромати. У цій теорії всі ароматичні речовини відомі тоді відповідали і були зіставлені з хроматичними гамами музичних нот. У якій нота ’ДО’ - асоціювалася із запахом ананаса, нота ’РЕ’ в 1-ій октаві - ароматом квітів фіалки, нота ’РЕ’ в 3-й октаві - запахом олії бергамота тощо. З того часу з´явилося певне поняття про гармонійне поєднання ароматів у єдину складну композицію. Після цього фраза слухати духи узвичаїлася по всьому світу. З тих часів усі парфумери збирають парфуми наче пишуть музичні симфонії. Так само варто відзначити, що в будь-якій музиці існує 7 основних нот. У звучанні ж парфумерії, метри виділяють 3 головні ноти: Верхні чи початкові (top notes, head notes) Ноти ’Серця’ або середні (heart notes) Ноти бази або кінцеві чи шлейфові (base notes) До складу кожної ноти входить по 4 акорди в результаті 12 мотивів багатогранно та лаконічно розкриваються у гармонійній симфонії аромату. Виходячи з вищепереліченого можна сказати, що ми відчуваємо звучання аромату (переливи та гру його нот). Тому не дивуйтеся, якщо при виборі парфумерного продукту консультант запропонує послухати парфуми. У парфумерній галузі подібна термінологія давно стала звичною.
Зубожиння• 31 января в 20:05
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
И не лень столько текста набирать)
У Гугла,кстати разные мнения на сей счёт. Но спасибо, конечно что не поленились столько времени потратить и написать столько букв
автор ХтоЯкщоНеЯ • 31 января в 20:09
Ответ дляЗубожиння
И не лень столько текста набирать)
Copy Paste 😂
Ласую колобками• 01 февраля в 16:19
Послухала аромат 🤣 шо всі курите? Чи бухаєте? Чи просто ви*****єтесь