Ласую колобками• 31 января в 20:25
Як перевірити нерухомість?
Як перед покупкою квартири перевірити , що з нею все добре, немає ніяких висяків , кредитів, арештів?
Ласую колобками
• 31 января в 20:26
Ответ дляСмурфетта
Нотаріус це перевіряє
А що йому потрібно для цього надати ? Яку інформацію?
З родзинкою• 31 января в 20:29
нотаріус перевіряє діючі обтяження
але не юридичну історію нерухомості
наприклад, наявність судових спорів
чи підозрілі переходи права власності в минулому
але не юридичну історію нерухомості
наприклад, наявність судових спорів
Успокойся_Успокойся• 31 января в 20:31
Нотаріус робить перевірку перед відчуженням на предмет обтяжень і арештів по об´єкту і суб´єкту.
Успокойся_Успокойся• 31 января в 20:33
Ответ дляЛасую колобками
Власник має надати йому оригінали документів перед відчуженням. Якщо є якесь обтяження або арешт, ви не зможете переоформити нерухомість, поки це не буде погашено.
Зліпок ступні• 31 января в 20:38
Ответ дляЛасую колобками
От вас нужны только Леси, Гриши или Вовы. Иногда подходят и заморские друзья
Электричка• 31 января в 20:43
Можна замовити юридичну перевірку для впевненості. У ФБ Адвокат Игорь Бузовский - почитайте, які кейси бувають.
З родзинкою• 31 января в 20:47
Ответ дляЭлектричка
приєднуюсь до рекомендації
особливо для тих, хто вважає, що ’нотаріус всьо проверіт’
Ласую колобками
• 31 января в 20:52
Ответ дляПацелуйнитуда
Сами проверьте на сайте минюста за 30 грн
Яку потрібно знати інформацію? У мене лише адреса є.
Пацелуйнитуда• 31 января в 21:00
Ответ дляЛасую колобками
Вистачить. Там є декілька варіантів за адресою, за власником ПІБ, за власником ІНН. Я вже точно не пам´ятаю. Але майте на увазі, деякий час тому бази не працювали після взлому. Сподіваюся, зараз вже працюють. Якщо ні, то і нотаріуси не перевірять, база одна
Фоточки нема• 31 января в 21:19
нотаріус перевіряє, і в договорі це зазначається. ви повинні перевірити відповідність стін техпаспорту. те що власник без псих діагнозу, на жаль не перевіриш