Ромашкинная• 31 января 2025
220 робочих годин в місяць?
Це мало?
Love_Love_Love_• 31 января 2025
Там в кожному тижні 20 годин переробітку який мав би оплачуватись мінімум 1.5 ставки
ЖивунаБагамах• 31 января 2025
Це дофіга.
При стандартному графіку - в середньому 167 робочих годин на місяць.
Джинци на Флісі• 31 января 2025
В мене стільки годин було,коли в аптеці працювала...ну його в сраку)
Марфа Українівна• 31 января 2025
Ответ дляРомашкинная
Так
мда)))) і тут ще розказують про ’рабство’ в Польщі...
Пенек Возмездия• 31 января 2025
Ответ дляРомашкинная
Продавець-консультант
4/2 графік, ваша тема була??
Амбасадор щастя• 31 января 2025
Ответ дляРомашкинная
Продавець-консультант
Працювала так
Стоячи весь день 5 днів робочих, потім 2вихідних.
Якщо не має де присісти, то не раджу
Страхованная• 31 января 2025
Ответ дляРомашкинная
Продавець-консультант
Дивлячись, який магазин. Якщо дуже людний, де присісти нема коли і в туалет вибігти, - то важко, звичайно. А якщо якийсь бутик, де мало людей і можна в телефоні сидіти - то непогано. А ще залежить від мста. Не знаю, які в Києві зарплати на таку посаду, а в моєму Чернігові стільки не платять продавцю-консальтанту. (
Ромашкинная
• 31 января 2025
Ответ дляСтрахованная
Дуже людний. А скільки у вас платять?
Кредитная• 31 января 2025
Ответ дляРомашкинная
Дуже людний. А скільки у вас платять?
Яка група товару?я теж на такий графік дивилася і вакансію,вчора тему створювала,але все-таки не пішла.Шукаю 2/2