Воленс-неволенс• 31 января в 22:24

Babygirl вже обі… обсудили?

Такі полярні відгуки. Цікаво, кого все ж такі більше
Результат:
вже голосів: 71
48 (67.61%) Не дивилася
9 (12.68%) Дивилася. Лайно
8 (11.27%) Дивилася. 50/50
6 (8.45%) Дивилася. Агінь
Мотористка• 31 января в 22:25
Я ще не дивилась, нема коли
Крем для арбуза• 31 января в 22:25
Фильм?
Попадалочка• 31 января в 22:25
Удалено администрацией...
автор Воленс-неволенс • 31 января в 22:26
Ответ дляКрем для арбуза
Фильм?
Так, з Кідман та Бандерасом
Мотористка• 31 января в 22:33
Ответ дляВоленс-неволенс
Так, з Кідман та Бандерасом
І шо там? Кажуть що з хлопцем краще не йти … я тепер думаю
Відірву та викину• 31 января в 22:35
Подозреваю такой же шлак, как и Субстанция, на которую было жалко потраченного времени. Не буду смотреть
Море_море_я_скучаю• 31 января в 22:38
Ответ дляМотористка
Краще йти з хлопцем
Мотористка• 31 января в 22:39
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Краще йти з хлопцем
Ну не знаю
Кросівки оригінал• 31 января в 22:39
Ответ дляВоленс-неволенс
Так, з Кідман та Бандерасом
Молодик там більше вартує уваги ніж Бандерас)
Він ще з трикутника смутку мені подобається
Не танцую- но пою• 31 января в 22:39
Ответ дляВідірву та викину
Гірше за Субстанцію, примітив
Море_море_я_скучаю• 31 января в 22:40
Ответ дляМотористка
Ну не знаю
Так ви ще ж не були
Кросівки оригінал• 31 января в 22:40
Ответ дляМотористка
Багато сексу в фільмі, чому з хлопцем не можна?
Мотористка• 31 января в 22:41
Ответ дляКросівки оригінал
Так отож, він мене прям там зʼїсть
Кавуся• 31 января в 22:41
Двояке враження. Ніби і цікаве питання піднімається, але дивитися другий раз не має бажання. Коротше зовсім не 50 відтінків сірого. Скоріше про психологічні проблеми жінки, що мала все, але не мала нормального сексу.
Море_море_я_скучаю• 31 января в 22:41
Ответ дляКросівки оригінал
Треба йти з хлопцем/чоловіком, якщо тема для пари актуальна
Мама Карло• 31 января в 22:45
Уже создавала тему пару недель назад. Мне фильм скорее понравился. Красивые актеры, локации. Ну и вообще тема молодого любовника мне интересна🙂. Единственное, что не понравилось - их игры «в собаку»🤢
Наверняка• 31 января в 22:46
Ответ дляВоленс-неволенс
Так, з Кідман та Бандерасом
То напишіть нормально ну назву як в прокаті .
Хороша погана дівчинка.
Кідман красунька ! Мати сміливість в такому зніматися в 57 , це агінь 🔥 Хочу собі таку впевненість .
Сюжет …. Проблема висмоктана з пальця . Моя думка. Там якщо виключити момент лакання молока з миски , то залишиться звичайний секс із серії « люблю пожощє»,
Там немає навіть натяку на якесь БДСМ, домінування і т. д .
Яка проблема нормально сказати чоловіку ротом конкретно шо тобі треба ???
Не покласти на морду подушку без пояснень , а сказати прямо « дай по сраці пару раз і сунь пальця в рота». Скількох би проблем могла уникнути 🤣
Смешнюча• 31 января в 22:46
Николь мумия, любовник ваще никакой, Бандерасу мало заплатили не старался отыграть
Скомкано сняли, тему нормально не раскрыли
А.р.і• 31 января в 22:50
Хочу подивитесь бейбігел
Субстанція жах жахливий. Мерзотна мерзота. Пролистала з середини
автор Воленс-неволенс • 31 января в 22:52
Ответ дляКавуся
І у мене такі ж враження
Кавуся• 31 января в 22:52
Доречі, ходили в кінотеатр з чоловіком. То він сказав: я думав вона його хоч убʼє, чи хтось когось убʼє🤣 коротше сексу там не багато, інтриги не має, так собі на один раз заради того щоб подивитися як Кідман грає роль)
автор Воленс-неволенс • 31 января в 22:54
Ответ дляНаверняка
Хороша погана дівчинка.
Розповсюджена проблема. Люди ніби і довго разом, а про інтимне говорити не вміють. Чи то сором, чи то страх, що тебе не зрозуміють і можливо будуть засуджувати. Не всі чоловіки згодні «давати по сраці», як варіант
Мама Карло• 31 января в 23:00
Ответ дляНаверняка
Хороша погана дівчинка.
Вообще то Babygirl правильное название,
а перевод тупой. Я в оригинале смотрела, там еще и важный момент в фильме есть, почему именно babygirl
автор Воленс-неволенс • 31 января в 23:02
Ответ дляМама Карло
Вообще то Babygirl правильное название,
Розкажіть
Мама Карло• 31 января в 23:03
Ответ дляКавуся
И я ждала- кого же убьют😂 они же эротический триллер обещали. Я думала молодой шантажировать начнет, типа или повышение по работе, или он всем расскажет. И Никольего замочит
Кавуся• 31 января в 23:07
Мені, доречі, сподобався наш фільм «потяг в 31 грудня». Може і не вершина кінематографа, але дуже приємний, залишив приємні емоції. Хочу сходити ще на «коли ти вийдеш заміж». Цікаво подивитися що наші знімають.
Смешнюча• 31 января в 23:11
Ответ дляМама Карло
Ниче хлопчине не удалось отыграть
Не секс, не доминирование не давление и шантаж
Танец никакой
Нужен такой типаж и талант шо б когда бабы смотрели мечтали что б он их отжахал, а воно ніяке((
Ширли-Мырли• 31 января в 23:33
Ответ дляКавуся
О нем плохие отзывы из-за Денисенко.
автор Воленс-неволенс • 01 февраля в 00:00
Ответ дляСмешнюча
Ниче хлопчине не удалось отыграть
Танец никакой
Танець ніякий, це точно!) Як ото недолуге якесь з общаги
графиняВишенка• 01 февраля в 01:32
Ответ дляШирли-Мырли
О нем плохие отзывы из-за Денисенко.
А мне понравился, смотреть можно, 1 раз)