Кукусики• 01 февраля в 09:08

Шпагат у домашніх умовах

Дівчата хтось займався вдома розтяжкою з нуля ? Вам вдалося сісти на шпагат ? За скільки часу ?? По яким відео займались ?
Теща дочки• 01 февраля в 09:10
Залежить від вашої гнучкості.
На ютубі є відео для розтяжки і шпагату.
Але якщо (вибачте) ви дерев´яні то шпагат буде не скоро.
Фрекен бок• 01 февраля в 09:17
за неделю села, но я с детства гибкая
УраганнаЯ• 01 февраля в 10:19
Всегда было интересно, зачем? Для чего взрослые люди стремятся сесть на шпагат?
Помаранчова душа• 01 февраля в 10:21
Для чого Вам шпагат? Ви танцюєте? Це, по суті, розтягнення зв´язок. Тоді потрібно буде все життя підтримувати м´язовий корсет, щоб уникнути проблем зі здоров´ям.
Яичница с беконом• 01 февраля в 10:27
На продольный с нуля села за 2 месяца, на поперечный понадобилось около 4-5 месяцев)
Захекалася читать• 01 февраля в 10:43
Розказую що найкраще працювало для мене: дуже довга і активна розминка, прямо не менше півгодини, а то й годину, щоб спітніти і за її час розігріти всі ділянки ніг і бедер. В розминку (ближче до кінця) включити махи ногами. Не важливо, наскільки гарно і правильно, але махати мінімум 16 разів в усі 3 сторони з великою амплітудою.
А після розминки тягнутись, не жаліючи себе. Там вже потягнути і порватись практично неможливо після такого розігріву. Закінчувала ’розслабленням’ біля стіночки, розкинувши на ній ноги, пасивна розтяжка.
Це колись нас так на пілоні ганяли, у тої тренерки найдерев´яніші сідали на шпагат за кілька місяців
Захекалася читать• 01 февраля в 10:45
Ответ дляФрекен бок
за неделю села, но я с детства гибкая
Моя мама в свои 75 без разминки садится, но это нифига не совет 😂
автор Кукусики • 01 февраля в 10:49
Ответ дляЗахекалася читать
Дякую 🙏
Фрекен бок• 01 февраля в 10:50
Ответ дляЗахекалася читать
ну как бы какой еще может быть совет кроме предварительного разогрева мышц физ.нагрузкой и дальнейшей розтяжки?)) гугл вроде у нас еще не забанили, там вся инфо есть с видео и пр.