Кредитная• Изменено 01 февраля в 15:33
Чоловік вважає, що наді мною сміються його друзі
Коли ми наприклад проводимо час в компанії разом ,гуляємо та в гості один до одного ходимо
Я кажу чим я так тебе зганьбила?
Каже ти не задумувалась коли тобі кажуть -’нууу Аня і хі ха ха ’
Типу , що я щось не те сказала,не вмію спілкуватися ,що з мене всі сміються тому і дивуються моїм словам завжди тощо
Я кажу чим я так тебе зганьбила?
Кредитная
• 01 февраля в 18:45
Ответ дляПацаааааааан
Любий чоловік, то вони не з мене сміються, а тебе не поважають, а на додачу ще й не культурні і не таутовні. Бо якби поважали, і якби я зморозила якусь дурню, зробили б вигляд, що не чули.
Ну ви гарно то підкресли ,раз вони кепкують із його дівчини то його от не поважають теж!
Але сказати йому про це ,так він все одно мене виною зробить
ЧупакабраЗеБест• 01 февраля в 19:12
Ответ дляКредитная
Чоловік вважає,що проблема саме в мені ,типу зі мною соромно йому
возможно это его внутренние комплексы.