Домовенок Кузя• 01 февраля в 16:15
В когось таке було? Як бути?
Здали аналізи ,в мене була виявлена уреоплазма ,чоловік теж здав в нього не виявлено нічого,як таке може бути?
Якщо ми разом і маємо близькість час від часу,у нього теж мала б бути ця уреоплазма.
Мамина квіточка• 01 февраля в 16:17
Може, потому что в норме она есть у всех, когда запускается восп процесс, тогда эта патогенная Флора может разрастаться
Как нефиг делать• 01 февраля в 16:21
Обязательно и вас, и мужа лечить. Это не очень хорошая штука, когда титры повышены. Потом запах гнилой рыбы, выделения.
Домовенок Кузя
• 01 февраля в 16:22
Ответ дляМамина квіточка
Мені гінеколог казала,що це не флора ,а зпсш
Домовенок Кузя
• 01 февраля в 16:23
Ответ дляКак нефиг делать
А як чоловіка лікувати коли в нього аналізи в нормі та немає симптомів?
В мене теж немає симптомів ніяких.
Как нефиг делать• 01 февраля в 16:26
Ответ дляДомовенок Кузя
В мене теж немає симптомів ніяких.
Анализы показали, что титры повышены, надо лечить. Или вы хотели подождать, пока мухи начнут слетаться на запах?) Лечат двух партнеров обязательно.
Благоуханочка• 01 февраля в 16:32
Ответ дляДомовенок Кузя
Ваш гінеколог права
У нас було так само у мене в аналізі є, а у чоловіка немає. Ми обоє до наших стосунків мали інших статевих партнерів, тому спокійно поставилися до цього. Обоє тоді(12 років тому) пролікуватися однаковтм ударним курсом антибіотиків і з тих пір, хоч і мали іноді запальні процеси при переохолодженнях, та в аналізі більше ніколи ні у мене, ні у чоловіка не було
Мамина квіточка• 01 февраля в 16:35
Ответ дляБлагоуханочка
Ваш гінеколог права
Неправа. Это условно-патогенная флора
короткопамятна• 01 февраля в 16:36
Ответ дляКак нефиг делать
анализы не лечат
Весёлая морковка• 01 февраля в 16:37
Ответ дляДомовенок Кузя
Він може бути носієм.
Весёлая морковка• 01 февраля в 16:38
Ответ дляДомовенок Кузя
В мене теж немає симптомів ніяких.
Перездайте
Как нефиг делать• 01 февраля в 16:39
Ответ длякороткопамятна
анализы не лечат
В смысле) у человека уро и микоплазма) а потом гинекологи кабинеты проветривают сутки после тех, кто считает, что лечить не нужно….
Домовенок Кузя
• 01 февраля в 16:44
Ответ дляВесёлая морковка
Він може бути носієм.
А чому тоді в носія чисті аналізи?
Домовенок Кузя
• 01 февраля в 16:46
Ответ дляМамина квіточка
Неправа. Это условно-патогенная флора
Написано ,що передаються статевим шляхом
Весёлая морковка• 01 февраля в 16:46
Ответ дляДомовенок Кузя
Грошей шкода
Пісец)) а здоров´я не шкода?
Домовенок Кузя
• 01 февраля в 16:47
Ответ дляВесёлая морковка
Пісец)) а здоров´я не шкода?
Чому я маю безкінечно здавати дорогі аналізи щей в різних лабораторіях?
Мені по вашому немає ,що робити більше?
Клептоманка• 01 февраля в 16:48
Ответ дляЛеньГуглить_правда
У мене теж так у чоловіка немає
А у мене є уре і міко
А Вам лікар щось рекомендував? В мене також, але симптомів немає
Домовенок Кузя
• 01 февраля в 16:48
Ответ дляВесёлая морковка
Пісец)) а здоров´я не шкода?
Який сенс впринці здавати аналізи будь де, якщо вони можуть бути помилкові по вашому
Весёлая морковка• 01 февраля в 16:48
Ответ дляДомовенок Кузя
Мені по вашому немає ,що робити більше?
Тихіше, жіночко)) я вам нічого не винна
Живіть як хочете
Весёлая морковка• 01 февраля в 16:49
Ответ дляДомовенок Кузя
То не здавайте) мені то що.
Бегущаяпо• 01 февраля в 16:54
Пересдайте в другой лаборатории. У меня было такое. Нашли все,на что фантазии хватило. Симптомов не было ни каких.У мужа не нашли ничего. Выписали лекарства фуеву кучу.Я пока собралась лечиться,то оказалось,что беременная. Пока то да се.попала в роддом на сохранение.Там сдавала анализы на все (врачу сказала про плачевные результаты тех анализов),и у меня ничего не обнаружили. Через месяц пересдала и опять ничего. И по сей день,15 лет прошло, даже молочницы нет. Хорошо,что «лечиться»не стала. С беременностью тогда точно бы не сложилось.
ЛеньГуглить_правда• 01 февраля в 16:56
Ответ дляКлептоманка
Та нічого не рекомендували.
Чоловік здавав аналізи з провокацією він чистий
А у мене це все є
Домовенок Кузя
• 01 февраля в 17:06
Ответ дляБегущаяпо
Ви в лікарні здавали?
Малая еще та• 01 февраля в 17:44
Авторе, а які титри, бо не бачу наче?
Не завжди виявлено=лікуванню
Тим паче, при таких ’цікавих’ обставинах.
А симптоми у вас є якісь?
Не завжди виявлено=лікуванню
А симптоми у вас є якісь?
Домовенок Кузя
• 01 февраля в 18:12
Ответ дляМалая еще та
Авторе, а які титри, бо не бачу наче?
Не завжди виявлено=лікуванню
А симптоми у вас є якісь?
Не завжди виявлено=лікуванню
А симптоми у вас є якісь?
Просто виявлено
Симптомів немає і не було
Малая еще та• 01 февраля в 18:35
Ответ дляДомовенок Кузя
Просто виявлено
Симптомів немає і не було
А, ну так то взагалі не показовий аналіз. Треба здавати кількісний і тоді приймати рішення про лікування.
Домовенок Кузя
• 01 февраля в 18:42
Ответ дляМалая еще та
А хіба роблять кількісний на уреоплазму?
Там або виявлено ,або ні
Бегущаяпо• 01 февраля в 18:57
Ответ дляДомовенок Кузя
Ви в лікарні здавали?
Первый раз в частной лаборатории,а второй раз в роддоме.Не знаю куда они отправляли.Не помню уже. После того ,сколько раз была у гинеколога ,вообще проблем не было.Все в норме.
Малая еще та• 01 февраля в 19:09
Ответ дляДомовенок Кузя
Там або виявлено ,або ні
Роблять, звичайно
Ось, наприклад
В Сінево теж є, але ціна якась дурна.
Інші не перевіряла
Ось, наприклад
В Сінево теж є, але ціна якась дурна.
Інші не перевіряла