Lili-8d0f• 26 января в 13:43

Хто відновлював прохідність маткових труб лапароскопією?

Дівчатка всім привіт! Хтось відновлював прохідність маткових труб за допомогою лапароскопії? У мене одна труба непрохідна, інша по рентгену прохідна, але вагітність не настає тривалий час. У чоловіка все норм. Гормони, ендометрій у мене теж теж в нормі, думаю, що все ж таки проблеми з трубами. Хто з цим мав діло, чи допогла лапароскопія зачагітніти в майбутньому і чи були якісь негативні наслідки. Дякую!
Снегурочко• 26 января в 13:46
Результативність крайне низкая, идите сразу на эко
автор Lili-8d0f • 26 января в 13:48
Ответ дляСнегурочко
ЕКЗ поки не розглядаю, да і чоловік проти. Хочеть природнім все таки способом завагітніти
Стрекоза любви• 26 января в 13:48
Яку процедуру ви робили, що показала 1 трубу не прохідну, а іншу прохідну?
Король дивана• 26 января в 13:49
Я, из страха. В итоге забеременеть самой не получилось, сделала эко, в оперированной трубе внематочная беременность, повторная лапара с удалением обеих труб и потом второе эко.
автор Lili-8d0f • 26 января в 13:50
Ответ дляСтрекоза любви
Гістеросальпінографію з введенням контрасту
Снегурочко• 26 января в 13:50
Ответ дляLili-8d0f
А лет вам сколько? Те на операцию вам он согласен, а на эко нет??? Вы правда хотите ребенка от такого неадекватна???
Снегурочко• 26 января в 13:50
Ответ дляСтрекоза любви
МСГ
автор Lili-8d0f • 26 января в 13:52
Ответ дляСнегурочко
35, я теж поки не вагаюся на ЕКЗ, це вже останній варіант який я розглядаю
Стрекоза любви• 26 января в 13:54
Ответ дляСнегурочко
МСГ
А скільки вже не наступає вагітність?
Вишня на торті• 26 января в 13:54
Я уже как писала здесь на форуме делала диагностическую лапароскопию так как беременность не наступала 1,5 года . В итоге все было проходимо причин не нашли но беременности наступали все с первых циклов после лапароскопии
автор Lili-8d0f • 26 января в 13:55
Ответ дляСтрекоза любви
А скільки вже не наступає вагітність?
4 роки
Снегурочко• 26 января в 13:56
Ответ дляLili-8d0f
У вас нет времени уже, идите на эко, пока не поздно. Это я вам как гинеколог , всю жизнь занимающийся лечением бесплодия, пишу
Стрекоза любви• 26 января в 13:57
Ответ дляLili-8d0f
4 роки
Доволі довгий термін, щоб зробити певні кардинальні рішення. Є такий міф про лапопоскопію, що після цієї процедури дійсно у декого виходить завагітніти.
автор Lili-8d0f • 26 января в 13:59
Ответ дляСнегурочко
Я поки свого лікаря-гінеколога та рапродуктолога якому я повністю довіряю не знайшла. ЕКЗ я можу і в 40 зробити. Лікарі не хочуть знайти причину, їм легше сказати роби ЕКЗ і отримувати свій відкат з них. Тим паче ЕКЗ має свої наслідки для жіночого здоров´я по які чомусь лікарі замовчують.
автор Lili-8d0f • 26 января в 14:02
Ответ дляСтрекоза любви
Я теж читала про неї багато, тому розглядаю її як варіань. Як одна лікар мені сказала, що якщо одна труба не прохідна то друга теж може бути проблемна, бо вони в одній площині, щось же було причиною щоб непрохідність виникла
Снегурочко• 26 января в 14:02
Ответ дляLili-8d0f
Вы неадекватна оцениваете ситуацию, кто вам сказал, что эко и в 40 можно сделать, зачастую уже нельзя. А вам причина не понятна??? Те вы не знаете, что у вас трубно- перитонеальный фактор?? Кстати, а спермограмму хотя бы делали,?
Стріляний птах• 26 января в 14:03
Я делала лапароскопию в 30 лет, не могла забеременеть два года. Беременность наступила через полгода, проходимы оказались обе трубы. Моя врача гинеколог говорила что после лапары беременеют в первый год очень многие
автор Lili-8d0f • 26 января в 14:06
Ответ дляСнегурочко
Хто Вам таке сказав, роблять і багато хто. Зараз дівчата після 30-35 виходять заміж, і первістків народжують під 40 деякі. У чоловіка спермограма в нормі. Я знаю що у мене трубний фактор, питання стоїть в іншому, хто робив лапароспопію по відновленню маткових труб
Алесс• 26 января в 14:06
Допомогла,через 2 міс вагітність. Але це в 24 роки. Молодий організм
побольшомусекретику• 26 января в 14:06
Ответ дляLili-8d0f
И не найдёте. Потому что ваши запросы разняться с мнениями адекватных врачей. Никто сейчас трубы никакие не ’чистит’
автор Lili-8d0f • 26 января в 14:06
Ответ дляСтріляний птах
Дякую)
побольшомусекретику• 26 января в 14:08
Ответ дляСтріляний птах
Лапароскопия - это вид хирургического вмешательства, а не конкретное лечение чего-то. Что конкретно вам делали?
автор Lili-8d0f • 26 января в 14:08
Ответ дляпобольшомусекретику
Ну хто Вам таке сказав, зараз технолонії не такі як колись були. А для мене лікар коли він ставить невірні діагнози і невірно призначає здачу аналізів це не лікар.
побольшомусекретику• 26 января в 14:10
Ответ дляLili-8d0f
Вот именно, что не такие, поэтому никто и не навязывает бесполезные процедуры. Но вы ищите и обязательно найдёте того, кто назначит
автор Lili-8d0f • 26 января в 14:11
Ответ дляпобольшомусекретику
Так це операція. За допомогою неї лікарі провіряють прохідність і якщо є спайки наприклад їх прибирають.
автор Lili-8d0f • 26 января в 14:13
Ответ дляпобольшомусекретику
С чого Ви взяли що це безкорисна процедура? Наскільки мені відомо то її багато хто призначає, адже узі та рентген не дає чіткої картини
побольшомусекретику• 26 января в 14:13
Ответ дляLili-8d0f
А если это лапароскопия желчного пузыря, например, то проходимость труб вам тоже проверяют?
автор Lili-8d0f • 26 января в 14:16
Ответ дляпобольшомусекретику
Якщо у Вас проблеми з жовчним, то лапароскопія націлена на жовчний. Якщо у Вас діагноз трубни фактор то Вам дивлять труби.
Юлі_я24• 26 января в 14:22
Знаю дівчат які вагітніли з однією трубою. Але в них були довгі консультації з репродуктологом, щоб зважити всі за і проти.
В самої вагітність не наступала 4 роки, але проблема була в мені, кісти на яєчниках. А тепер як один яєчник не працює, репродуктолог говорив що більше всього вийде з еко.
Але я всю ситуацію відпустила, загрузила себе роботою на той час і тепер чекаємо поповнення.
автор Lili-8d0f • 26 января в 14:24
Ответ дляЮлі_я24
Дякую, рада за Вас)