Мост_Устал• 01 февраля в 18:23
Агата Крісті: ваш топ найцікавішого?
Порекомендуйте, будь ласка, з чого почати? Ваші улюблені твори. Дякую
Вподобайден• 01 февраля в 18:25
Блин, я думала истории агаты Кристи в Ютубе, не увидела раздел темы
Разгуляшка• 01 февраля в 18:33
Я все обожнюю) особливо твори про місс Марпл.
Спробуйте почати з 10 негренят, Вбивство в готелі Бертрам, Оголошено вбивство, Кишеня, повна жита... та все цікаве.
Директор Пляжу• 01 февраля в 18:33
Смерть у хмарах спробуйте.
Детектив був присутній під час вбивства, але довго не міг його розкрити.
Полонянка SexShop-а!• 01 февраля в 18:34
Не пам´ятаю як називається.Вбивство на теплоході, коханці вбили дружину
Мост_Устал
• 01 февраля в 18:44
Ответ дляВподобайден
А що за історії? Біографія письменниці?
Губи з філером• 01 февраля в 18:44
мої улюблені твіри ’Кривий будиночок’, ’Вілла ’Білий кінь’ і взагалі всі твори про міс Марпл ) Єркюля Пуару чомусь не дуже полюбляю
Губи з філером• 01 февраля в 18:45
Ответ дляМост_Устал
А що за історії? Біографія письменниці?
біографія в неї теж під стать детективам )
західний_діалект• 01 февраля в 19:05
Вся серия с Пуаро. Она очень легко читается и есть прекрасные аудиокниги.
И с Миссис Марпл отличные книги, но Пуаро как персонаж забавный, много юмора.
ТаПрямТам• 01 февраля в 19:16
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Смерть на Нилі?
ТаПрямТам• 01 февраля в 19:17
Ответ дляГуби з філером
Я навпаки, люблю Еркюля
сЛАдКОежКА• 01 февраля в 19:27
’Вилла Белый конь’, ’Разбилось зеркало, звеня’ (Зеркало треснуло), ’Каприз’, цикл про Томмі та Тапенс, читала рос, так і пишу назви.
ЦібаФу• 01 февраля в 20:51
«Убивство Роджера Екройда»
Досить давно читала. Вперше за своє читацьке життя навіть і не підозрювала хто вбивця.