Перекус беру завжди• 01 февраля 2025

Питання про ПДР

Питання про ПДР в житловій забудові. Навколо мого дому круговий рух односторонній. Як правильно рухатись по часовій стрілці чи проти. Моя думка, проти часової так як і на круговому перехресті, чи я не права, так як думки сусідів розділились і хтось каже, що рух по часовій стрілці, знавці підскажіть будь ласка.
Пишу каліграфічно• 01 февраля 2025
По ходу движения
Нехай щастить• 01 февраля 2025
Рухатись треба так, як того вимагають знаки.
автор Перекус беру завжди • 01 февраля 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
По ходу движения
Движения в разные стороны, в том то и дело.
Ответ дляНехай щастить
У нас немає знаків у дворі. Це у дворі і всі їздять як хочуть. Тому і питання, за стрілкою часовою чи проти рухатись
Нехай щастить• 01 февраля 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Чому ви вирішили, що у вашому дворі односторонній рух?
Ответ дляНехай щастить
Тому що вузька дорожка, на якій 2 машини не розʼїдуться. Тому і написала односторонній. Питання про те, у кого пріоритет
Нехай щастить• 01 февраля 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Вузька доріжка не означає, що рух має бути одностороннім Немає відповідних знаків - немає одностороннього руху.
Нехай щастить• 01 февраля 2025
Просто уявіть, що приїжджають люди в гості до когось, або таксі, або швидка. Звідки їм знати, до чого ви там між собою домовились? Рух регулюється знаками, розміткою, а не домовленістю між мешканцями будинку.
Хлопаю ресницами• 01 февраля 2025
Нема знаків/розмітки всі рухаться як зручніше
Ответ дляНехай щастить
Все вірно. Так і є
Морожена_курка• 01 февраля 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Все вірно. Так і є
Практически во всех придомовых дорогах узкий проезд, на одну машину, но это не означает, что движение односторонее. Поэтому выезжая в переулок нужно убедиться, что навстречу не едет авто. Если едет, притормозить, пропустить. Обычно так и происходит всегда. Иногда встречаются олени, тогда кому-то приходится заезжать на бордюр, ехать назад задним ходом до развилки и т.п.