Варена цибуля• 01 февраля в 20:45

Несла сетку картошки, сильно передавило палец, уже 5 часов онемевший

Как его реанимировать? Когда нажимаю на него иголочками боль. Как спасти? Это же не некроз? Растирание его не помогает
Дуб береза• 01 февраля в 20:50
Хто там рже під повідомленням автора, хірурги?
Зараз на дієті• 01 февраля в 20:53
Стареете.У меня и на следующий день бывает.
Попустит.
Летчица• 01 февраля в 21:08
Коли прийшли треба було під прохолодну воду , потримати. Можна зараз теж потримати може теж подіє. Троксевазин можна намазати.
Балаболка• 01 февраля в 21:10
як варіант в хребті затисло - грудний відділ. зробіть вправи на розтяжку
Ms. Android• 01 февраля в 21:32
Якщо не пройде йдіть до невролога.
Чоловік сидів довго, підігнувши ногу під попу, перетиснувся нерв і почав відмирати. Лікування допомогло.
Забрала і не сказала• 01 февраля в 23:46
Помажьте троксевазином, и сходите к врачу.