Хто може допомогти з покупкою певної колекції на розпродажі в фізичному магазині вашого міста? На сайті товар вже розпроданий. В нашому місті немає(
Файна_зупка• 02 февраля в 00:01
Каждый день проверйте по несколько раз. Время от времени все появляется в наличии. Подписка на обновление опаздывает на часа 2
Судячи по фото це ще новорічний товар. Біля мене три сінсея, два невеликі і один величезний в ТЦ. Перед новим роком там таке творилося в магазинах, я була в шоці, вигрібалося все підряд з полиць. Я обійшла всі магазини то не могла взагалі новорічну скатертину купити, всі полиці були полупорожні. Зараз не знаю, але думаю якщо і в якомусь магазині є залишки, то це треба їздити по цілому місту шукати.
Natalia Счастливые покупки.• 02 февраля в 00:03
В нашем Синсее такого нет, новогоднее давно убрано. Там Валентинки во всю.
Ответ дляМарина-7262
На сайті видно в яких магазинах є залишки
Romashka5577• 02 февраля в 01:02
Ответ дляОля -2beb
Я не вижу, в каких магазинах есть. Вы б сделали сами поиск и ссылку вставили
Romashka5577• 02 февраля в 09:52
Ответ дляОля -2beb
Додаю скріни магазинів в яких є. Якщо хтось може там купити будь ласка напишіть.
Увы, моего города нет. Вы б пересоздали тему и лучше с сылками
golybka0711• 02 февраля в 11:35
якщо ви і надалі будете відстежувати цей товар і він з*явиться у Запоріжжі, то напишіть мені в особисті. я буду з 14-16, в який з цих днів в ТЦ де є Sinsey