Галябалована• Изменено 02 февраля 2025

Залишився слід від синця

Ще в кінці жовтня був на нозі великий дуже синій синяк. Зійшов як завжди, але залишився на тому місці слід від нього, насилу помітний, але є. Виглядає як пігментна пляма. Ніколи такого раніше не було, чи просто синяків таких великих не мала
Пасхальний тролік• 02 февраля 2025
В мене теж таке, чомусь з віком з´явилося. Бо раніше не було такого. З урахуванням, що у мене часто синці.... Що з цим робити не придумала
КарамбОлька• 02 февраля 2025
В мене таке було, то зійшов разом з загаром, після відпустки
пьЯНА• 02 февраля 2025
Траумелем попробуйте
автор Галябалована • 02 февраля 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Та теж раніше такого не помічала. Я й цю пляму помітила тільки сьогодні( 45 років