куркулиха• 02 февраля в 12:34
Льняное масло с АТБ горчит это плохо?
Срок до 27 года, открыла сегодня.запах норм , а есть неприятная горечь как полынь будто пью.
Укр_жіночка• 02 февраля в 12:40
Его надо в тёмном месте хранить, на свету оно окисляется и становится не полезным.
буреЛОМКА• 02 февраля в 12:43
Погано, вона окислилась, лляна олія дуже нестійка та вимоглива до умов зберігання
куркулиха
• 02 февраля в 12:54
Ответ длябуреЛОМКА
Стояла в со всеми маслами правда возле электроплиты .А в магазине ж стоит под светом вообще?
куркулиха
• 02 февраля в 15:43
Ответ дляЗатишне кубло
Викидайте, це отрута страшна.
Шо серьёзно? А как выбирать масло вообще тогда?
Затишне кубло• 03 февраля в 09:31
Ответ длякуркулиха
Льняне взагалі не варто вживати. Потенційна користь на порядок менше за ризик, так як воно неймовірно швидко окислюється.
Їжте скумбрію (купуєте заморожену і готуйте), печінку тріски, оселедець - оце найкращі джерела Омега 3. Цільні продукти, ненасичені кислоти дуже погано переносять обробку.
А з олій є сенс використовувати тільки стабільні, де переважна кількість мононенасичених кислот, і це саме оливкова олія, для заправки салатів. Для приготування найкраще масло гхі та смалець.