Чекаю завтра• 02 февраля 2025
Хочу получить справку из архива о бабушках/прабабушках/ дедушках,какое заявление
Здравствуйте девушки. Подскажите, пожалуйста, я хочу узнать национальность своих предков (для репатриации или как оно там называется). Дали мне в архиве два таких заявления. Кто может подсказать,какое из них мне нужно подать и как мне правильно заполнить те участки,где спрашивают для чего мне эта информация? Я ,в будущем, скорее всего буду подавать их в иностранное посольство,но не знаю,буду ли апостилировать и т.д.
Буду благодарна за любые советы по теме вопроса
ТигрЛьвович• 02 февраля 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Там были не очень дружелюбные люди)))
С шоколадкой надо спрашивать.
Царівна Жабка• 02 февраля 2025
Може хтось знає, якщо мій дідусь корінний латиш, то що це мені дає? Моя мама народилася теж в Латвії.
Перекус беру завжди• 02 февраля 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
Каким то образом у консулов это всплывает.
Розкажу історію. Нашої ’ репатріації’
У чоловіка бабуся за сімейною легендою була єврейкою. Але під час війни вийшла заміж за військового і ’ стала ’ українкою.
При чому її рідна сестра продовжувала єврейські традиції. Хоч після війни теж змінила національність на українку. Мій чоловік підтримував тісні сімейні відносини з родичами від бабусі ’ єврейки’
Звісно бабусі вже давно померли.
І от родичі по тій лінії збирають документи, найшли свідоцтво довоєнне своєї бабусі де вона вказана єврейкою. І по цьому документу виїжджають.
Ми шукали документи бабусі чоловіка, але всюди були українцями. Потім ми сказали що бабуся була в полоні, і архів сказав що так є досьє на тих хто був у полоні.
І от в цьому досьє був вказаний склад сім´ї, де підтверженно що бабуся мого чоловіка і її ’ сетра єврейка’ рідні сестри, і мають одних батьків, і навіть що знають ідиш.
Але знову вказані українцям .
Ну ми беремо цю фільтраційну справу, документи. Тієї бабусі єврейки і йдемо до консула.
Та мурижила нас годин 5.
І каже не могли наші родичі виїхати по документам тієї бабусі ’ єврейки’
Бо вся їх сім´я від прабабусі і прадідуся - вихрести!
Нас не пустили, але і родичів наших не поаертали ( але вони багато років в синагогу ходили, ч приймали гіюр)
Звісно бабусі вже давно померли.
Але знову вказані українцям .
Та мурижила нас годин 5.
оксюморон• 02 февраля 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Розкажу про свій алгоритм.
Записували генеалогічне дерево і все що знали про людину
Наприклад бабуся Роза, народилась в 1898 році.
Ми знаємо що вона єврейка, тому шукаємо документи з синагоги. Ми знаємо що в неї були брати і сестри ,- шукаємо їх акти про народження, брати і сестри одружувались і народжували дітей ( як і бабуся,) тоді записували всюди національності.
Також шукаємо домові книги, також шукаємо документи де була людина під час війни.
Також можна передивитись данні найближчого перепису населення
Де шукати договір книги та документи , де була людина під час війни ?
Перекус беру завжди• 02 февраля 2025
Ответ дляоксюморон
Вам потрібно знати місце і рік народження. Шукаєте актові записи в архівах.
Якщо ви знаєте що родичі проживали за певною адресою - пробуєте знайти домову книгу.
Мега багато інформації ( особливо по чоловікам) можна було знайти на російському сайті ( геть забула назву, щось чи побєда, чи знамя, чи обеліск) забийте в Гугл - пошук безвісти пропавших в вов.
Напевно зараз через впн.
Там просто тонни архівної інформації.
Напевно зараз через впн.
Там просто тонни архівної інформації.
Перекус беру завжди• 02 февраля 2025
Ответ дляоксюморон
Знайшла. Сайт меморіал. В мене навіть не заблокований. Просто вводите данні людини яку шукаєте
zztop-b844• 02 февраля 2025
Обратитесь к профессионалам которые занимаются восстановлением гражданства той страны на какую вы претендуете
Самодеятельностью не занимайтесь и сэкономите время и деньги
Леплю из пластилина• 02 февраля 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Пишет база жертв репрессий
Перекус беру завжди• 02 февраля 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Пишет база жертв репрессий
Ну пробийте ім´я знайомих дідуся якщо знаєте що він воював
Аноним с кешбеком• 02 февраля 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Розкажу історію. Нашої ’ репатріації’
Звісно бабусі вже давно померли.
Але знову вказані українцям .
Та мурижила нас годин 5.
Звісно бабусі вже давно померли.
Але знову вказані українцям .
Та мурижила нас годин 5.
Из любого правила бывают исключения. Я не поняла только, ваши родственники, что выехали прошли гиюр?
Перекус беру завжди• 02 февраля 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
Виїхали по документам бабусі, а гіюр вже в ізраїлі
Чекаю завтра
• 02 февраля 2025
Ответ дляzztop-b844
Спасибо большое. Не знаю на какую претендовать,по ведомостям с архива планирую узнать на что я могу рассчитывать
Аноним с кешбеком• 02 февраля 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Разные консулы бывают. В 90е вообще половина выехала по левым документам.
оксюморон• 02 февраля 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
О, дуже вам дякую
Чекаю завтра
• 02 февраля 2025
Ответ дляШлях до зірок
Зараз архіви з метричних та церковних книг у відкритому доступі. Набираєте пошуком «Державний архів …області» і вперед. Я нашла бабусю, прабабусю, всіх рідних сестер бабусі метрики з народження. Одне можу сказати, писали там от балади все. Батько українець, мати українка, дитина росіянка, та ще і прізвище на -ко часто писали із закінченням -ков, -кова. Там ладу не даш. Рідні брати і сестри різної національності за документами виходили. А свідоцтва про смерть взагалі зі слів. У 99% причина смерті у дорослих «від простудного заболєванія», у дітей «від дитячої хвороби».
Щось я зайшла на сторінку архіву і ніяк не бачу як там шукати людей,щось позаходила вже у всі розділи і не бачу ніде,куди вводити інформацію. Можливо ви могли б мені підказати як ви там шукали? Буду вам дуже вдячна.
Ссилка на сторінку архіву моєї області:
zztop-b844• 02 февраля 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Зайдите на форумы, посвященные этому вопросу, так, как правило, есть знатоки этого дела. Они хоть подскажут вам, где копать информацию и в какой форме она может быть принята для восстановления гражданства
Чекаю завтра
• 02 февраля 2025
Ответ дляzztop-b844
Не подскажете как найти такие форумы?