Сама вумна тутички• 02 февраля в 17:31
Тефлонова скатертина
Хочу подарувати мамі. Дивлюсь, що різні відгуки.
Хто купував і задоволений? Який склад і виробник?
Це як з постільною білизною: одна кошлатиться, а іншій зносу немає.
Хитрушка-чекушка• 02 февраля в 17:39
у мене багато різних таких скатертинок, тільки чому тефлонова? у мене склад 100% бавовна просто зі спеціальною пропиткою, яка не дає забруднюватись і вбирати вологу. Дуже задоволена, єдине, що хочу порадити, при пранні не використовувати кондиціонер, а так при догляді ніяких проблем, прання звичане при температурі 40 градусів, прасування.
язззззь!!!• 02 февраля в 17:42
Ответ дляХитрушка-чекушка
Підкажіть, де купували?
Хитрушка-чекушка• 02 февраля в 17:44
Ответ дляязззззь!!!
Підкажіть, де купували?
я за кордоном купувала, більшість скатертинок марки Muare.
Сама вумна тутички
• 02 февраля в 19:20
Ответ дляIshoy
Я очень довольна. Свою нигде не покупала, сама пошила
А яку тканину брали?