Бла бла бла• 02 февраля 2025

Що мені робити. Хочу до психітра. Ситуація в сім‘ї і дитина.

У мене було все чудово +-. Але на третій рік дитини, самі розумієте, міг статися відкат. Чи як його..
Тригернуло мабуть мене те, що почалася удальонка у чоловіка. З відомих причин. Дитина, для якої папа в дефіциті, постійно йде «а я хотю працюати», до нього на голову, без кінці. Моя задача дати чоловікові попрацювати на його десяти роботах з 9 до 01, бо це наші гроші і тд. Я це все розумію. Я +- готова, убррку готовку супер-мега - він не просить, все ок.
Но є одно но. Кілька годин дитина +- радісна, і грає чи сама, чи як тільки «лізе» до чоловіка, я позву завліку - йде.
А боижче до обіду я ій вже не дуже треба, вона вже до ньогг. Він іі отстраняє, типу іди до мами, папа працює ітд, я параоельно каду ой а шо тут у мами, ой давай те і те.
Але вже бєстолку. І щодня він псіхує, я тоже вже зриваюся мол вдома - не офіс. Як не модемо - то є інша кв два метри, туди. І так другий міс.
Мене відвкрнуло від дитини. Я все роблю бо треба. Як обов‘язок. Якщо чоловік наоре, дитина стає, ясно, збуджена, обржена що він іі не бере. І веде себе пагано.Укласти неможливо. Почала мене за волосся тягать. Битися.
Я , скажу по чесному, кричу на дитину. Бо я не можу стриматися, бо злюся. А це - ненормально і я не можу допустити щоб це прогресувало.
Чол працює 24/7 умовно, якщо я в душ - вона до нього=наближається скандал.
З чол компроміс навряд знайдем. Бо роботи дійсно треба зробити. Там великі доходи. І в офіс не можна, потвідомим причинам.
Тобто ні душ, ні посидіть, ні вийти самій (ну це ще ладно), ні-чо-го. Я аніматор .
Бо коли були самі, то дитина то сама, то їсть, то поліпимо. Ну не аніматор прям, а 50% часу я іі розважаю, 10% нв рутину, 40% хвині справи чи чай/душ.
А тепер я просто аніматор. З чоловіком день норм, два дні я в обідках. Настрою нуль. На дитину ору, а що далі.
Питання куди мені звернутися за псих.допомогою.
Біфрен я купила, вранці прийняла.
Дякую
автор Бла бла бла • 03 февраля 2025
Ответ дляКолгоспниця
Ви думаєте таблетка Вам допоможе організувати сімейний побут? Навчить встановлювати межі дозволеного для дитини? Будувати здорові відносини з чоловіком?Вам стільки порад тут написали.Але складається таке враження, що вам подобається ця роль’вічно загнаної мучениці’. Домовляйтесь з чоловіком, що він гуляє,грає,проводить певний час з дитиною..виділить години,хвилини..В інший час тато працює, крапка.
Всі такі я дивлюся продумані
Ні, не поможе
Но ніжто не написав що так, попахує психозом чи розладом, уже добре
автор Бла бла бла • 03 февраля 2025
Ответ дляСкажений гудзик
У нас так и это дается с большим трудом. Когда нет садика до обеда то папа 2 часа утром с ребенком и 2 часа вечером с ребенком. Но эти два часа уделить своим пяткам я не могу (простите за подробности, у нас ситуация лучше чем у Автора, но я помылась не по «запчастям», а в ванной сегодня первый раз 5 недель). Просто сегодня ребенок свалился спать неожиданно для нас раньше и я побежала в ванную. А обычно она скачет и ванная мне только снится. Я физически так устаю, что мне уже плевать на мои пятки, пусть хоть коростой порастут, мне уже ничего не страшно!
Ніііі, так мені плювать тоже на той мох на пятках))) я он тоже покупала дитину, (хоча завжди чол купав, зараз і того нема😂😂)уложила і все - прилягла, чай, кіношка на фоні. Чол до 2 працював. Закінчив , хв 15 посиділи та й будемо лягать
автор Бла бла бла • 03 февраля 2025
Ответ дляЯ только за!
Може вам кымнати поміняти місцями? Зробіть кабінет чоловіку у спальні. а ліжко перенесіть у кімнату з кухнею.
Або замовте міжкімнатну перегородку, щоб відділити зону кухні. Є перегородки із 3-4 дверей, які заїзджають одна за одну
Подивіться варіанти на Пінтересті. Це ж не на весь час, а поки вирішиться ситуація з садком
Якщо маштабно підхрдити, то в спальні ще якось би може вдалося йому попрацювати
автор Бла бла бла • 03 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну а що чоловік? Він же утримує вашу родину, як єдиний працюючий.
Які претензії до нього?
Я сама, коли працюю вдома, то мені складно працювати якісно, якщо я відволікаюсь. Тому я його розумію. А от вас ні.
Добре
Чому Ви так наполягаєте, що саме робота - це пріорітет у ДОМІ, ВДОМА. Дім - це що?
Чому саме «мешканців» дому треба десь-кудить заткнуть, і працювати працювати працювати. Чому. Ладно якби у нас не було сусідньої кв (де він - сам, один міг би сидіти) но є ж..
І в чому прикол дмтині демонструвати цю тему - папа є, але він зайнятий. Звйнятий він от сьогодні з 8 ранку до 02 ночі. Це - його постійний стан. Це не дорівнює дати дитині розуміння що от зараз(тимчасово) не чіпай. Це якась десонстрація дитині, що папа взагалі доя неї відсутній. Но принаймні я так це бачу, і я з цим миритися не маю наміру. Він , хоче чи ні, має знаходити час , особливо в цей «папин період»
Я питаю чия ти доця - мамина чи папина. «Я - папина». Це означає те, що зараз іі цікавить папа. І мені фраза по 300 раз на день «доця, папа зараз не може, зайнятий» ..ну вибачте мене
автор Бла бла бла • 03 февраля 2025
Ответ дляХтивиця
Чому ви так мало гуляєте?
2 години зранку, 2 ввечері. В обід сон. Це вже полегшення! В мене двійня і ми тільки так і робимо. Гуляємо в будь-яку погоду, день приходить швидко і всі щасливі
Ну молодці. Но ввечері у нас нема що робити. Снідаємо. Гуляємо. Обід-сон. З 16:30 уже на ушах вдома
Влітку да, інакше
Хтивиця• 03 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Влітку да, інакше
Немає на скільки? В парк якийсь піти? В кафе на какао?
Можливо познайомитись з мамами таких ж діток по віку , дітям цікавіше буде разом і вам
Якби я сиділа вдома з дітьми, я б з розуму зійшла і вони теж…не можу вдома, важко
осень харашо• 03 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Добре
Потому что папа единственный работает и приносит деньги в семью. Вам соо раз написали, изолируйте именно папу, тогда вам будет легче объяснить что папа занят.
С другой стороны, пусть папа увольняется и с вами вместе глядит ребенка. Ну а как вы хотите? И рыбку съесть, и…?
сладкий_ноябрь• 03 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Добре
Тому що завдяки роботі чоловіка, вам є що їсти і чим платити за комунальні. Невже ви не розумієте?
Дитині 3 роки, вона все вже розуміє. Але тут проблема не в дитині, а в вас.
сладкий_ноябрь• 03 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Влітку да, інакше
От це й проблема, в дитини відсутнє дозвілля, у вас теж.
Тому ви сходите з розуму разом з нею в чотирьох стінах
Наймвть няню, якщо не в стані гуляти з дитиною два-три рази на день
осень харашо• 03 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Влітку да, інакше
Если не знает чем занять ребенка - идите гулять на улицу. В 16-30 уже светло сейчас.
ВсеЧетко• 03 февраля 2025
Перший раз бачу, що ліниву, неорганізовану зачуху має психіатр лікувати. Від чого, срачу в голові і на голові?
автор Бла бла бла • 03 февраля 2025
Ответ дляВсеЧетко
Я не лінива. Якщо з теми ви нічо не зрозуміли, значить не зрозуміли🤷‍♀️
автор Бла бла бла • 03 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Та ясно щотне в дитині. Я що, кажу що в дитині саме проблема..у дитини то як наслідок вже
автор Бла бла бла • 03 февраля 2025
Ответ дляосень харашо
То в тому і справа. Папа не чимодан, я сама як ізолюю
Добре. Думку саму я зрозуміла
автор Бла бла бла • 03 февраля 2025
Ответ дляХтивиця
Ну тодімя спробую на какао ходить
осень харашо• 03 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Добре. Думку саму я зрозуміла
У вас ребёнок не видит границ. Вы ему позволяете «папкать» и мешать отцу. Вам бы понравилось, если бы вы говорили по рабочим вопросам, а рядом кто-то «мамкал»? Думаю нет. А вас жаба давит, что муж работает, а вы вынуждены быть с ребенком. Поэтому вы и позволяете такое поведение ребенка. «Ну она ж к папе хочет».
Патріотка з дивану• 03 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Якщо я ходжу до мами, то він встигає все і в принципі має час на все. Знімать нашо..
ну то хай чоловік шурує в коворкінг і працює там...ти глянь на нього, психує він...він що не розуміє, що малій дитині важко зрозуміти що тато працює??
Тато вдома, значить можна з ним гратись.
У кума 5річний, теж працює вдома і то іноді син підходить погратися, а у вас геть мале
Скажений гудзик• 03 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Я вас очень понимаю, Автор. Вы даже не представляете насколько. Но еще раз, ребенок растет и меняется. Нужно пока просто перетерпеть это тяжелое время.

У меня было время, когда малышка просыпалась ночью и носи ее на ручках 2х летнюю. Такой период длился месяца 4 и потом прошел. Ребенок перестал просыпаться ночью и требовать ношения на руках. Просто нужно было время. Она у меня тяжелая и для моих 50кг это невыносимая тяжесть таскать ее на руках ночами, когда сама еле стоишь на ногах только что встав с постели.

Автор, искренне, желаю вам терпения и пережить эти сложности как можно быстрее!
сладкий_ноябрь• 03 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Ну от всім було б краще, якби ви нарешті навчилися планувати наступний день і дозвілля дитини й своє. Взагалі не зрозуміло, як все це вивозить ваш чоловік, який вимушений працювати вдома.
Невидимка• 03 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Ну от вечір пройшов
Я як голову помила, так і лишилася з цим результатом)) чоловік ще дороблює роботу, 2 ночі
Стоп. Давайте ще раз. Час на себе - то таке. Не головне в цьому контексті. Іе я припліла сюди як додатковий опис чому я пригнічена. Ну бо отак, не можна нон-стоп в дитині бути, це - факт.
А основне - те що я дійсно не здатна скакати Петрушкою 15 чи скільки год поспіль щоб дитина забула про папулю, який осьо перед носом сидить. Плюс якщо я не дай бог ще й готоооовку затію…ну ви розумієте
Так, не здатна😂ну так же? От як жити з цим
«А основне - те що я дійсно не здатна скакати Петрушкою»
Не скачіть. Оплатіть таксі, оплатіть няню, яка повезе дитину в цирк, зоопарк, в кіно на мультики, на дитячий майстер клас в кафе, на розвивашки, якщо вам самій так важко покидати поріг квартири .. і не скачіть. Але ж тоді не буде приводу для ниття, правда?
автор Бла бла бла • 03 февраля 2025
Ответ дляосень харашо
Ну а чого це моя задача - його спасти
Не виходить - що, треба жінку свою заганять. Іди десь пересядь, орердуй, ще щось
От зараз. 40 хв іі ложу спать, він там щось по роботі поговорив, з тої кімн. Вона - ой там папуля , і погнала. Все. Сидить на голові, він біситься. Зара прийде сюди орать
автор Бла бла бла • 03 февраля 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
Ну то хай, но не пошуровав же😡вже дах їде
Хочу десь іспариться нахрєн
автор Бла бла бла • 03 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну то його не змушуюююююють
Я навпаки прошу щоб не вдома
автор Бла бла бла • 03 февраля 2025
Ответ дляНевидимка
Да. Тоді приводи будуть вже із серіі «занадто»
Чол ще й проти няні
Я б - за
Санта Барбара• 03 февраля 2025
Автор, а что вы сейчас хотите здесь получить? Хочется, чтоб муж работал не дома..он боится. Какой вариант ответа вам подходит?
сладкий_ноябрь• 03 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Ну то його не змушуюююююють
Я навпаки прошу щоб не вдома
Ну а йому зручно вдома, чи він не має на це права, бо тоді ви повинні хоч якось виконувати свої обовʼязки в декреті.
осень харашо• 03 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Ну а чого це моя задача - його спасти
Вам нравится такая ситуация? По ходу вы ничего не хотите менять.
Я не понимаю, человек работает, почему вы позволяете ребенку сидеть у него на голове? Я б тоже бесилась.
Патріотка з дивану• 03 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Ну а чого це моя задача - його спасти
ви взагалі з чоловіком розмовляєте? Ви вже на грані, сядьте с ним обговоріть ситуацію, без психів. Так роблять дорослі люди, знайдіть компроміс.
Одна тут писала, поставила чоловікові ультиматум, або вони щось вирішують або вона виходить у вікно і хай з дитиною гребеться сам, сказала, що подіяло
Санта Барбара• 03 февраля 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
Похоже, что нет. Она старается, но по воскресеньям опять скандалы. Диалога нет
автор Бла бла бла • 03 февраля 2025
Ответ дляСанта Барбара
В сусідній кв не дуже то й страшно🤷‍♀️
Або щоб був готовий якось до «цього всього» кіпішу
Встаю нормальна, вранці наоре, все - нічо не хочеться.