Бла бла бла• 02 февраля 2025

Що мені робити. Хочу до психітра. Ситуація в сім‘ї і дитина.

У мене було все чудово +-. Але на третій рік дитини, самі розумієте, міг статися відкат. Чи як його..
Тригернуло мабуть мене те, що почалася удальонка у чоловіка. З відомих причин. Дитина, для якої папа в дефіциті, постійно йде «а я хотю працюати», до нього на голову, без кінці. Моя задача дати чоловікові попрацювати на його десяти роботах з 9 до 01, бо це наші гроші і тд. Я це все розумію. Я +- готова, убррку готовку супер-мега - він не просить, все ок.
Но є одно но. Кілька годин дитина +- радісна, і грає чи сама, чи як тільки «лізе» до чоловіка, я позву завліку - йде.
А боижче до обіду я ій вже не дуже треба, вона вже до ньогг. Він іі отстраняє, типу іди до мами, папа працює ітд, я параоельно каду ой а шо тут у мами, ой давай те і те.
Але вже бєстолку. І щодня він псіхує, я тоже вже зриваюся мол вдома - не офіс. Як не модемо - то є інша кв два метри, туди. І так другий міс.
Мене відвкрнуло від дитини. Я все роблю бо треба. Як обов‘язок. Якщо чоловік наоре, дитина стає, ясно, збуджена, обржена що він іі не бере. І веде себе пагано.Укласти неможливо. Почала мене за волосся тягать. Битися.
Я , скажу по чесному, кричу на дитину. Бо я не можу стриматися, бо злюся. А це - ненормально і я не можу допустити щоб це прогресувало.
Чол працює 24/7 умовно, якщо я в душ - вона до нього=наближається скандал.
З чол компроміс навряд знайдем. Бо роботи дійсно треба зробити. Там великі доходи. І в офіс не можна, потвідомим причинам.
Тобто ні душ, ні посидіть, ні вийти самій (ну це ще ладно), ні-чо-го. Я аніматор .
Бо коли були самі, то дитина то сама, то їсть, то поліпимо. Ну не аніматор прям, а 50% часу я іі розважаю, 10% нв рутину, 40% хвині справи чи чай/душ.
А тепер я просто аніматор. З чоловіком день норм, два дні я в обідках. Настрою нуль. На дитину ору, а що далі.
Питання куди мені звернутися за псих.допомогою.
Біфрен я купила, вранці прийняла.
Дякую
автор Бла бла бла • 02 февраля 2025
Ответ длятянитолкайка
Ну если автор бриться что мужа заберут в ТЦК то можно ж сесть и поговорить? Сделать перестановку дома? Обеспечить мужу рабочее место и зону . Поставить условие,что рабочий день до 19 , дальше семья . В субботу или воскресенье семейный день?
От неділя
Як сів о 9, воз і нині иам
Попросила що я мол в душ, но поки вдалося лише голову помить. Але добре. З масками ітд)
В курсі діла• 02 февраля 2025
Ответ длятянитолкайка
Чтоб ребенок после моря не болел нужно минимум на месяц или два ехать )))
и то, это не гарантия
Санта Барбара• 02 февраля 2025
Ответ длятянитолкайка
По ому,что ей удобно быть жертвой в треугольнике Карпмана . Ее ж все жалеют) сложно понять как имея деньги и трехлетку можно так себя загонять) как минимум танцы , гимнастику, для малой можно найти возле дома . Привела и у тебя минимум 45-30 минут есть для себя на массаж, педикюр, йогу. Почти везде сейчас вместе с детскими занятиями организуют и сейшены для мама
Это где например?
автор Бла бла бла • 02 февраля 2025
Ответ длятянитолкайка
Вы в однушке живёте? В три года уже можно на развивашки водить . У меня муж с ковида на удалёнке и все отлично )
А ви де на тих розвивашках? Під дверима?
тянитолкайка• 02 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Я намагаюся
Але вона, коли награється зі мною, лереться за нього
А те що мені важко, я написала тут.а не йому кажу. Ви як свекруха ото, синачку обіжають))
Так перенесите мужу кабинет в спальню. Передвиньте кровать, вынесите шкаф, трюмо что там у Вас) приучайте мелкую спать саму ночью в своей кроватке .
автор Бла бла бла • 02 февраля 2025
Ответ длятянитолкайка
Ну так мужу офис в спальню , в зал мелкой вторую кроватку днём спать. И проблем не будет
Я більш думаю що у неі папкин період
Хоч і в кладовку його посади, як узнає де він, то піде
Ну або під дверима буде завивать
автор Бла бла бла • 02 февраля 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
В 3 года можно спокойно отдавать в садик, на пол дня например
На три год ходить
В курсі діла• 02 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Я більш думаю що у неі папкин період
Ну або під дверима буде завивать
уходите к маме
она не работает?
Санта Барбара• 02 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Я більш думаю що у неі папкин період
Ну або під дверима буде завивать
Ну ходите на квартиру, как на работу, когда не в саду. Но договоритесь с мужем, чтоб вечером и в выходные он был ’дома’, а не ’на работе’
Да_Я_ТакаЯ_• 02 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Та є це все, посудомийки-сушки
Ну он боліє. Два дні як вийшла в садок(чт-пт) а суб вже 38)))
Но вже наче норм

В спальні там нема куда стол його і три монітора)) це і немає сенсу, проще нам ходить на ту кв другу
Ну тоді хай чоловік зробить, собі в іншій квартирі собі офіс.
автор Бла бла бла • 02 февраля 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Это и есть однушка.
А що таке коли немає другої окремої кімтати? Коли кухня. І спальня.
Пишу з калідору• 02 февраля 2025
Ответ дляВесела моль
Що за дискримінація, у нас всі служать не хочете щоб вас туди послали? Розумію, посилати і бути послано самою трошки відрізняється, так? Наступний раз не посилайте, раз не готові самі туди йти
Хочу і буду
тянитолкайка• 02 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Нет, зачем? На момент занятия мой ребенок проблема тренера или преподавателя, но он ходит с удовольствием) я могу домой уйти ) на маникюр, в магазин успеваю заехать. С этой осени девчонки в студии придумали пока дети на занятиях мамы могут на йогу пойти, очень удобно.
Санта Барбара• 02 февраля 2025
Ответ длятянитолкайка
За 30 минут?
тянитолкайка• 02 февраля 2025
Ответ дляСанта Барбара
Ну вот да, у автора типичный айтишник , они все ведомые, муж с малой идёт по пути наименьшего сопротивления хочешь бери и не мешай. Поэтому от автора зависит их семейный распорядок. Муж ее и сутки может княпать без остановки. Просто им двоим нужно сесть и все обсудить. Но судя по всему к консенсусу они не придут оба не зрелые.
тянитолкайка• 02 февраля 2025
Ответ дляСанта Барбара
За 30 минут?
Нет у нас занятие 1.5 часа. Рисование, лепка, аппликация. Или спорт тоже 1.5 а то и 2 часа в зависимости от настроения детей
Санта Барбара• 02 февраля 2025
Ответ длятянитолкайка
Повезло
автор Бла бла бла • 02 февраля 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Що ви хочете від чоловіка взагалі?
Я питаю про психіатра
Всі пустилися організовувати і дитину, і простір в квартирі, і дозвілля дитини.
Я описала, і хочу почути думку - чи я схожа на больну на голову і потребуючу препарати посерйозніше біфрена

Відповім. Крім роботи нема нічого. Я в такому разі себе відчуваю недобре, незрозуміло нашо гроші, нашо ствльки робіт. Якщо втрачено баланс і здоровий глузд - гроші є а сім‘ї нема (нема разом часу, дитина «заважає» , уходьте на іншу кв….) то одну з трех робіт треба лишать.

Якщо не хоче, то компроміс. Графік. 20:00 роботи припиняються, я до 21ї ім, п‘ю, дивлюсь сама тєлік, миюся, в 21-22 ложу дитину годину, потім час разом, вино, мєдлячок, інтим, кіно, сон.

А не сидимо по кутках бо весь вечір він недовольний

Я правда пригнічена. Бо я стараюся, бо я як аніматор скачу, щоб вона про нього забула. Але ну не виходить. Я викластися викладаюсь, ну от хочетдитина до папи. Ну ви що, не можете в це повірити, що так буває?)) і хоч на вухах перед нею стань, вона йде до нього. А я ото на вухах стій далі)

Ще й він дратується. Мене ображає. «Ти нічотне можеш зробити з дитиною»
Ну не можу. Це так. Но все має мати міру. Він батько. Вона його рідко бачила. Зараз бачить щодня, а чує - зайка, іди до мами, папа зайнятий. Ій обідно. Мені за неї обідно. Плаче лізе на коліна до нього, він іі убирає, а мені кричить (ій у вухо) та візьми мож ж ти дитину, ти шо не розумієш я зараз не можу, хочу но не можу. Йду і фізично іі забираю - крик, істерика на півчаса, мені теж нерви. Мені каже «мама уходь». Все котиться чорті куди. В грудні так не було.
автор Бла бла бла • 02 февраля 2025
Ответ длятянитолкайка
Ну конечно странно почему мама которая сидит дома устает с ребенком, а папа который мантулит на работе и обеспечивает семью тот должен после работы или во время работы заниматься с ребенком потому что маме надоело? Ну ок мама идёт на работу ,работает и папа работает, а с мелкой няня ) а по выходным все тусят как дружная семья
Ага, «сидить вдома», ясно. Ви або свекруха. Або бездітна. Або няня виростила дитину. Або лодирша яка може і ростила дитину, но на так сяк - «вдома сиділа».
автор Бла бла бла • 02 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Почему ребенок не в садике? Почему муж не работает в спальне в тишине?
Садік 2-3 год , боліє двічі підряд зараз
автор Бла бла бла • 02 февраля 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Ах гроші на вітер, ну тоді до розлучення у вас лічені місяці. Хоча, якщо ви цього не розумієте, то можливо ви дійсно потребуєете допомоги спеціаліста.
Вибачте, нічого неясно
Чоловік якщо що проти няні. Мені , якщо вдома, то ок.
автор Бла бла бла • 02 февраля 2025
Ответ длятянитолкайка
Почему муж не может ходить к Вашей маме как в офис?
Бо три монітора, два проца, ноут, ще якась мєлочовка. Каже це брєд туди сюди таскать
автор Бла бла бла • 02 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Проблема в відсутності дисципліни і дозвілля дитини.
Можна віддати в садок, на гуртки, вийти на вулицю і тд.
Мені здається ви зробили проблему з нічого.
У мене є така підозра
Но якщо це так, то у мене проблеми з головлю. Я про це, власне, і запитую. Психіатр , препарат, нерви до ладу і не ліпити з мухи динозавра.
Але чоловіка майже ніхто не підтримав, то як варіант - що можна обійтися розмовою, компромісами, організацією отого переліченого вами
So_so• 02 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Берите няню и пусть с ребенком будет на той второй квартире.
Невидимка• 02 февраля 2025
Ви машину водите? Виїжджайте з дитиною кудись, водіть і дитячі кімнати, в кіно на мультики. Звісно, їй нудно цілими днями в квартирі товктися і не вистачає спілкування з дітьми. Вам самій ок отак скакати навколо дитини і весь день стирчати в квартирі?
автор Бла бла бла • 02 февраля 2025
Ответ дляНамакушка
Автор,если находиться целый день втроём в одной комнате,то у любого крыша съедет.Ребенку тоже не Окей.И почему у вас ножницы в свободном доступе?Ребенок спит днём?Гуляет достаточно?Думаю,что нет.
Гуляє з 10 до 12. Ввечері ні, нема шо там робить
Ножиці то я образно. Ну селфі палка, його диски…щось таке що ій не нада
автор Бла бла бла • 02 февраля 2025
Ответ дляВ курсі діла
на уровне мужа?
думаю нет
но это же не останавлиявает писак советовать на работу как можно скорее
Я на роботу не виганяюся. Робота завжди буда щоб я не тупіла. Амне для прям утримання сім‘ї. Чоловік гроші бере звідусіль. Я не трачу, я жмот. Шукав інфу про доходи понад мілліон, як декларувати чи щось таке, з подругою моєю радився, вона шарить.
Но і дома сидіти мені - він проти. Він любить самодостатніх, розумних, ітд. Я ж тоже не дура. Поза дикретом
Тётушка Лошадь• 02 февраля 2025
Ответ дляРомашкинная
А ещё лучше муж уходит работать на вторую квартиру, а вы с малой дома
там ниЗЗя по известным причинам выходить из дому…
Рекламама• 02 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Ваш нік тут Teona? Чи шось таке?
ПультОт_БМВ• 02 февраля 2025
В офисе он тоже работл с 9 до 1 ночи? По теме сдавайте ребёнка в сад с 8 до 17 и будете свободны.