Бла бла бла• 02 февраля 2025

Що мені робити. Хочу до психітра. Ситуація в сім‘ї і дитина.

У мене було все чудово +-. Але на третій рік дитини, самі розумієте, міг статися відкат. Чи як його..
Тригернуло мабуть мене те, що почалася удальонка у чоловіка. З відомих причин. Дитина, для якої папа в дефіциті, постійно йде «а я хотю працюати», до нього на голову, без кінці. Моя задача дати чоловікові попрацювати на його десяти роботах з 9 до 01, бо це наші гроші і тд. Я це все розумію. Я +- готова, убррку готовку супер-мега - він не просить, все ок.
Но є одно но. Кілька годин дитина +- радісна, і грає чи сама, чи як тільки «лізе» до чоловіка, я позву завліку - йде.
А боижче до обіду я ій вже не дуже треба, вона вже до ньогг. Він іі отстраняє, типу іди до мами, папа працює ітд, я параоельно каду ой а шо тут у мами, ой давай те і те.
Але вже бєстолку. І щодня він псіхує, я тоже вже зриваюся мол вдома - не офіс. Як не модемо - то є інша кв два метри, туди. І так другий міс.
Мене відвкрнуло від дитини. Я все роблю бо треба. Як обов‘язок. Якщо чоловік наоре, дитина стає, ясно, збуджена, обржена що він іі не бере. І веде себе пагано.Укласти неможливо. Почала мене за волосся тягать. Битися.
Я , скажу по чесному, кричу на дитину. Бо я не можу стриматися, бо злюся. А це - ненормально і я не можу допустити щоб це прогресувало.
Чол працює 24/7 умовно, якщо я в душ - вона до нього=наближається скандал.
З чол компроміс навряд знайдем. Бо роботи дійсно треба зробити. Там великі доходи. І в офіс не можна, потвідомим причинам.
Тобто ні душ, ні посидіть, ні вийти самій (ну це ще ладно), ні-чо-го. Я аніматор .
Бо коли були самі, то дитина то сама, то їсть, то поліпимо. Ну не аніматор прям, а 50% часу я іі розважаю, 10% нв рутину, 40% хвині справи чи чай/душ.
А тепер я просто аніматор. З чоловіком день норм, два дні я в обідках. Настрою нуль. На дитину ору, а що далі.
Питання куди мені звернутися за псих.допомогою.
Біфрен я купила, вранці прийняла.
Дякую
Лялька в колисці• 02 февраля 2025
Ответ дляВ курсі діла
по какой причине?
нет времени даже в ванну сходить
У ребенка есть дневной сон, кто ей мешает ? Принять душ это 10 минут. Грязна и зачуханная она ходит не из-за мужа/ребенка, а из-за лени
В курсі діла• 02 февраля 2025
Ответ дляЛялька в колисці
никогда не было - 40 минут укладываешь, тихонько встаешь и он уже плачет?
Лялька в колисці• 02 февраля 2025
Ответ дляВ курсі діла
нууу, дети бывают разными
первый у меня два года не спал ночью, надо было носить или орал
хорошо что у вас спокойный
так что я бы не была так категорична в этом вопросе
В смысле не спал ? Дети не могут не спать 24/7. Мой тоже не спал когда зубы резались и ничего и в душ ходила и готовила, муж был на работе, нянь не было
В курсі діла• 02 февраля 2025
Ответ дляЛялька в колисці
зачуханная то еще полбеды, дело поправимое
а ор изо дня в день - любого добьет
ребенок плюс муж - супер комбо
В курсі діла• 02 февраля 2025
Ответ дляЛялька в колисці
хорошо что у вас так
но еще раз - дети у всех разные
КаваЗМолоком• 02 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
А нашу кв куда
А гроші на вітер для чрго
Давайте почнем з того що в питанні )) я на вид - хвора?
Сдать эту и снять нормальную
Ребенка пора в садик
Лялька в колисці• 02 февраля 2025
Ответ дляВ курсі діла
Если ребенок автора не спит до 12 ночи, то спит как убитый днем. Ни за что не поверю, что двух/трехлетка не спит весь день до 12
автор Бла бла бла • 02 февраля 2025
Ответ дляВ курсі діла
а мне автора жаль
то что он работает еще не значит что по 200 тысяч зарабатывает
хотя если так няню нанимать аж бегом
4-5 часов 5 дней в неделю
Та можна наймать кого хочеш, питання ж цеине вирішить
От уявіть, що ще й няня тут на голові.
А дитина «а я хотю до папуі»
Папулі тобто
І шо. Няня повинна це припинить? Прям так зацікавити ? Чи як? Я нас не було🤷‍♀️що від няні чекать я не знаю
Пластилін, малювання, фарби, крупи в коробці, милтна піна, всяке таке я роблю; готувати разом, залучати до хатніх справ - це має ефект вранці, але тим не менш настане час коли «я хотю до папуі»
Коли був офіс, ми так весь день і проводили, то я ій прям час приділяю, то залучаю і готую. Но і плюс самозайнятість присутня.
В курсі діла• 02 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
От уявіть, що ще й няня тут на голові.
А дитина «а я хотю до папуі»
Папулі тобто
я отдавала няне домой
гуляли на улице, спал иногда у нее
конечно не домой к себе
эти несколько часов казались раем
тянитолкайка• 02 февраля 2025
Ответ дляВ курсі діла
она прекрасно с ним справлялась пока не появилось в доме 24/7 орущее нечто
или вы может читали что с первого дня автор вешалась? я нет... после двух лет как папаша засел дома
Так автор может уехать к маме на ПМЖ) муж то херовый . И по выходным будет у нее воскресный папа и 2-4 тысячи алиментов в месяц)) а то человек и работать должен и с дитятком тусить в рабочее время. И да тупость автора умиляет)
У меня муж на удалёнку когда перешёл мы обсудили правила и распорядок дня. Он как муж автора может 24/7 в своих кодах сидеть, но я мужа люблю поэтому у него есть график работы ) правда и ребенок ему с 9 до 19 не мешает, папа на работе .В 19- 15 мы с мужем уходим забирать ребенка с тренировки и до 20 гуляем ( муж тоже человек ему нужен свежий воздух) ужин закидываю в мультиварку или мультипечь приходим ужин готов спать ребенок ложиться в 22 . Или я или муж 15 минут ему читаем. Дальше все наше с мужем время. Ах да , я тоже работаю из дому, но мне хватает 2-3 часов для работы , чтоб мозгами не тронуться в домашней рутине .
Лялька в колисці• 02 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
От уявіть, що ще й няня тут на голові.
А дитина «а я хотю до папуі»
Папулі тобто
Когда был офис ? Сколько лет назад ?
Белоснежко• 02 февраля 2025
Ми з 9-10 до 13-14 на вулиці кожен день, потім дитина спить 2-3 години. Але,взяли ще приватний садок 2 дні на тиждень до обіду,бо я теж хочу час на себе і відпочивати,дитина дуже активна і теж постійно хоче до тата який працює. І вже думаємо його віддати на якийсь футбол,бо вже всих дістав своїм м´ячем) Единий вихід,автор, не сидіти вдома з дитиною.
В курсі діла• 02 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
От уявіть, що ще й няня тут на голові.
А дитина «а я хотю до папуі»
Папулі тобто
вот что то недопонимаю
денег бери куда хош и сколько хош
мать рядом в квартире
няню нет - почему непонятно
уход нет - тоже вопросы
я запуталась
Почему?
Санта Барбара• 02 февраля 2025
Ответ дляВ курсі діла
вот что то недопонимаю
денег бери куда хош и сколько хош
мать рядом в квартире
няню нет - почему непонятно
уход нет - тоже вопросы
я запуталась
Почему?
Потому что все на головах
В курсі діла• 02 февраля 2025
Ответ дляСанта Барбара
Потому что все на головах
почему имея возможность не облегчить себе жизнь?
тянитолкайка• 02 февраля 2025
Ответ дляВ курсі діла
вот что то недопонимаю
денег бери куда хош и сколько хош
мать рядом в квартире
няню нет - почему непонятно
уход нет - тоже вопросы
я запуталась
Почему?
Ну как же . Тогда у автора не будет повода быть великомученницей. Ну и я уже подозреваю, что проблема в муже который теперь всегда рядом) я вот нежных чувств к мужу от автора не увидела, как минимум понимания, что ему тоже дома работать сложно
СкокоМнеДадите• 02 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
От уявіть, що ще й няня тут на голові.
А дитина «а я хотю до папуі»
Папулі тобто
Отдайте в садик ребёнка и не будет проблем, там и социализация, и занятия
В курсі діла• 02 февраля 2025
Ответ длятянитолкайка
так а ей самой себя не жаль?
жить в таком дурдоме и имея возможность все исправить
хм.... странно
автор Бла бла бла • 02 февраля 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Садок не вирішує проблеми, бо дитина почне хворіти, яка там робота так щей доведеться сидіти вдома, тільки ще гірше з хворою дитиною.
Вихід. Гуляти по більше на вулиці. Закрити тата в спальні. Домовитися про те що не можна дозволяти те, що ви заборонили. Одна лінія виховання. Тато має виділити час на дитину щодня. Вихідні активно дитина на ньому ( на вулицю їх на години дві три). Вам відпочити поки вони гуляють.
Розберіть домашні справи, щоб полегшити побут. Дозволяє дохід. Найміть людину для повноцінного прибирання раз в тиждень. Готувати просте, використовувати мультиварку, духовку, мультіпіч. Напівфабрикати як варіант. Встановити ПММ. Сушильну машину. Це якщо є фінанси.
Та є це все, посудомийки-сушки
Ну он боліє. Два дні як вийшла в садок(чт-пт) а суб вже 38)))
Но вже наче норм

В спальні там нема куда стол його і три монітора)) це і немає сенсу, проще нам ходить на ту кв другу
Звоночек• 02 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Садок почався
Но не дуже добре справа йде
Мало годин, ставлення дивне. Завтра до директора.
Плюс грві, два дні садочка по 3 год і от була в суб темп знов😩🤪
Так у всех. Никто ещё этот этап спокойно не проходил. Ваша ситуация требует решительных действий и готовности преодолеть проблемы. Готовой таблетки нет. Какая-то инфантильная позиция, вы мать, так что наберитесь терпения.
автор Бла бла бла • 02 февраля 2025
Ответ дляЛялька в колисці
То пусть работает в спальне. И вообще почему ребенок в 3 года не в саду ? Пишете, что доходы у вас большие, то отдайте в частный и хорош уже страдалицу изобразить.
Та в саду
Но ми почали 13 січня
Двічі вже грві
І нас беруть по три год, бо адаптація. Приватний садок, за алаптацію гроші готівкою, кажуть що моя - не готова довше хоить
Сад один, ми в типу смт
тянитолкайка• 02 февраля 2025
Ответ дляВ курсі діла
так а ей самой себя не жаль?
хм.... странно
По ому,что ей удобно быть жертвой в треугольнике Карпмана . Ее ж все жалеют) сложно понять как имея деньги и трехлетку можно так себя загонять) как минимум танцы , гимнастику, для малой можно найти возле дома . Привела и у тебя минимум 45-30 минут есть для себя на массаж, педикюр, йогу. Почти везде сейчас вместе с детскими занятиями организуют и сейшены для мама
Ворую вкусняшки• 02 февраля 2025
Він не виходить з дому бо ТЦК?
Нехай щось максимально близько до дому орендує для роботи тоді, киньте відповідний запит по чатам будинку, ЖК, мікрорайону. Або працює в пустій квартирі матері, з тексту не зрозуміло, наскільки це поблизу.
автор Бла бла бла • 02 февраля 2025
Ответ длятянитолкайка
А кто виноват? Человек явно а Ай Ти работает и ему нельзя отвлекаться. Автор хочет и дома сидеть и бабло иметь и чтоб мелкая с папой тусила))) Про то, что муж автора тоже человек и ему нужен о дых автор не думает)
Я намагаюся
Але вона, коли награється зі мною, лереться за нього
А те що мені важко, я написала тут.а не йому кажу. Ви як свекруха ото, синачку обіжають))
тянитолкайка• 02 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Та є це все, посудомийки-сушки
Но вже наче норм

Да Вы что ) прям нет места) было бы желание )
Лунтик-паунтик• 02 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Дякую
Та садок 3 год на день і половина місяця на грві нам обійшовся в 11 тис. Няня думаю не більше
Що саме ви давали на 11 тис від грві? Чи ви удвох в стаціонарі пролежали ?
В курсі діла• 02 февраля 2025
Ответ длятянитолкайка
ну уже согласна с вами
другое дело нет возможности и выхода - но вариантов с десяток готовых и рабочих
автор Бла бла бла • 02 февраля 2025
Ответ дляВ курсі діла
нет, она за два года не устала еще
так.... с ума начинает сходить по тихоньку, что в принципе логично, но отдых ей не положен
Отдиха поки не буде
Но на море влітку з дитиною да, бо щоб не хворіла
Я вважаю без моря здоров‘я то так, одна назва
Звоночек• 02 февраля 2025
Ответ дляРоза в вазі
Почитаю такие темы и задумываюсь, как я 3 детей воспитала?
Муж получил инвалидность( упал зимой, трепанация черепа), брат с тяжелой формой диабета и мама старенькая.
Надо и работать, и за ними за всеми присматривать было.
Наверное просто некогда было задумываться о том, что это сложно.
Потому что вы взрослая, а тут 3 ребенка и все без присмотра.
тянитолкайка• 02 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Отдиха поки не буде
Чтоб ребенок после моря не болел нужно минимум на месяц или два ехать )))