Розвідка Маші• 02 февраля 2025
Джаз плюс или спираль мирена, старение?
Это правда , что от них меньше стареешь , если пьешь ? Вы слышали такое?
Пью джаз постоянно, думаю уже спираль поставить, 32 года.
Но тут услышала такой интересный отзыв) кто то еще такое слышал?
Апофиозная• 02 февраля 2025
Перший раз чую.
Гальмує розвиток патологій ендометрія. І то бувають виключення.
А старість.. у якому місці
Пані з калабані• 02 февраля 2025
Ви якусь дурню чули. І так, використання контрацептивів не допоможе зберігати оваріальний резерв та відтермінувати клімакс
Пульт от линолеума• 02 февраля 2025
Від цих ліків/спіралей - наступає штучний клімакс. Кого він молодить? Навпаки
Потребую апгрейду• 02 февраля 2025
Наоборот с контрацептивами цикл короче , а значит больше яйцеклеток расходуется
ХвилювАллочка• 02 февраля 2025
Ви переплутали з ЗГТ, коли клімакс настає і тоді його п´ють щоб остеопороз не прогресував, колаген не руйнувався
Милота• 02 февраля 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Всіх. А що анемія молодить?)