Кривая спроса• 03 февраля 2025
Чи можуть відмовити в ірц в обслуговуванні, якщо дитина до прикладу
В садку/школі чи ходить і ще на платну корекцію паралельно
Психіатр нічого не говорила щодо цього, просто порадила звернутися до них
Бджолина королева• 03 февраля 2025
Ну ірц має на меті дещо інше - оформити впм інклюзію в навчальному закладі. Якщо у вас є подібні послуги в саду/школі, то це лише через ІРЦ могли б вам дати.
Платна корекція це взагалі ваші особисті витрати.
Щаслива Я• 03 февраля 2025
Вы хотите чтоб Ирц прописало ребенку образовательный маршрут?
Или чтоб прописали занятия в самом ирц?
Кривая спроса
• 03 февраля 2025
Ответ дляБджолина королева
Психіатр сказала ,що там також є спеціалісти
Кривая спроса
• 03 февраля 2025
Ответ дляЩаслива Я
Или чтоб прописали занятия в самом ирц?
Заняття
Бджолина королева• 03 февраля 2025
Ответ дляКривая спроса
Також є. Але я так і не зрозуміла, що ви отримуєте в садку/школі без ірц. І що вам треба.
Кривая спроса
• 03 февраля 2025
Ответ дляБджолина королева
В школі і іба бувають заняття?
Бджолина королева• 03 февраля 2025
Ответ дляКривая спроса
В школі і іба бувають заняття?
Ну є ж корекційні садки, в які попадають через ірц. Ви просто в старпості в самому питанні написали, чи дадуть вам заняття в ірц, якщо ви їх отримуєте в саду/школі чи на платній основі.
Таке враження, що ви нічого не хочете відповідати на питання, але щоб вгадували інші.
Чим більш детально ви опишете ситуацію, тим більш точні відповіді отримаєте. А так розмова ні про що.
Мандолина Бу• 03 февраля 2025
Ответ дляКривая спроса
В школі і іба бувають заняття?
У деяких є логопеди
Щаслива Я• 03 февраля 2025
Ответ дляКривая спроса
Заняття
Нет, если получает в саду/школе то не положено. Про частным образом вы можете не упоминать.
Но если честно все знакомые кто ходил в ирц на занятия остались не довольны, слабенько и часто переносят.
Если ребенку до 4х лет , то часто бывают программы раненього втручання в профильных учреждениях.
Кривая спроса
• 03 февраля 2025
Ответ дляЩаслива Я
Ну вони самі запитують за приватних
Щаслива Я• 03 февраля 2025
Ответ дляКривая спроса
Ну вони самі запитують за приватних
Можете не отвечать на этот вопрос.
В свое время тоже интересовал этот вопрос насчет занятий в ирц и я тогда находила должностную инструкцию или уже не помню что, то сто регулировало этот момент и там насколько помню писалось , только про сады/школы, если ребенок получает там «помощь» то было не положено. Моя в спец.сад ходила .
Кривая спроса
• 03 февраля 2025
Ответ дляЩаслива Я
Можете не отвечать на этот вопрос.
А як не відповідати коли запитують?
Мовчати?
Щаслива Я• 03 февраля 2025
Ответ дляКривая спроса
А як не відповідати коли запитують?
Мовчати?
Скажите , что сейчас не посещаем , нет финансовой возможности. Либо просто не посещаем.