Тишком нишком• 03 февраля в 11:17
Чому всі хочуть жити в Німеччині?
Закусенец• 03 февраля в 11:27
Ответ дляПэрисхилтонша
Забийте косячок, які з недавнього часу легальні і життя заграє новими фарбами.
Вот разве что это раскрасит Германию яркими красками))
Inconvenient• 03 февраля в 11:29
Чудова, розвинена, демократична країна, сила силенна кваліфікованих робочих місць. Доброзичливі люди, неважка мова. Але корупціонерам і аферистам вона, звісно не до вподоби.
Вимагаю спілкування• 03 февраля в 11:31
Ответ дляТишком нишком
Дивно
Бо більшість знайомих в Германії
Так у них и спрашивайте
Пацака-задирака• 03 февраля в 11:33
Ответ дляТрамвайGirl
Тому що це розвинена країна порівняно з іншими.
Та невже? Нідерланди, Люксембург та країни Північної Европи більше розвинені, у порівнянні з Німеччиною.
Я в житті би не захотіла жити в Німеччині, взагалі би цю країну не розглядала для життя.
Мамина квіточка• 03 февраля в 11:33
Кто эти все? Я не хочу! Туда переехали родственники из прифронтового города, есть плюсы, но в целом сплошной минус для меня. Дома лучше)
Залізна пані• 03 февраля в 11:34
Только из за пособий люди туда поехали. Так хорошо платят,все и забыли что меньше 100 лет как война с ними была.
ТрамвайGirl• 03 февраля в 11:34
Ответ дляПацака-задирака
Чому?))))
Мамина квіточка• 03 февраля в 11:35
Ответ дляРання пташка
Люди там защищённые. Социально. Попробуй нахамить или что-то нарушить.
Мужики норм себя ведут, тк боятся последствий. А не как быдло .
Этого человеку достаточно.
Уже которое убийство громкое происходит в этой чудесной, защищенной стране, напомнить?
Латексне альтер ЕГО• 03 февраля в 11:35
Ответ дляЗакусенец
Я тоже удивляюсь, чем она так привлекательна для других)
Я тут живу с доковидных времен, тут же скучно и тухло все
А в Украине сейчас прям весело,обхохочешься. Многим жить негде и не за что, не до веселья.
Засомневаю• 03 февраля в 11:35
Ответ дляТишком нишком
Розкажіть правду
Мабуть друзі брешуть, кажуть як там чудово, зовсім інший світ
Я ніде не була закордоном
Дуже цікаво ваш досвід
Я ніде не була закордоном
Дуже цікаво ваш досвід
Мій досвід. Кому як пощастить. Є знайомі, живуть в містах, допомога, їм по сей день приносять безкоштовні продукти, окреме житло від джоб центру, меблі постійно знаходять хороші, що даром люди виставляють на вулицю, техніку, куча безкоштовних кружків дітям, басейн не дорого..... При чому люди, далеко не бідні, сидять на допомозі. А чому б і ні.Коли відмінять допомогу, вони там сидіти не будуть. І є я, общага в жопі міра ( село на 2 тис осіб), автобус на вихідних не ходить, один магазин,ніяких плюшок взагалі. І виїхала в березні 22. Ті хто добре влаштувався, в основному їхали вже по наводці друзів в готове житло. Ми сидимо, бо дитина боїться сирени і я втратила роботу і зовсім сама з нею, без допомоги рідних, мужа. Ті хто хочуть лишитися , в основному це сім´ї з дітьми хлопчиками і хто чоловіків вивіз. Відразу інтегрувались перукарі, манікюрщиць і т д...крім допомоги, вони ще дуже добре заробляють на наших. Можно знайти роботу, але це сфера обслуговування. Підтвердити дипломи лікаря, бухгалтера, юриста..дуже важко . Навіть ті руські німці, що по 20 років вже живуть, всі яких знаю, живуть на зйомі і працюють на звичайних посадах. Я думаю, коли відмінять пособія, багато поїде додому. Так, зарплати хороші, але коли ти сам платиш оренду,страховки, податки, то не так вже і райдужно все
Закусенец• 03 февраля в 11:36
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Я этого и не отрицаю.
Но это не отменяет того что Германия очень скучная и депрессивная страна
Пацака-задирака• 03 февраля в 11:37
Ответ дляТрамвайGirl
Чому?))))
Якщо Ви задаєте такі питання, то ніякого досвіду не маєте проживання в цих країнах і ніколи в них не були. Тому не має сенсу Вам пояснювати різницю.
Засомневаю• 03 февраля в 11:38
Ответ дляInconvenient
Кваліфіковані робочі місця, це Ви зараз про прибиральників, працівників кухні, складу? Дуже важко працювати за фахом, не кожному під силу підтвердити диплом. І дуже часто в колективах люди себе відчувають другим сортом. Це ще куди попадеш і як повезе.
Засомневаю• 03 февраля в 11:41
Автор, це ще я не написала за бюрократію, медицину і стоматологію. Останнє це взагалі жах . Я інтернет вже другий місяць як договір заключила, а я ще без інтернету, бо термін на термін...
Сито для думок• 03 февраля в 11:42
Ответ дляТишком нишком
Дивно
Бо більшість знайомих в Германії
Так знакомые в Германии или хотят жить там?
Значит надо• 03 февраля в 11:46
Меня из ваших «всех» тоже вычеркивайте, не хотела б там жить. Немецкий язык терпеть не могу. Когда муж рядом учит его в дуолинго, мне все кажется, что там Майн Кампф зачитывают. А вокруг от всех целыми днями его слышать… брр, аж передернуло
Засомневаю• 03 февраля в 11:47
Ответ дляЗначит надо
Це точно. Я перший час не могла зрозуміти коли до мене звертались, вони від мене щось хочуть чи просто мене проклинають
Крошечка-хаврошечка• 03 февраля в 11:51
Ответ дляВидящие_помогите
Далеко не всі хочуть. Я і моя родина не хочемо.
Ви там зараз? які мінуси?
Рання пташка• 03 февраля в 11:53
Ответ дляМамина квіточка
Ещё раз попробуйте перечитать мое смс.
Рання пташка• 03 февраля в 11:55
Ответ дляЗакусенец
Я этого и не отрицаю.
Зато бабло есть.
Рання пташка• 03 февраля в 11:58
Ответ дляМамина квіточка
А у нас, в ненапряжной веселой стране. Напомнить про убийства?
Мамина квіточка• 03 февраля в 11:58
Ответ дляРання пташка
Ещё раз попробуйте перечитать мое смс.
Не боится там никто и никому хамить! И хамят отлично, и оскорбляют как платят за приезжих налоги и тд!
Мамина квіточка• 03 февраля в 12:01
Ответ дляРання пташка
Напомните) Хожу на работу, езжу на метро, гуляем по городу, ну вот никто не нападает, не насилуют детей . Если б не конченый сосед с обстрелами периодическими, то спокойно ходили круглосуточно и одна ходила, норм все)
Мамина квіточка• 03 февраля в 12:06
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ви там зараз? які мінуси?
Ну вот как минимум мы родственникам недавно слали из Украины лекарства от глистов для ребёнка и кота, там запись долга и лекарства дорогие, а без рецепта не купить. Запись минимум на 2 недели вперёд, а посылка за неделю дошла.
Могу продолжить, они там 3й год уже. Плюс один - 3 пособия, на которые они живут не работая и живут в бесплатном жилье.
Хропочка з гривкою• 03 февраля в 12:07
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А у меня только одна знакомая в германии и что?
И человек сто в Польше, три семьи знакомых в Канаде и тысячи в Украине.
значит все хотят жить в Украине
Рання пташка• 03 февраля в 12:07
Ответ дляМамина квіточка
Новости Одесской области откройте.
Ребенок в морозилке
Отрубил голову ребенку
Зарубила топором.
Ваш город это вся юкрейн?
Ребенок в морозилке
Отрубил голову ребенку
Зарубила топором.
Ваш город это вся юкрейн?