Тишком нишком• 03 февраля 2025
Чому всі хочуть жити в Німеччині?
Чарівне зіллячко• 04 февраля 2025
Ответ дляЖена миллионера
Украина большая. Зачем жить и терпеть?
Прилітає всюди, забули уже, як у Львові всю родину вбило? Нащо мені ця російська рулєтка? Якшо у вас є запасні діти, то у мене нема.
Жена миллионера• 04 февраля 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
Так мир не ограничивается Германией…Можно в другой стране жить и не страдать.
Чарівне зіллячко• 04 февраля 2025
Ответ дляЖена миллионера
Де роботу знайшла, там і живу, поки війна не закінчиться. Я не можу дитину по різних странах тягать, і так стрес від переізду. Також нема гарантіі, що в іншій країні буде краще.
Жена миллионера• 04 февраля 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
А, ну тогда страдайте и нойте дальше 👏🏻
Чарівне зіллячко• 04 февраля 2025
Ответ дляЖена миллионера
А, ну тогда страдайте и нойте дальше 👏🏻
В якому місці я писала, що страждаю? Я констатувала факт, якою є Німеччина, все. А от ви мабуть в Україні страждаєте, що такі злобні коментарі пишете. Заздрість - то недобре.
Жена миллионера• 04 февраля 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
Вообще не злобные. Это тоже констатация. И да, я в Германии. И вообще не понимаю людей, которые ужасаются стране, но продолжают в ней жить и ничего не менять
Чарівне зіллячко• 04 февраля 2025
Ответ дляЖена миллионера
Вам пробублювати моє повідомлення вище? У кожного своі причини. Вам на пособіі мабуть добре, на шару всюди добре.
Жена миллионера• 04 февраля 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
Вообще мимо. Уже два года как работаем. Что вы мне продублируете? Что Германия для вас ужасная и депрессивная страна? Я читала это
Инста_Богиня• 04 февраля 2025
Ответ дляInconvenient
Якщо в людини немає освіти, елементарних здібностей, то ким вона має працювати? Важко, якщо фаху нема, диплом куплений або освіта, отримана в Україні, не відповідає сучасним вимогам. Але довчитися завдяки Ausbildung можна, цікавих вакансій на заводах багато, в Україні їх просто немає . Я в Україні відчувала себе десятим сортом, працюючи за некомпетентних родичів та знайомих керівництва за зарплату вдвічи меншу, ніж вони, а у вільний час відмиваючиcь від бруду, яким вони мене поливали.
ой вы еще много не знаете) на многих заводах с тобой подписывают договор на 4 года, а потом не известно продлят ли его. Чтобы отримати гарну посаду надо не один год проработать на своем рабочем месте и постепенное повышение зарплаты которую налоги сьедают. На некоторых заводах вообще надо докторскую защитить чтобы получить хорошую должность и это все длится годами.
Чарівне зіллячко• 04 февраля 2025
Ответ дляЖена миллионера
Залиште мене в спокоі, жіночка. Кожний має право на свою думку. Я рада, що ви задоволені. На мою думку, в цій країні можуть жити тільки ті, хто кращого життя не бачив.
Жена миллионера• 04 февраля 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
Та я вас и не трогаю особо 😂 Я вам всего хорошего, а вы сами отвечаете. Поэтому еще раз - страдайте и нойте дальше на здоровье. Ну и верьте в отговорки про тех, кто хорошей жизни не видел раньше )) Все в глазах смотрящего