Трахтибидох• 03 февраля в 13:22
Компанія не дораховує продажі
Працюю менеджером з продажу. Ще позаминулого тижня в мене було виконання плану 103 %, минулий тиждень був слабий на продажі, але щось трохи продала, по моїм підрахункам мало б бути виконання десь 110-112%. Сьогодні кидають результати загального виконання за місяць, а там - 101,8%. Питання в тому, що коли виконання більше 102% бонус там зовсім інший, набагато більший. Повернення товарів у мене не було, я сьогодні вихідна, завтра вийду на роботу все перевірю. Вони могли спеціально так порахувати, щоб не платити більшу зп?
Диверсификация• 03 февраля в 13:23
Тю, ви як ніби перший день на світі живете, не могли, а і зробили.
Трахтибидох
• 03 февраля в 13:24
Ответ дляДиверсификация
Це жах, після такого дуже падає мотивація, там різниця у зп - 6 000
Диверсификация• 03 февраля в 13:25
Ответ дляТрахтибидох
Я теж менеджер з продажу, я вас розумію, але не сильно засмучуйтеся, як відомо, план виконати неможливо, бо його завжди піднімають.
Трахтибидох
• 03 февраля в 13:26
Ответ дляДиверсификация
Так, але той, що мені поставили я перевиконала. Одне питання, коли план надто великий, а я його не зробила, а тут так важко виконувала, перепрацьовувала, щоб більше продати, і на тобі((
Дивне створіння• 03 февраля в 13:27
Ответ дляТрахтибидох
Если отпустите ситуацию сейчас, то потом вас за ещё большего лоха держать будут
Трахтибидох
• 03 февраля в 13:27
Ответ дляДивне створіння
Завтра подивлюсь чи не було ніяких повернень (я не пам´ятаю щоб таке було) і буду виясняти як так
Трахтибидох
• 03 февраля в 13:29
Ответ дляЖінка з перцем
Ну так може перевірити спочатку ???
Ви тривожна жіночка така
Що перевірити? 90% впевнена, що повернення не було. Я по кілька разів в день це перевіряю
Жінка з перцем• 03 февраля в 13:30
Ответ дляТрахтибидох
Що що перевірити ?
Ви сама пишете : завтра перевірю
От і перевірте . Не піднімайте бурю
Ви сама пишете : завтра перевірю
От і перевірте . Не піднімайте бурю
Трахтибидох
• 03 февраля в 13:30
Ответ дляЖінка з перцем
Що що перевірити ?
Ви сама пишете : завтра перевірю
От і перевірте . Не піднімайте бурю
Ви сама пишете : завтра перевірю
От і перевірте . Не піднімайте бурю
Я не піднімаю, якщо не було, то напишу керівнику
Жінка з перцем• 03 февраля в 13:31
Ответ дляТрахтибидох
Ну то напишіть
Це все просто і елементарно вирішується .
А у вас емоції шкалять
Трахтибидох
• 03 февраля в 13:32
Ответ дляЖінка з перцем
Ну то напишіть
А у вас емоції шкалять
Це тому, що багато роботодавців так роблять, щоб не платити
Жінка з перцем• 03 февраля в 13:32
Ответ дляТрахтибидох
Шукайте кращу роботу тоді
Вас силою там ніхто не тримає
Роботи зараз валом
Вас силою там ніхто не тримає
Роботи зараз валом
Аноним_Русалка• 03 февраля в 13:33
Ой, нужно выяснять
У нас тоже менеджеры постоянно что то выясняли с руководством
Это обычное дело
Просто держать руку на пульсе и перепроверять, потом выяснить почему так
Это обычное дело
Багиня• 03 февраля в 13:45
Не знаю вашу сферу, но- возвраты, вычерки из накладных, не хватило товара (т е заказ есть а отгрузки нет), перебросы накладных в след месяц- список большой. Проверяйте все и задавайте вопросы
Но судя по 101.8- кто аккуратно подчистил вам цифру чтобы не заплатить.
Трахтибидох
• 03 февраля в 13:47
Ответ дляБагиня
Я перевірю все звісно, але так, якось дуже підозріло
И_В_офигительных_штанах• 04 февраля в 11:15
Ответ дляТрахтибидох
автор,вы проверили?