Спішу - перекидаюсь• 03 февраля в 18:38
Які симптоми були у вас при пневмонії?
ЦібаФу• 03 февраля в 18:39
Сильна втома від найменших фізичних навантажень. Типу там піднялася на 3 поверх - треба посидіти хвилин 5.
Zima_Letto• 03 февраля в 18:40
Кашель, температура 38, нестача енергії, низька працездатність, втомлюваність
Треба робити рентген для підтвердження пневмонії
ОйЙой• 03 февраля в 18:42
Сухой горловой кашель. Ни температуры, ничего больше. На рентгене не увидели,только на КТ. Со мной в палате была девочка, у нее тольео температура 38,кашля не было, так и пролежала две недели ни разу не кашлянув. У другой вообще только спина болела,ни кашля,ни темпы. так что симптомы могут быть абсолютно разные. Даже анализ крови не покажет,только КТ
бифидобактерияЖоржик• 03 февраля в 18:42
ранкова температура, вечірня температура котра не збивалася, кашель котрий неможливо зупинити з прожилкам крові від лопання судин, мокрота жовта, сильна слабкість, болі в серці, задишка, потім додалася нудота і блювота. Потім реанімація. Від перший симптомів до реанімації тиждень: закашляла ввечері ПН, а вечір суботи вже була в реанімації. Там сатурація була 87. То було 10 років тому. Про пульсоксіметри і сатурацію ще не чули прості люди. Тільки в лікарнях були.
вентиляторная• 03 февраля в 18:43
Сразу возник кашель, который был сконцентрирован в центре грудной клетки, а не спускался вниз, как обычно при вирусе. Высокая температура, которая держалась чуть ли не две недели и не падала, как обычно на пятый-шестой день заболевания.
Не было других признаков ОРВИ - боли в горле, насморка и т.п.
Слабость.
Кофе в лобби• 03 февраля в 18:43
Лише нічна спрага. Потім, десь через тиждень, не могла вимовити слово до кінця, так наче давилась ним.
КондуктЕр тролейбуса• 03 февраля в 18:50
Сильна слабкість, прям до туалету йшла і трималась за стіни+дикий кашель. Температури не було взагалі
Покорительная• 03 февраля в 18:52
Сильна слабкість. Температура, яка не зникла, а навпаки знов почала рости при прийомі антибіотика. Постійно пітніла дуже сильно. Ну і кашель, особливо сильний, коли лягаєш. Терапевт нічого не помітила. Я сама пішла на знімок. І того ж дня по швидкій потрапила в лікарню з плевритом та двосторонньою пневмонією. В лікарні були в шоці.
Нульовий сантиметр• 03 февраля в 18:53
Слабкість, нічна пітливість, легке покашлювання. Температури не було. Була здивована, що пневмонія, бо думала, що кашель поступово опускається.
Налогообложу• 03 февраля в 21:26
Слабість наоостала, сильная, ночью озноб, трусило, днем температура небольшая, а ночью как то поменяли -39
Мамкиня доця• 03 февраля в 22:04
Делала вдох, а кислорода не хватало, от этого была задышка.Слабость, температура 36,9, без кашля.