Нагайна• 03 февраля в 18:59
Если стирать вывернутые джинсы, то с лицевой стороны они все равно простираются?
Да будет так• 03 февраля в 19:18
Конечно. Я так одни штаны делаю, у них много карманов и молний, чтобы не цеплять не царапать в машинке.
Крим мій• 03 февраля в 20:10
Я весь одяг перу навиворіт.
Навіть плями на колінах від трави щезають.
Сучасні засоби для прання не порівняти з Лотосом, тому можна спокійно прати так, як зручно.
Так менше катишків і менше змивається фарба з речей, довше прінти тримаються.