Що відчуваєте, коли вирішили полежати вдень?
очки_ннадо• 03 февраля 2025
Ну у мене це не відпочинок, це лінощі. Але все одно нічого негативного не відчуваю, лежу і лінуюся щось робити)
Обижулька• 03 февраля 2025
Лежати це прекрасно, це мистецтво, не кожний зрозуміє) не відчуваю перед собою провину, якщо лежу і нічого не роблю
Сусідка знизу• 03 февраля 2025
По різному: якщо є термінові справи, то муки совісті, якщо немає, то кайфую.
Ответ дляОбижулька
Супер
ЛюбимаЯНЬ• 03 февраля 2025
Я сьогодні встала о 17. Провину не відчуваю. Тільки спать не хочеться зараз,а завтра рано встати треба.