Чавонадо• 04 февраля в 11:14

Батьки дітей з вибірковістю в їжі, як ви лікуєте дітей? Теж є проблеми?

Моя дочка 13років, має давно таку проблемц, як не п´є практично нічого під час хвороби. ( В ранньому дитинстві взагалі не хворіла). Почала хворіти раз два на рік після початку лікування алергії. Сироп п´є від температури тільки полуничний, таблетки не ковтає ніякі. Сорбенти при потребі теж. При температурі і кашлю, тупо перестає пити зовсім, за день чашка какао і соку все. Розмови не діють. Вже велика не скрутеш і насильно не впихнеш. Розмови з педіатром теж ігнорує. Про те що нормально не їсть це я взагалі мовчу. Змусити не можливо. Ні прості пояснення що це погано, і вона робить собі гірше,і може статися ускладнення і лікарня, теж. Ні за гроші,ні за час на
телефоні, ні навпаки погрози що заберу телефон і тп. Не діє. Після одужання все стає ок. Може випити літр соку.
Я так від цього втомилася....
Може є якийсь методи?
Мама фіфті цента• 04 февраля в 12:08
Ответ дляЗроблено у 80-х
Слово ’нет’ не понимает. Но я не заставляю её ни пить, ни есть, ни лечиться насильно. Недавно горло болело, кашель , сопли. Нос капала, потому что спать не могла. Больше ничего. Захотела зубы мудрости удалить, которые ещё не прорезались, потому ей кажется, что у неё неровные зубы и надо раздвинуть их. Не смогла отговорить , пошла и удалила все четыре.
И вы правда не видите разницу между обычным подростком и подростком с диагнозом?
Чумацький Шлях• 04 февраля в 12:08
Ответ дляЗроблено у 80-х
Моя тоже не ест жёлтое, оранжевое. Не допивает до конца, даже воду, потому что там осадок. 15 лет. У нее тоже диагноз?
Так завжди було, чи раптом з´явилася нелюбов до жовтих продуктів?
Мама фіфті цента• 04 февраля в 12:09
Ответ дляЧавонадо
Один раз, при поклініці, психіатр сказав їхати до них в лікарню, але вона вчиться в другу зміну, і її капець як захитує, то поки я незнаю як туди потрапити. Зранку повно людей в маршрутці навіть не сядеш, регати буде, навіть 20хв не проїде, особливо в переповненому транспорті. Таблетки звісно не п´є, але вони іноді все одно не діють( тру в порошок з медом чи варенням).
Попробуйте наклейку из пластыря на пупок, иногда помогает от укачивания
ГЛЮкоза• 04 февраля в 12:09
Ответ дляЧавонадо
В мене те саме. Коли не хворіє теж погано їсть. Але коли хворіє то взагалі...
А вы к врачу не обращались? Моей дочке 13. Она худенькая, но ест отлично, наверное, больше даже,чем я, особенно последние 3 года, видимо активная фаза роста плюс половое созревание.
Зроблено у 80-х• 04 февраля в 12:09
Ответ дляЧумацький Шлях
Недопивать всегда. Жёлтое не помню.
автор Чавонадо • 04 февраля в 12:09
Ответ дляКрасавица писяная
Так вы сами для начала к тому психиатру сходите, поспрашивайте. Может что-то заочно посоветует.
А потом может на такси свозите ребенка. Ну или пешком, если совсем никак.
Пешком не реально далеко. Психиатр має провести тести. І до лікування психіатр просив пройти гастроентеролога, що я зробила. Наче повинні весною перевести на першу зміну, може якось вийде.
автор Чавонадо • 04 февраля в 12:10
Ответ для18 мнеУЖЕ
Тоді теплий компот, або просто теплу воду. Теплий, щоб не було спазма шлунка.
Да не п´є вона таке, чайну ложку води сьорбне ісвсе. Компот то взагалі ні
ЖивунаБагамах• 04 февраля в 12:12
У моей возраст тот же. В еде избирательна, суп не ест. Борщ раз в неделю. Кашу только рис раз в месяц может съесть. А так, основная еда: картошка и макароны. Салат только огурец с помидором. Напитки и вода любые, она бы только на воде и жила. Мясо, колбасу ест. С лекарствами проблем нет, но слово укол или прививка вызывает истерику. Что в этом случае сделает психиатр я не совсем понимаю( Неврологи все говорят, патологии нет.
Зроблено у 80-х• 04 февраля в 12:13
Ответ дляМама фіфті цента
У меня подруга своего сына тоже считает с диагнозом. Но она его так задрала гиперопекой, что там любой будет с диагнозом. Все дергала, лечили кутала. Он вырос и стал её просто посылать. Парню 12 лет она бежит футболочку поменять , вспотел. На один раз чаще пописал - весь ассортимент урологических манипуляций, болеет и не пьёт- заставляет есть солёные огурцы, чтоб пить хотелось. И всем рассказывает как он у неё болен.
Чумацький Шлях• 04 февраля в 12:14
Ответ дляЧавонадо
Автор, вам треба було одразу зазначити, що вас направляють з попереднім діагнозом РХП. Обманути і підсипати таблетку у котлету тут не вийде. Це ж не капризи і заскоки підліткові
Мама фіфті цента• 04 февраля в 12:17
Ответ дляЖивунаБагамах
Ребенка автора уже направили к психиатру. И да, существуют коррекционные программы, которые помогают улучшить качество жизни детей и их родителей. Но для этого нужно знать диагноз
18 мнеУЖЕ• 04 февраля в 12:17
Ответ дляЗроблено у 80-х
Так. Скоріш за все у вашой дитини Аспегер спектр. Але якщо дитина пристосувалась до життя і спектр не заважає здоров´ю, як у дитини автора, то консультація психіатра не потрібна.
Мама фіфті цента• 04 февраля в 12:17
Ответ дляЗроблено у 80-х
При чем тут ваша подруга? Ребенка автора педиатр направил на консультацию к психиатру, а не ваша подруга
автор Чавонадо • 04 февраля в 12:26
Ответ для18 мнеУЖЕ
Дитина у психіатра на консультації була?
До цього рік водила до психолога при поліклініці. Та окрім arfid більше нічого не сказала. Типу характер такий,до психіатра не направляла
автор Чавонадо • 04 февраля в 12:30
Ответ дляГЛЮкоза
Так. Я весь час жалілась, але педіатр не звертала увагу, типу мама перебільшує, а коли я не витримала і ледь не розплакалася що вона не п´є при температурі зовсім, що те не їсть, і це, вона почала в дочки розпитувати а ти оце любиш а оце і типу я ж не думала що все так , типу всі мами жаліються, а коли деталі розпитуєш то все норм. Зараз в неї рост 164, вага 37, виглядає дуже худою, кістки. Важко купити джинси. Їсть реально малі порції. Місячних ще немає. М´ясо курку рибу яйця не їсть. Рідко може погодитися на котлетки чи сосіски( певні). Але щодня не буде, може місяць їсти а потім півроку не було заставиш.
автор Чавонадо • 04 февраля в 12:32
Ответ дляЖивунаБагамах
Моя помідори не пробувала... якби їла як ваша я б спокійною була, і ліки. Для мене в порівнянні у вас проблем немає. В мене є ще син. То він нормально їсть, лікується.
ЖивунаБагамах• 04 февраля в 12:52
Ответ дляЧавонадо
Поведенческие проблемы, кроме перечисленных есть? Говорит, с детьми общается? Сама себя обслуживает?
ЖивунаБагамах• 04 февраля в 12:59
Ответ дляЧавонадо
Да, мне сложно жаловаться. В целом все в пределах терпимого на текущий момент. Поведенческие особенности есть так же, но не критично. Лечение таблетками да, вполне выполнимо. Все, что касается манипуляций с иглой не выполнимо , лечение зуба без анастезии, сдать элементарно кровь с пальца невозможно. Про какие-то капельницы вообще можно не заговаривать. Но тут я и сама понимаю, психиатр не поможет((
автор Чавонадо • 04 февраля в 13:26
Ответ дляЖивунаБагамах
Звісно. Рік навіть ходила до психолога. В школу ходить, подруги є, з однокласниками спілкується. Зуби не чистить, погано чистить, треба брекети ставить а з такою гігієною це ппц буде. Миється сама , но раз два на тиждень. До 12 років я більше контролювала гігієну. Тепер вона сама. Вчитьс не дуже, не хоче зовсім. Треба змушувати. Хоч не дурна, матеріал сприймає, якби хоч трохи старалася були б гарні оцінки. А так низькі.
Зроблено у 80-х• 04 февраля в 13:34
Ответ для18 мнеУЖЕ
Дякую.
Зроблено у 80-х• 04 февраля в 13:36
Ответ дляЧавонадо
Я чищу помидоры или она просто середину выгрызает
автор Чавонадо • 04 февраля в 13:38
Ответ дляЗроблено у 80-х
Вообще никак категорчно відмовляється пробувати,їїх да й не тільки їх. Щось нове взагалі. На відпочинку байдуже де, в усіх кафе і ресторанах їсть тільки картоплю фрі на обід вечерю, байдуже скільки днів 3-5 чи два
тижні. І то картопля фрі має бути на тарілці без соусу, чи часнику, чи капусти і тп. Чисто картопля і все.
Зроблено у 80-х• 04 февраля в 13:43
Ответ дляЧавонадо
Да, не ест гамбурги, хотя доги, гречку, почти все супы( или с ложки кормлю). Только чистый шоколад, конфеты мало какие . Фрукты ест , хоть мандарины и оранжевые, а бананы желтые. Кабачки , баклажаны , все каши, сок с мякотью это все не про неё. Борщ только с буряком.
ОливьЕЖечка• 04 февраля в 13:45
Ответ дляНаливайКа
Сік це їжа. Ніяк не допомагає повноти водний баланс
А куди з нього рідина ділася? Чи пісяти не ходите після соку?
18 мнеУЖЕ• 04 февраля в 15:40
Ответ дляЧавонадо
Пропустіть уроки. Але ж коли дитина в другу зміну, то до лікаря легше записатись.
автор Чавонадо • 04 февраля в 16:20
Ответ для18 мнеУЖЕ
Їх потрібно буде пропускати регулярно. За одну консультацію нічого не зміниться, це ж треба постійно їздити. Вранці переповнений транспорт, пробки, її захитує вона не доїде. Можливо коли буде перша зміна, після обіду менше людей. Можна спробувати. Лікар через день приймає перша/друга зміна. Нажаль у вихідні прийому немає.