Сьогодні, після того як поповнила оновлений тариф у січні і мене чомусь не підключили, вирішила змінити оператора. Зробила заявку і от від Водафон приходе - Зафіксуйте свій тариф зі знижкою 50% на цілий рік! Щоб отримати знижку - просто надішліть безкоштовне SMS на 8797. Знижка діятиме 12 місяців.
Це що? В кого таке було?
Ответ дляKROX@
О класно, бо в мене підвищення тарифу, перейду на дешевший
Так вони таку пропозицію прислали після того як вже подала заявку на зміну
Мексиканочка• 04 февраля в 14:16
те саме, при подачі заявки на перехід до іншого оператора, прийшло таке повідомлення
подумки послала в дупу і перешла на Лайф
Мексиканочка• 04 февраля в 14:17
Ответ дляrublevskii
заявка - то ще не перехід
Ответ дляМексиканочка
заявка - то ще не перехід
Так от думаю, що туди подалась, зараз тут все таки залишусь, не прийдеться ще платити там?
Мексиканочка• 04 февраля в 14:24
Ответ дляrublevskii
вам повинно було прийти повідомлення про час переходу, до цього вам потрібно купити та вставити нову сімку від Лайфу
ви це зробили?
Ответ дляМексиканочка
ви це зробили?
Ні. Я подала заявку на перехід до Київстару. Повідомлення ще не прийшло про час переходу.
Ответ дляКотики-муркотики
А як ви заявку на перехід до іншого оператора робили?
На сайті Київстар, пройшла почергово.