Тушьмушьнюшь• 04 февраля 2025

Що значить пахати в залі? Що там роблять? Щоб була красива фігура

автор Тушьмушьнюшь • 04 февраля 2025
Я завжди думала що там приємні відчуття
Чого тоді стільки людей ходять в спортзал?
Язвочка• 04 февраля 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Я завжди думала що там приємні відчуття
Лично я через себя переступаю и терплю, это физически очень тяжело, под конец ты с трудом доползаешь до раздевалки. Если бы я это любила хоть, но я не люблю, мне просто нужен результат
долой_лама• 04 февраля 2025
Ну кто-то кайфует, мне не зашло
ДеньгиНеСдаю• 04 февраля 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Я завжди думала що там приємні відчуття
каких людей? до 30 максимум 40
Ms. При теле• 04 февраля 2025
бо силові, то вам не с гантельками 2 кг, а нормальні ваги, а от результат радує, тому і ходять. Взагалі ще грає значення харчування, багато вуглів, білку, достатньо жирів
Тюрюнь_Тюнь• 04 февраля 2025
Я ненавиджу спорт. Не знаю, хто там від нього кайфує
автор Тушьмушьнюшь • 04 февраля 2025
Ответ дляMs. При теле
Як то багато вуглеводів? Не можна
Бамбарбия! Кергуду.• 04 февраля 2025
На самом деле если нет цели иметь ярко выраженные рельефы, прям пахать не нужно
Брюлик в стразах• 04 февраля 2025
Ответ длядолой_лама
Ну кто-то кайфует, мне не зашло
Ms. При теле• 04 февраля 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Як то багато вуглеводів? Не можна
здрастє, я їм 200 гр вуглів на день і то це малувато, вони наповнюють м´язи і дають енергію. То ви просто не в темі
ДеньгиНеСдаю• 04 февраля 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
цель выйти замуж? или удержать мужа богатого пока у него стоит?
Брюлик в стразах• 04 февраля 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Я завжди думала що там приємні відчуття
Сколько? Ну может 5-10% от всего населения города.
Треба ось так• 04 февраля 2025
хто шо робить. хто на лавці спить жирненький, а хтось з вагами значними присідає и має гарну дупу
Брюлик в стразах• 04 февраля 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
+1 хотя я хожу в тренажерку, но ’пахать’ там никогда не собиралась.
Сижуревувшоке• 04 февраля 2025
Многое питание решает.
Бамбарбия! Кергуду.• 04 февраля 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
То есть без замужа вам фигура вообще такое, лишнее?))
Сижуревувшоке• 04 февраля 2025
Ответ дляТреба ось так
Не факт. Полно толстых посещающих с и жмущих большой вес
Ms. При теле• 04 февраля 2025
взагалі дивують люди які в залі гантельками помахали, шось там поприсідали і пішли. Так фігуру не зробиш
ДеньгиНеСдаю• 04 февраля 2025
Ответ дляТреба ось так
на лавке тот кому не надо торговать дупой
Єдина Країна• 04 февраля 2025
Ответ дляMs. При теле
А як?
Танцепесенная• 04 февраля 2025
Ответ дляMs. При теле
Може вам просто з генетикою не пощастило?
Ms. При теле• 04 февраля 2025
Ответ дляЄдина Країна
А як?
робоча вага потрібна нормальна, ок якщо новачок прийшов, йому можна вибачити, але бачу жіночки які ходять регулярно, так і продовжують гантельками махати
Танцепесенная• 04 февраля 2025
Щоб була красива фігура треба в першу чергу їсти збалансовано, відмовитись від алкоголю і мати нормальний режим, відпочивати. А щодо залу, то найважче переступити через себе. Бо знаєте як, худесенькі чомусь люблять кардіо, а пухкенькі силові. А треба б навпаки. Або проблемна зона живіт, а качають руки.
Ms. При теле• 04 февраля 2025
Ответ дляТанцепесенная
яка генетика? типу є генетика і є дупа? ну я бачила таких, дупа є, але тіло запливше, лишні кг, насправді з такою конституцією тіла, таку цукерочку спортивну можна зробити
Брюлик в стразах• 04 февраля 2025
Ответ дляMs. При теле
Так у них и нет цели ’сделать фигуру’.
Пугачиха• 04 февраля 2025
Ответ дляMs. При теле
Так а шо вас не устраивает в махании гантельками?
Я хожу 2 года, большие веса мне тяжело, и главное, зачем? Я не выступаю фитнес бикини, не участвую в соревнованиях, на размерах жопы не завязан ни зароботок, ни личная жизнь, зачем мне упахиваться?
Танцепесенная• 04 февраля 2025
Ответ дляMs. При теле
В тому плані, що потрібна велика вага.
Ms. При теле• 04 февраля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Так у них и нет цели ’сделать фигуру’.
зробити фігуру, мабуть ні, але підтягнутися так, інакше який сенс ходити в зал
Ms. При теле• 04 февраля 2025
Ответ дляПугачиха
ну ви ж попу хочете гарну? хочете, а присідати тримаючи в руках по 5 кг....ну...блін, від чого ж вона виросте..
Треба ось так• 04 февраля 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
так хай дома спить.
тіки кисень ото краде