Слава Українi• 04 февраля в 20:18
ТикТок не победить?
Раньше смотрели фильмы полнометражные, хорошие. Да и сериалы, Нетфликс, НВО. Раньше муж смотрел Дискавери, столько там передач познавательных...А сейчас муж смотрит только Тикток, тупые видосы всякие - кто пукнул, кто рыгнул, кто какую дурость сделал....И тупеет, вижу. Есть вообще спасение от этого быстрого дофамина? Как вернуться к качественному контенту со смыслом? Это ж не только у нас одних такая проблема.
Манкоголік• 04 февраля в 20:22
Так, то питання до чоловіка. Завтра, якийсь приг приг придумають чи бім бом. Якщо, йому ліньки, навіть, увагу утримувати, дивлячись фільм.Інша чправа, ’мілкий’, якийсь кінематограф став, класний фільм важко вичіпити. Слухаю більше аудіокниги..
Витягуйте на прогулянки, а може, аж на спектакль, виставку.
Слава Українi
• 04 февраля в 20:26
Ответ дляМанкоголік
На спектаклі і виставки він не відмовляється ходити. Але як вдома - так телефон в руки і дивиться безкінечно цю муть.
Манкоголік• 04 февраля в 20:27
Ответ дляСлава Українi
Тоді, підсадіть на Порадницю.
Позитивна• 04 февраля в 20:40
Ответ дляСлава Українi
Ви розумієте як працює Тік ток?)
Позитивна• 04 февраля в 20:40
Ответ дляМій не такий
Не знаю. У нас нет тик тока. Смотрим фильмы и сериалы
Класс
Слава Українi
• 04 февраля в 20:41
Ответ дляПозитивна
Ви розумієте як працює Тік ток?)
Розумію. Але ж в мене немає від нього залежності.
Позитивна• 04 февраля в 20:43
Ответ дляСлава Українi
Бо в вас нема питань…а нього є, і з часом Тік ток підсуне відповіді. Нажаль, це наше майбутнє, іі працює з кожним днем краще і краще
Слава Українi
• 04 февраля в 20:46
Ответ дляПозитивна
Хоч би людство це якось зрозуміло вчасно і обмежило такі відеопомийки.
Позитивна• 04 февраля в 20:47
Ответ дляСлава Українi
Нажаль ні, це неминуче) ви або пристосуєтесь, або вимрете як вид- еволюція мать іі😂
Слава Українi
• 04 февраля в 20:50
Ответ дляПозитивна
До чого тут я? До примітивного завжди легко пристосуватись, а от до складнішого.....
Позитивна• 04 февраля в 20:51
Ответ дляСлава Українi
Як електрика, завжди йде по шляху найменшого супротиву
Позитивна• 04 февраля в 20:52
Ответ дляСлава Українi
Нікому не треба те складніше, якщо відповідь ось зараз, ось тут