YaЯна• 04 февраля 2025

Замовила витяг про місце реєстрації дитини

Через Дію. Прийшло, а там пусто . Дані про місце реєстрації дитини ВІДСУТНІ.
Як так?
Як отримати айді картку без цієї довідки, якщо дитині виповнилося 14 років?
На сайті написано окрім свідоцтва про народження і паспортів батьків потрібно принести довідку про місце реєстрації дитини
Елена1265• 04 февраля 2025
В ЦНАП сходите, они дадут. У нас так же было. Заодно и ай ди там закажете
автор YaЯна • 04 февраля 2025
Ответ дляЕлена1265
Просто вже зареєструвались в міграційній службі на дату, вона поруч з моїм будинком
RASPBERRY - 1• 04 февраля 2025
У мене теж так було. Чоловік ’витяг’ зі своєї Дії. У нього було ок 🤷‍♀️
Remensa• 04 февраля 2025
В ЦНАПІ брала.
На ту ДІЮ нема надії))
lumonbka• 04 февраля 2025
Помилки у реєстрах
І їх там багато
katenka_• 04 февраля 2025
У ВПО и в Цнапе очень часто она пустая, только через миграционку делать тогда
автор YaЯна • 04 февраля 2025
Ответ дляkatenka_
Не зрозуміла, так куди краще звернутися, в цнап чи міграційну?
katenka_• 04 февраля 2025
Ответ дляYaЯна
Если вы всё равно записаны в миграционку, то там потом и сделайте
автор YaЯна • 04 февраля 2025
Ответ дляkatenka_
Ок
ylyudmila• 04 февраля 2025
Я в ноябре дочке в ее 14-летие заказывала айди-картку в миграционной службе, у нас не требовалась такая справка (Киев). Идентификационный ее нужен был, для этого в налоговую заехали с ее свидетельством о рождении и моим паспортом и сразу получили его
katosha• 04 февраля 2025
Було в мене таке, сказали що десь дані втрачені. Робила через ЦНАП, приносила будинкову книгу з пропискою
___Nina___• 04 февраля 2025
Ответ дляYaЯна
Паспорт видають і без місця реєстрації. Отримували влітку. Ця довідка потрібна для того, щоб вам одразу видали ідентифікаційний код і його надрукували на айді картці.
katenka_• 04 февраля 2025
Ответ дляylyudmila
Она и не нужна для получения ай-ди
автор YaЯна • 04 февраля 2025
Ответ для___Nina___
Я вже заплуталася
Ідентифікаційного коду в нас також немає. Його видадуть в міграційній службі разом з айді? Чи потрібно їхати в налогову, або цнап?
timona-g• 04 февраля 2025
На тому тижні брала в ЦНАПі витяг, також пусто було, відправили в інший кабінет внести дані, потім видали довідку
Solly85• 04 февраля 2025
Витяг не обязателен, мы его получали уже после подачи документов на айди. Кстати, данных сына тоже не было в реестре, пришлось ехать в паспортный, там в архиве искали письменные записи о прописке
Кіттікет• 04 февраля 2025
Ответ дляYaЯна
без места регистрации паспорт выдадут
Кіттікет• 04 февраля 2025
Ответ дляYaЯна
Я вже заплуталася
получайте ИНН в налоговой, или онлайн. Потом идете подавать документы на получение паспорта. Витяг про реєстрацію місця проживання не потрібен
Веточка сакуры67• 04 февраля 2025
Ответ дляYaЯна
Я писала в дию поддержку , мне дали телефон цнапа. Созвонились, сказали не все жэки передали данные. В телеграмм приложении сбросила свой паспорт и св- во о рождении, на след день в дие все появилось. Никуда не ездила, это в Харькове
автор YaЯна • 04 февраля 2025
Ответ дляКіттікет
А як отримати ідентифікаційний онлайн?
hmarinka• 04 февраля 2025
Робили ід сину в 14 років. В дії прописка не підтягувалась. Просто один з батьків надавав свій паспорт та прописку.
Єдине, що іпн у нас ще не було, то в паспорті не надрукували
Кіттікет• 04 февраля 2025
Ответ дляYaЯна
А як отримати ідентифікаційний онлайн?
За онлайн не подскажу. Знаю только лично в налоговой как. Приходите со свидетельством о рождении ребенка и паспорт + инн одного из родителей. Там бланк заполните и получите ИНН на ребенка
nightwoman• 04 февраля 2025
Ответ дляYaЯна
Моїй дитині в міграційній службі дали витяг по місцю реєстрації. В дії/цнапі було пусто також, нічого не витягувало
Кіттікет• 04 февраля 2025
Ответ дляhmarinka
моєму синові 22 роки. Місця реєстрації немає. Так і записане: місце реєстраціїї не зареєстроване.
nightwoman• 04 февраля 2025
Ответ дляRemensa
В ЦНАПІ брала.
На ту ДІЮ нема надії))
Дія витягує інформацію там, де і цнап.
Якщо що
Чаюри• 04 февраля 2025
Ответ дляnightwoman
Дія витягує інформацію там, де і цнап.
Якщо що
То йти в міграційку? Бо нам теж треба буде цього року. Дякую. (як не хочеться лазити цими службами )
автор YaЯна • 04 февраля 2025
А ось що пишуть, що ідентифікаційний теж одразу, без налогової. Короче абсолютно нічого не зрозуміло
SantaMonika• 04 февраля 2025
Дали ІD без проблем і без реєстрації
автор YaЯна • 04 февраля 2025
Ответ дляSantaMonika
Дали ІD без проблем і без реєстрації
А ідентифікаційний?
SantaMonika• 04 февраля 2025
Ответ дляКіттікет
без места регистрации паспорт выдадут
Так, видають