Feel good• 05 февраля в 07:26
Берлинская: в розыск украинцев, которые которые радуются убийству сотрудника ТЦК
Берлинская предлагает объявлять в международный розыск Интерпола тех украинцев за границей, которые в соцсетях радуются убийству сотрудника ТЦК в Полтавской области, - ZN.ua
Радоваться, конечно, смерти человека - это не надо.
Но, мля, пусть подаст в розыск на сотрудников ТЦК, которые похищают, калечат, отправляют, как пушечное мясо, на ноль, а иногда и в процессе выбивания "добровольного" согласия отправляться в мясорубку, убивают людей.
Где международное право на ТЦК?
Antoninaya1• 05 февраля в 08:09
Ответ дляVoloshka1985
А війну скільки можна терпіти? Чи це для вас не проблема в порівнянні з діями ТЦК? Чого пишуть жінки подібні теми? Я б ще зрозуміла коли чоловіки подібне пишуть. Коли прийде до вас в хату російський ублюдок, тоді мужчині дозволите захистити вас?
А як мій брат захистить свою дружину у власній хаті, якщо він зара на сході, а вона сама в іншому місті, далеко від дому, від рідних? Хто взагалі її захистить, якщо 50-річний чоловік з кучею хвороб не помічених на влк, не витримавши навантаження загине?
Voloshka1985• 05 февраля в 08:11
Ответ дляAntoninaya1
Удалено администрацией...
Ответ дляVoloshka1985
Какому мужчине, если они уже погибли на войне?!
Ответ дляFeel good
просто, сколько уже наш народ будет это терпеть?
А як ви пропонуєте не терпіти? Я тут читала тему 2019 ви там за зелю голосували, і відстоювали його. і теж не терпіли Порошенка і всіх крадіїв.
Просто цікаво інструменти і методи. І що робити зараз?
Про триндьож одного - другого, марини, марʼяни, розкол суспільства на виду.
Шукати по смайлам когось, -маячня.
А ось робити висновки що людей так тригерить- то інше.
Писати про військового, що загинув, і хейтити Зсу, це дно. Особливо хлопець дійсно з фронту, мав поранення,,( пройшов ад
Шукати по смайлам когось, -маячня.
Ответ дляlilu1990
Усі ці заяви працюють на те що в нас кінець кінцем виберуть проросійську владу бо більш за все змахує, що альтернатива їй буде - воєнна диктатура
’’Ходорковський вирішив підтримати українські проєкти, які втратили фінансування USAID, але є нюанс.
Російськомовні проєкти.
Не анекдот.’ фб
Російськомовні проєкти.
Не анекдот.’ фб
Ответ дляLudaSHS
Шукати по смайлам когось, -маячня.
Ну як що робити? Хоча б вимагати перемовин, не агітувати за мобілізацію
Почалось.
Вбивць звісно треба шукати і притягати до відповідальності. Але нічого собі, понесло її як. Щось я не бачу щоб через Інтерпол шукали тих, хто готелі купує по всьому світу і квартири в Дубаї за кошти платників податків або за донати.
Піду почитаю, що саме вона сказала, бо перекручувати вміють гарно
Viktoria_St• 05 февраля в 08:39
Ответ дляFeel good
А видели, воспитательницу дет сада уволили и внесли в миротворец за такой пост в соцсети.
Ответ дляok1904
В кого є контакт журналіста,в мене є трешова історія про мед.комісію, бойову частину, і діагноз , що підпадає під обмежено придатного, людина служить з початку вторгнення.
Читала про парня з лімфомою, в якого селезінку видалили, помер у навальному таборі , на сторінці пам´яті загиблих у твіторі.От як він пройшов ВЛК, це ппц.
Ответ дляHasch6754
Та ось тут на форумі ще багато хто проти перемовин і підтримують мобілізацію чужих чоловіків.
Ці хтось на форумі як вплинуть глобально?
Ці триндежі на лавочці що дають?, окрім поспілкуватися деяким просто, коли скучно, вилити фрустрацію. Чи просто чубитися як спосіб самовираження?
Ответ дляLudaSHS
Яка вам різниця новорег чи ні, я веду з вами конструктивний діалог, чому зіскакуєте?
Форум на те й форум, що приходять поговорити, вилити, що на душі. Я до того, що це все живі люди і їхні думки формують думку суспільства. Але в моєму оточенні все ж більшість за закінчення війни хоч якось. Хоч це вже радує.
Ответ дляHasch6754
За закінчення війни всі з 5 ранку 24.02.24. Навіть з 2014
Теж мені новина
Ответ дляlilu1990
У воюючій державі все йде до того. Ну ніякої демократії бути не може. Але не дай бог щоб знов після всього що сталося і досі відбувається у нас, не дай бог виберуть проросійську владу-то значить ми дурні і така наша доля.
Ответ дляKsusci
Там є опитування знову,Про вибори.
Лідери- Залужний , Буданов, навіть Усіка голосували
ореста1981• 05 февраля в 08:49
Ответ дляFeel good
Думаю, за Порошенко це могло б бути ще жорсткіше.
Кого там обирати...
Думаю ні,він же якось петляв 4 роки і вибори дав зробити,а зелень зубами вчепилась і її попробуй віддерти
Ответ дляVoloshka1985
Одне не виключає іншого. Я думаю, що тому, кого забили до смерті, все рівно хто це зробив ТЦК чи рашисти. Життя відібрали
Ответ дляFeel good
Війну треба було припиняти ще на моменті відходу ворога від Києва, імхо.
Війну терпіти не можна, але не людськими життями за відсутністі зброї це все витягувати. Знищують націю з обох сторін.
У росії зеки витягували, ще хтось - то, однозначно теж люди.
А у нас - цвіт нації. Генофонд знищується.
Геноцид ззовні і з середини, імхо.
Автор, я всьо розумію. Тільки не розумію тупість наших людей. Чого всі думають що якісь домовленості з путіним в 22 році призвели би до миру?
Щоб уникнути війни, треба було здатись кацапам і терпіти їхній геноцид і знущання. Я би так сказала
Ответ дляKsusci
Чорну раду почитайте. Вибір один і той самий багато років спустя
Ответ дляKsusci
Господи, аби не газюля і пєтя.
Ато вони пиздили 32 роки і краіну під рашу підкладали, аж до 2019 року, а винен зєля.
Тут інше все цікаво
За усіка.. ну це ж вже було, свій парубок, че( багатий, знову граблі. Плюс, люди вірять, що військовий у владі наведе порядок? Я не принижую історичні факти, приклад Генерала Ейзенхаура і досягнення Де голя, аде ж це ж все будуть технології у нас. Я з острахом чекаю передвиборчої, вона і так йде, тому що робота в тилу не припинялася, Тг канали з викулубками цитат і роздмухуванні суспільства будуть всі методи застосовувати
А тут привіт ще гроші рашки, на журналістів.
Ответ дляLudaSHS
Тут інше все цікаво
Я взагалі не розумію коли тезу військовий наведе порядок підтверджують Де голем чи ще якимсь заморським принцем. Взяти нашого Хмельницького навіть того. Сильно він порядки навів?
Ответ дляlilu1990
Рейтинг з позитивним балансом довіри очолює ексголовнокомандувач Збройних сил Валерій Залужний (53%).
На другому місці — керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов (35%).
Третій — професійний боксер Олександр Усик (35%).
Далі йдуть (за зменшенням показників у колонці ’повністю довіряю’ на січень 2025 року):
президент Володимир Зеленський — 6%, №11;
полковник Національної гвардії, командир 12 бригади спеціального призначення ’Азов’, учасник російсько української війни,
Герой України Денис Прокопенко — 23%, №5;
Голова СБУ Василь Малюк — 8%, №9;
військовий, громадський та політичний діяч,
засновник та перший командир полку ’Азов’ Андрій Білецький — 23%, №6;
голова фонду ’Повернись живим’ Тарас Чмут — 24%, №4;
віцепрем´єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров — 3%, №13;
голова Миколаївської ОДА Віталій Кім — 15%, №7;
голова ’Фонду Сергія Притули’ Сергій Притула — 1%, №15;
блогер, активіст, волонтер Сергій Стерненко — 0%, №16;
журналіст, головний редактор інтернет-порталу ’Цензор.нет’ Юрій Бутусов — 8%, №10;